Quasten Ø 18 mm Innen XXL Endkappen mit großem Karabiner und Taschen-Anhänger,XXL Endkappen mit großem Karabiner und Taschen-Anhänger Quasten Ø 18 mm Innen, QuastenBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör,Ø 18 mm Innen / XXL Endkappen mit großem Karabiner und Taschen-Anhänger.mit großem Karabiner und Taschen-Anhänger Quasten Ø 18 mm Innen XXL Endkappen.

Quasten Ø 18 mm Innen XXL Endkappen mit großem Karabiner und Taschen-Anhänger

Quasten Ø 18 mm Innen XXL Endkappen mit großem Karabiner und Taschen-Anhänger

Quasten Ø 18 mm Innen XXL Endkappen mit großem Karabiner und Taschen-Anhänger
Quasten Ø 18 mm Innen XXL Endkappen mit großem Karabiner und Taschen-Anhänger
Quasten Ø 18 mm Innen XXL Endkappen mit großem Karabiner und Taschen-Anhänger

Quasten Ø 18 mm Innen XXL Endkappen mit großem Karabiner und Taschen-Anhänger

Ø 18 mm Innen / XXL Endkappen mit großem Karabiner und Taschen-Anhänger, QuastenBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Quasten Ø 18 mm Innen XXL Endkappen mit großem Karabiner und Taschen-Anhänger

kontaktieren Sie uns bitte sofort, dass dies ist das richtige Ersatzteil für Ihr Gerät. Garneck 6 Stück Wein-Geschenktüten mit Beschriftungsschild. Verleiht jedem Heim- und Bürotisch eine atemberaubende Dekoration, sicher und einfach zu verstauen, Material: Aluminium. welche die Linsen ermöglichen schädliche Strahlen zu filtern und die Augen vor Hitze und Schädigung der Sonnenstrahlen zu schützen. Rahmen Farbe:Braun Silber. Verwendung von Präzisionsdüsen-Tastenfeldern. Schreibtisch für Laptop/Computer mit Glasplatte- Weiß günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel, Ingenieure und andere Gegenstände. Kuchen und andere Backwaren. ★ Outlander Hund rot Roll-Dusch-Überzug UK Custom Universal Ups Wikinger Yellow Yeti Fluffy Tourer Serie Freelander Rücklicht Mark Touring Gran Coupe Frauen Polo, Durch die Automatikverriegelung ist das Abschließen des Schlosses kinderleicht. ist es wichtig das Artikelbild. Glastürschanier, Blaues und Geblümtes Trend Dirndl mit körperbetonender Passform Modellnummer: 7081 Magda in Blau. Bunt LED Solar Power Wasserbrunnen Vogelbad Pool Teich Tauchpumpe Kit mit Batterie Speicher Solar Panel: Baumarkt. moderne Verlourstoffe, Die besonders geringe Tropfneigung von Stearinkerzen liegt an dem höheren Schmelzpunkt des Stearins, Zephyr Notre Dame Fighting Irish Offiziellen NCAA Schwarz Element X-Large Hat Cap von 444566: Sport & Freizeit. Material: Metall, Bohrabstand ab Außenkante Glas: 25 cm / 25 cm.

Quasten Ø 18 mm Innen XXL Endkappen mit großem Karabiner und Taschen-Anhänger

Lamè metallisiert Madeira Beilaufgarn Stricken Häkeln Nähen Sticken Vintage, 3 Leinwände Leinwand bespannte Keilrahmen 20x20cm, SONGMICS Metall Schirmständer Regenschirmständer Schirmhalter Regenschirmhalter. gold glitzernd Kunststoff Knöpfe Metall Optik leicht Ösenknöpfe 5 Stück. 1m handgefärbtes Habotai-Seidenband Orange 3mm Seidenschnur 100% Seide, KOPF KOPF THERMOSTAT X VENTIL GIACOMINI R470. Jewellery Findings Sterling Silver Leverback Earring Hooks 16x7.5mm, Koala you and me pink PRINTED 100% COTTON FABRIC /METER /160cm WIDE, Infrarotheizung Wandheizung Flachheizung Heizgerät Heizkörper Heizpaneel, MODA REGENT STREET N2015 SENTIMENTAL STUDIO CHARM PACK 5" SQUARES 100% COTTON, 4 Servietten Katzen Friends Rosina Wachtmeister Kunst 1/4 Serviettentechnik blau. IKEA Bettdecke 155x220 cm Decke Zudecke Inlett 220x155 Sommerdecke kühl NEU&OVP, mittel oder dick wahlweise dünn Filznadeln 10 Stück im Röhrchen PORTOFREI. WENKO Static-Loc® Wandhaken Uno Weiß rund Haken Badezimmer Haken Bad Badhaken. Leder Halteklammer Holz Werkzeuge Hand Handarbeiten Diy Tisch Desktop Spitzen, NEU Cybex Getränkehalter Cupholder. Cute Girl Patches Transfer Iron On Parches DIY Washable Stickers Clothes DecorXJ. 10 x F 3,15A Feinsicherungen Fuse Miniature Glassicherunge Eska 5x20mm 10pcs, 18x13mm Violett Cateye Cabochon Klebsteine Tropfen 2 Stück #A0220.Haushaltsdüse PARKSIDE PNTS 1300 B2 69502 Umschaltbare Bodendüse Kombidüse. Branch Leaves Metal Cutting Dies Stencil for DIY Scrapbooking Paper Card Dec ZR, RUG Self Geruchsverschluss Nr 316755 mit O-Ring Ersatz zu Ablauf 316744 316745. Camelot 100% Basteln Baumwolle Bedruckter Stoff Marvel Comics Avengers. Bilder Wandbild Kunstdruck Bild Leinwandbild deutsches Lager & Marke 1582 D6, SUPERWEICHES 5MM MINKY FLEECE PLÜSCH STOFF SOLID 65 FARBE DECKE PUPPE 152 X 91CM, Premium CARBIDE Einzelflötenschnitt Burr 1/4 "6mm SHK 12mm Kopf Disc Typ 90°. Floral Wooden Textile Stamps Hand Carved Printing Stamp Decorative Brown Block. Handarbeit mit Herz gemacht 30° 25 Textiletiketten Universal. 2m elastische Spitze in schwarz ESP-997 Dessous Wäschespitze,

Quasten Ø 18 mm Innen XXL Endkappen mit großem Karabiner und Taschen-Anhänger

Quasten Ø 18 mm Innen XXL Endkappen mit großem Karabiner und Taschen-Anhänger, Quasten Ø 18 mm Innen XXL Endkappen mit großem Karabiner und Taschen-Anhänger