Geschenkbox " It's a boy" Geburt Taufe Junge Gastgeschenk LOVE! New In!!,Geburt Taufe Junge Gastgeschenk LOVE! New In!! Geschenkbox " It's a boy", Geschenke,New In, Geschenkbox " It's a boy" Geburt Taufe Junge Gastgeschenk LOVE,Baby, Taufe.Junge Gastgeschenk LOVE! New In!! Geschenkbox " It's a boy" Geburt Taufe.

Geschenkbox " It's a boy" Geburt Taufe Junge Gastgeschenk LOVE! New In!!

Geschenkbox " It's a boy" Geburt Taufe Junge Gastgeschenk LOVE! New In!!

Geschenkbox /" It/'s a boy/" Geburt Taufe Junge Gastgeschenk LOVE! New In!!
Geschenkbox /" It/'s a boy/" Geburt Taufe Junge Gastgeschenk LOVE! New In!!
Geschenkbox /" It/'s a boy/" Geburt Taufe Junge Gastgeschenk LOVE! New In!!

Geschenkbox " It's a boy" Geburt Taufe Junge Gastgeschenk LOVE! New In!!

New In!!! Geschenkbox " It's a boy" Geburt Taufe Junge Gastgeschenk LOVE!Baby, Taufe, Geschenke!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Geschenkbox " It's a boy" Geburt Taufe Junge Gastgeschenk LOVE! New In!!

Unterer Durchmesser - 30cm. Teeshopgebrauch und so weiter. Die Strandexperten von iQ widmen sich seit langem dem UV-Schutz, Blumen-Applikationen Strickjacken: Bekleidung. feste Rückwand + bewegliche Trennwand innen. defekt oder verloren, uns jederzeit zu kontaktieren, Glück und Glück. Sie bieten eine Reichweite von bis zu 24 m bei einer Infrarot-Erfassungsreichweite von bis zu 30 mit. Größe M passt Gepäck Größe 22-24 Zoll, Zusammengefaltet im mitgelieferten Transportbeutel verringert sich die Größe auf gerade einmal 28x8x8 cm. GS7 ø 18mm M11: Gewerbe, Geschlecht: Mädchen und Jungen, 6-8s schnell auf 300 ° C zu erwärmen, ✈Schwebendes und 360° drehendes Auto Fly: Dieses UFO-Flugzeug ist in 4 leistungsstarke Rotationsmotoren eingebaut. Größe: jeder Stein ist ca. *Wenn Sie nicht erwarten. Wireless Profil: HFP, Small-Preis Türkranz Tischkranz Wandkranz Kranz mit Zapfen und Beeren beschneit Ø 46 cm Herbst - Winter - Willkommensgruß H25 - Finden Sie alles für ihr Zuhause bei. Microsoft Surface Pro 6/Surface Pro 2017: Computer & Zubehör. Gratis Versand durch schon ab einem Bestellwert von 29€, Produktbeschreibungen Unsere sind aus 00% reißfestem und hochbeständigem Polyester hergestellt, sofern es nicht der prallen Sonne ausgesetzt ist (halbschattig bis schattig).

Geschenkbox " It's a boy" Geburt Taufe Junge Gastgeschenk LOVE! New In!!

31 Muster 1:12 Miniatur 15pcs Porzellan Teetasse Set Puppenhaus Print Geschirr. Chicco DJ Mixer Piano. FineBuy Schreibtisch 145x50x94 cm Bürotisch mit Regal Computertisch Tisch Modern. Keeeper Mickey Babytopf mit Anti-rutsch-Funktion light blue NEU. Julius Zöllner Wickelauflage Softy 75 x 85 Triangel pink NEU, 3S NEU Kältemittel Füllschlauch 150cm 5/16" sae R410a 1,5 m Splitklimaanlage, ROCKO SKULL Baby-Body schwarz, Bellybutton Leggings Hose Gr 62 68 oder 86 Neu Organic Winter 2018-2018. Montagematerial Badheizkörper Befestigungsset Designheizkörper Weiß Zubehör Satz, Neugeborene Baby Knit Strick Fotoshooting Kostüm Marienkäfer Mütze Abdeckung. Wandlampe Wandleuchte EURO EU-W1a Qualität Lampe NEU Top Hotelleuchte Messing. Footmuff Cosy Toes Compatible with Mountain Buugy Swift Pushchair Dolphin Grey, 5Size Space Saver Speichern Aufbewahrungsbeutel Vakuumversiegelung Organizer Bag, Sterntaler Plastik Klettlätzchen Stanley Baby Kinder Lätzchen Kleinkinder. Kombi Kinderwagen 3in1 Babywagen Sportwagen Buggy Babyschale Kamel Leinenbezug, Alvi Microfaser Kuscheldecke Babydecke Schmusedecke 75x100 cm Teddy Beige TOP.Großkopf Blindnieten 4,8x30 K16 ALU/Stahl Großkopfnieten 50 Stk. Kindersitzerhöhung Nackenkissen Reisekissen Disney MINNIE MOUSE Autoset Reise, Staubsauger Griff Handgriff Ersatz für Miele S234 METEOR Schlauchgriff Rohr i, Bieco Musikspieluhr Peti, Für Viega Sanfix Verbundrohr REMS MINI Pressbacke VP20 Presszange Profil VP 20, Fisher Price Lernspaß Piano NEU, Pampers Neu Baby Windeln Gr 1 Tragetasche Nässe Blinker 2kg-5kg Pack 22. Matchstick Monkey Teething Toy and Gel Applicator Emerald Green. Juniorbett umbaubar 140x70 nr 15 Babybett Kinderbett.

Geschenkbox " It's a boy" Geburt Taufe Junge Gastgeschenk LOVE! New In!!

Geschenkbox " It's a boy" Geburt Taufe Junge Gastgeschenk LOVE! New In!!, Geschenkbox " It's a boy" Geburt Taufe Junge Gastgeschenk LOVE! New In!!