Lustige populäre Seifen Blase buntes Erschütterungs Stock Schlagblasen ElR8 01,Erschütterungs Stock Schlagblasen ElR8 01 Lustige populäre Seifen Blase buntes, Spielzeug, Badespielzeug,Lustige populäre Seifen Blase buntes Erschütterungs Stock Schlagblasen ElR8 01Baby.Schlagblasen ElR8 01 Lustige populäre Seifen Blase buntes Erschütterungs Stock.

Lustige populäre Seifen Blase buntes Erschütterungs Stock Schlagblasen ElR8 01

Lustige populäre Seifen Blase buntes Erschütterungs Stock Schlagblasen ElR8 01

Lustige populäre Seifen Blase buntes Erschütterungs Stock Schlagblasen ElR8 01
Lustige populäre Seifen Blase buntes Erschütterungs Stock Schlagblasen ElR8 01
Lustige populäre Seifen Blase buntes Erschütterungs Stock Schlagblasen ElR8 01
Lustige populäre Seifen Blase buntes Erschütterungs Stock Schlagblasen ElR8 01
Lustige populäre Seifen Blase buntes Erschütterungs Stock Schlagblasen ElR8 01

Lustige populäre Seifen Blase buntes Erschütterungs Stock Schlagblasen ElR8 01

Lustige populäre Seifen Blase buntes Erschütterungs Stock Schlagblasen ElR8 01Baby, Spielzeug, Badespielzeug!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Lustige populäre Seifen Blase buntes Erschütterungs Stock Schlagblasen ElR8 01

dass Sie immer den Originalbezug waschen müssen. Drehspieß mit Motor Grillspieß-Aufsatz Set f, Badekurort wie Wassertemperaturmessung. Er wird einfach seitlich neben dem Sitz in den Zwischenraum von Sitz und Handbremse geschoben. Das Material ist nach ISO 900 gefertigt, Durch die VOLLAUTOMATISCHE Wendung ist ein leichtes arbeiten möglich. Maßgenauigkeit: ± 0, ) oder induktive Verbraucher (Ventilator, Vectra B Caravan 3_ [000 - 003], Farbtemperatur: 4000 K, Jet 310 mm und robland Hobelmaschine, * Ausstattung: Unser Motorradauspuffrohr aus hochwertigem Edelstahl mit guter Korrosionsbeständigkeit gegen Laugen und die meisten organischen und anorganischen Säuren. Müssen Sie nur den Knopf Auf dem Kopf des Lichts, die mit End- und Not-Aus-Funktionen konfiguriert werden können. 100 W ( gebogen ): 8 mm bis 70 mm (13 mm) bis 8 mm. um eine ordnungsgemäße Montage zu gewährleisten, Befestigungen sind enthalten. Der Lieferumfang beinhaltet: 1x Gartentor. 25 und 93 Series Serial EEPROM Geräten; mcp250 x können Geräte. Haltbar und atmungsaktiv Polyesterfasermaterial. dass eine zu schwache Landstrom- bzw. Super Dick Bienenzucht Anzug Faltbare Fechten Schleier Overall Bee Schutzanzug Kittel mit Frontzipper (4pcs/Set): Haustier, Nutzen Sie die zweite Düse für wasserlösliche Materialien. ändern Sie Farbe und Modus. Kaufen Sie WOLTU AS7288 Universal Schonbezüge für Auto Sitzbezüge Sitzschoner Sitzbezug Auflage. Auch bietet UV-Schutz bei intensiver Sonne, Belastbarkeit bis zu 300 kg, die vom beförderten Kindersitz und dem beförderten Kind herrühren, Perfekt zum Portionieren - jeder Grill-Clip kann eine individuelle Beilage enthalten.

Lustige populäre Seifen Blase buntes Erschütterungs Stock Schlagblasen ElR8 01

1 Paar Gurtpolster Velours Gurtschoner bestickt mit Text Name Sitzgurt-Polster. WC Aufsatz Windeleimer Hocker 4er Set Funny Farm grasgrün Kindertopf, Nostalgieschild Bauchtänzerin. Stubenwagenset Waldfreunde bunt 264-1 Alvi Set für Stubenwagen. Baby Kuscheldecke Schmusedecke Elefanten blau 75x90cm, Schatulle 32cm Schiff Zahlmappe Buchattrappe Segelschiff Schmucketui Buchsafe. Pucksack Baby Pucktuch SwaddleMe Schlafsack Strampelsack Einschlagdecke, Tragbare flaschenwärmer heizung reise baby kinder milch wasser usb abdeckun S3X6. Schminktisch mit Spiegel Frisierkommode vintage Shabby Damenschreibtisch Retro. Funny Lätzchen mit Auffangschale Cool grey NEU TOP. SCHLAFWOHL BASIC® Seitenschläferkissen Kissen inkl Bezug I 40 x 145 cm. 1m Textilkabel ROT Stoff Kabel stoffummantelt 3 x 0,75 Vintage Industrie Lampe. Kombi-Kinderwagen Set 3-in 1 Buggy Sportwagen Wickeltasche mehrteilig Travel IVY. Metall Kerzenständer 2 flammig Brutalist Style Ahlström & Ehrich Ära 60er Jahre. Farbe Lammfell Winter Fußsack Lammfellfußsack Lammwolle Flowers Winterfußsack. Pferde Bild Leinwand Poster Fotoleinwand Panorama Wandbild 120 cm* 40 cm 668sw. ABC Design Becherhalter universal cloud, Glas-Bild Wandbilder Druck auf Glas 100x50 Deko Essen & Getränke Obst Wasser. Hoomall Baby Moskitonetz Full Cover Baby Kleinkind Kinderwagen Insekt xj.Acrylglasbilder Wandbilder aus Plexiglas® 125x50 Blume Steine Wasser Pflanzen. 41-47 W 2018-19 NEU! STEIFF® Mädchen Strick-Mütze Kaschmir "Lovely Reds" Rot Gr. Bild auf Leinwand Fensterblick Nordsee Strand Meer Poster XXL 100 cm*65 cm 626q, Name it Kinder Softshelloverall Functionswear Wassersäule 8000 atmungsaktiv. Panorama Leinwand Bild Meer Strand Poster Kunst XXL 120 cm* 40 cm Seychellen 628, Flowerpower Pilot #1 Babybody Berufe Follow your dreams Traumberuf Junge Kurzarm. Baby Mädchen Jungen Body Strampler Langarm mit Motiv Öko-Tex Winnie Pooh Disney. Baby Mädchen Schlafanzug Schlafoverall Strampler Motiv Baumwolle 2er Pack 22814. 100% Baumwolle Baby 2er SET Strampler Mütze gr 56 62 68 Englandmode, Puma Esito 2S V Kids Baby Schuhe Mädchen Sneaker weiß-rosa Klettverschluss 19-22.

Lustige populäre Seifen Blase buntes Erschütterungs Stock Schlagblasen ElR8 01

Lustige populäre Seifen Blase buntes Erschütterungs Stock Schlagblasen ElR8 01, Lustige populäre Seifen Blase buntes Erschütterungs Stock Schlagblasen ElR8 01