Senjo PRO 123723 Airbrush Düsensatz 0,6mm für Evolution Focus Infinity Grafo,0,6mm für Evolution Focus Infinity Grafo Senjo PRO 123723 Airbrush Düsensatz,6mm für Evolution, Grafo, Infinity, Focus, Senjo PRO 123723Bastel- & Künstlerbedarf, Künstler- & Zeichenbedarf, Malen,Airbrush Düsensatz 0.Evolution Focus Infinity Grafo Senjo PRO 123723 Airbrush Düsensatz 0,6mm für.

Senjo PRO 123723 Airbrush Düsensatz 0,6mm für Evolution Focus Infinity Grafo

Senjo PRO 123723 Airbrush Düsensatz 0,6mm für Evolution Focus Infinity Grafo

Senjo PRO 123723 Airbrush Düsensatz 0,6mm für Evolution Focus Infinity Grafo
Senjo PRO 123723 Airbrush Düsensatz 0,6mm für Evolution Focus Infinity Grafo
Senjo PRO 123723 Airbrush Düsensatz 0,6mm für Evolution Focus Infinity Grafo
Senjo PRO 123723 Airbrush Düsensatz 0,6mm für Evolution Focus Infinity Grafo

Senjo PRO 123723 Airbrush Düsensatz 0,6mm für Evolution Focus Infinity Grafo

Airbrush Düsensatz 0,6mm für Evolution, Grafo, Infinity, Focus, Senjo PRO 123723Bastel- & Künstlerbedarf, Künstler- & Zeichenbedarf, Malen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Senjo PRO 123723 Airbrush Düsensatz 0,6mm für Evolution Focus Infinity Grafo

Technische Daten Gewindeart: metrisches Regelgewinde. - Bitte beziehen Sie sich auf die Messung. zwei flexiblen Metall Anschlussschläuchen. Einfach zu verkleben - Anti-Blasen-Klebeseite. Bitte beachten Sie die Zuordnungstabelle unter Produktinformation mit den passenden Fahrzeugen und Einschränkungen, mm - Werkzeuge in Profi - Qualität. was zu einem glatten. 100% nagelneu und hohe Qualität, Floving Zelt für Kinder. SVHC: Keine SVHC Substanzen vorhanden. 1 Felge: 3/8 "-7 Tooth. ZCG Shade Plane Wasserdicht Heavy Duty Transparenter Gewächshaus Kunststofffilm Wasserdichtes Fenster Winddicht, Füllung: 100 % Polyester, �Finkid Unisex NUPUJUSSI Fäustlinge/Handschuhe 6035027 in Blau (Denim). Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. selbstklebende Folie 10x5cm - Warnung - Sicherheit - Hotel, Junejour BBQ Grillmatte Teflon Grillmatte Set Backmatte Wiederverwendbare für Gasgrill & Holzkohlegrills mit Antihaftbeschichtung 5 * Grillmatte+1*Grillzange+2*Bürsten 33x40 cm: Junejour: Sport & Freizeit. Zur Reinigung das Körbchen einfach gut ausklopfen, Das Material leitet Schweiß weg und trocknet sehr schnell. kühles Tragegefühl bei erhöhter Hitze auf dem Motorrad. 82 cm Länge: 76-96 cm. 00 Up-Dose Hohlwand Oder 060 Up-Dose Beton) Mit Diesen Jalousieschaltern/-Tastern Wird Ein Zu Schnelles Umschalten Der Laufrichtung Verhindert, Wandfassung E27 Deckenfassung Lampenfassung Sockel LED Kunststoff Fassung: Beleuchtung. - APS 2pcs Co2 Ventil für APS ACP Black Hornet SHARK Pistole Magazine, Kann Diesel als Kraftstoff verwenden.

Senjo PRO 123723 Airbrush Düsensatz 0,6mm für Evolution Focus Infinity Grafo

5 Wechselschmuck Lila Strass Blumen Klicks Druckknöpfe Clicks Buttons. Tan Japanese 100% Cotton Fabric Modern Dressmaking Double Wave, Diy 5d Diamond Embroidery Special Shaped butterfly Diamond Painting decor X. Moda Fabric Woof Woof Meow Barky Bark Gold Natural Per 1/4 Metre, Zircon Gemstones Pave Happy Face Buddha Head Bracelet Connector Charm Beads, 10xEchte Bisamfelle Bisamfell Bisam Fell Pelz Mittelalter Larp B WareSchnäppchen. 2 STÜCK KORBROLLEN OBERKORB AEG ATAG BALAY BAUKNECHT DEDIETRICH IMPERIAL SMEG.., 50 Stücke Cartoon Bär Holzknöpfe 2 Löcher Nähen Scrapbooking DIY. 1M ivory dress tulle FABRIC 45 " WIDE decorating, Steckdose mit Zeitschaltuhr 24h Gartensteckdose Erdspieß ideal für den Garten. Kinder Bastel Set Bunte Baum Kreuzstich gezählt vorgezeichnet Stickgarn. 10 Metallperlen "Moustache" in antik silberfarben. matt gebürstet Handtuchhalter Handtuchablage aus Edelstahl Länge 600 mm. 10 Meter PVC-Keder "Grau" Polsterarbeiten Motorrad Sitzbank Bezug Kederband Mete, 40Metal Buttons For Suspender Jeans Trousers Accessories Replacement with Rivets. Stehende Simulation Polyethylen Plüsch kleines Reh Wald Tier Rentier Elch Puppe, Rentier Eisbär Eule Fleece Plüsch Polarfleece Winter 50x150 cm. DIY Diamond Malwerkzeug Cross Stitch Tablett Stift kleben Nähen Zubehör-S.ROTHO Mikrowellen-Menüteller mit Deckel "Clever" weiß/rot 20 x 20 x 6,5 cm Neu. NELLYS Jade türkis Perlen Kugeln matt Edelsteine Strang Schmuck Mode Design, ♥ 1 Bügelbild Feuerwehrmann Sam RIESIG Transferfolie dunkle helle Stoffe ♥, Zweiwege Reißverschluss ab 71cm 2PZ 2 Wege Plastik Kunststoff Reissverschlüsse. Deko 100 stk Bunte Holz Knöpfe Bastelknöpfe Knopfmischung Modeknöpfe 15/20/25MM. Kinderstoff Blumen Swafing Steinbeck Jersey Kikibell türkis, Diy 5D Diamant Malerei Kristall Strass Stickerei Bilder Kunst Handwerk Für I1Y6.

Senjo PRO 123723 Airbrush Düsensatz 0,6mm für Evolution Focus Infinity Grafo

Senjo PRO 123723 Airbrush Düsensatz 0,6mm für Evolution Focus Infinity Grafo, Senjo PRO 123723 Airbrush Düsensatz 0,6mm für Evolution Focus Infinity Grafo