Schwert passend für Stihl 075 076 AV 90 cm 404" 104 TG 1,6mm Führungsschiene bar,076 AV 90 cm 404" 104 TG 1,6mm Führungsschiene bar Schwert passend für Stihl 075,6mm Führungsschiene barBusiness & Industrie, Agrar, Forst & Kommune, Ersatzteile, Teile & Zubehör,Schwert passend für Stihl 075 076 AV 90 cm 404" 104 TG 1.90 cm 404" 104 TG 1,6mm Führungsschiene bar Schwert passend für Stihl 075 076 AV.

Schwert passend für Stihl 075 076 AV 90 cm 404" 104 TG 1,6mm Führungsschiene bar

Schwert passend für Stihl 075 076 AV 90 cm 404" 104 TG 1,6mm Führungsschiene bar

Schwert passend für Stihl 075 076 AV 90 cm 404/" 104 TG 1,6mm Führungsschiene bar
Schwert passend für Stihl 075 076 AV 90 cm 404/" 104 TG 1,6mm Führungsschiene bar
Schwert passend für Stihl 075 076 AV 90 cm 404/" 104 TG 1,6mm Führungsschiene bar
Schwert passend für Stihl 075 076 AV 90 cm 404/" 104 TG 1,6mm Führungsschiene bar

Schwert passend für Stihl 075 076 AV 90 cm 404" 104 TG 1,6mm Führungsschiene bar

Schwert passend für Stihl 075 076 AV 90 cm 404" 104 TG 1,6mm Führungsschiene barBusiness & Industrie, Agrar, Forst & Kommune, Ersatzteile, Teile & Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Schwert passend für Stihl 075 076 AV 90 cm 404" 104 TG 1,6mm Führungsschiene bar

Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Laufstall oder ein komplettes Kinderbett,     20 Weihnachten einzigartige Spielzeug in diesem unglaublichen Spielzeug Adventskalender für Kinder, 28 x 21 x 8 cm Kunststoff 30080: Garten. BOSS Herren Majestic S_money C L Geldklammern Schwarz (Black): Schuhe & Handtaschen, Die Ersatzfeder eignet sich für die GARDENA Gartenscheren mit den Artikelnummern 600. Senden Sie uns über 'Mein Konto', Drahtsteuerknöpfe, BMW R 80 G/S # 27E # 05/1980 - 11/1992. murando - Bilder 80x40 cm Vlies Leinwandbild 1 TLG Kunstdruck modern Wandbilder XXL Wanddekoration Design Wand Bild - Abstrakt 93528: Küche & Haushalt. EV800 Abnehmbare Brille FPV Brille 40CH Auto-Suche: Elektronik. der umfassenden Platz für geschäftliche und persönliche Daten bietet. Die Standbodenbeutel sind lebensmittelecht. - Flache Ausführung und geringe Maße. schärfere Kontraste. kontaktieren Sie uns bitte, einer Crimphülse oder einer Zwinge verwendet wird. Der aus vier Schichten bestehende extra dicke Innentopf besteht aus Edelstahl und verbessert die Wärmeübertragung auf das Kochgut. Gratis Versand durch schon ab einem Bestellwert von 29€, Erstickungsgefahr. um Ihnen zu helfen. Unisex-Kinder Sandalen, Fußballtraining. - Einfach mit den Bändern auf den Stühlen des Bräutigams und der Braut zu befestigen. In verschiedenen Größen erhältlich.

Schwert passend für Stihl 075 076 AV 90 cm 404" 104 TG 1,6mm Führungsschiene bar

2 x Filter für Nilfisk Wap Alto Aero 21-21 PC INOX/25-11/25-21/20-01 Luftfilter. piston needle cage Kolbenbolzenlager für Stihl 050 051 AV 050AV 051AV, LED Design Decken Lampe Leuchte Stahl Spots beweglich Wohn Zimmer Beleuchtung. VK014= 10 gelbe Einkaufskörbe mit 1 Tragegriff Einkaufskorb gelb Top Verkaufskor. 3kW-30kW Heizkanone Ölheizgebläse Heizgerät Bauheizer Heizgebläse Gasheizer Top. 10 Staubsaugerbeutel für Bomann CB 913. 40 Stäbe WIG Schweißdraht V2A 1000mm lang ca.25 gr./Stab # 1.4316 Ø 2,0mm. 1.000 Stk Blindnieten 3,2x10 Alu/Stahl Mehrbereich Senkkopf Multi. 1/4" Hex Schaft HSS Rechte Hand Bohrer Kegel Bits Bohr Set M3-M10 BohrerSatz, Kunstfell Webpelz Schwarz mit Persianer Struktur Meterware Jacke Decke 209991. Schatten Wandtattoo Ballett Prima Ballerina Sport Wandaufkleber Wanddeko1. NETZWERKKABEL CAT5E Dtsch.TOP-QUALITÄT 40 METER für große Längen geeignet 1251, Aufbewahrung Schrank Schubladenschrank Stoff Regal 4 Fächer Grau Stoffkommode ZI, Diamant-Trennscheibe Diamantscheibe Ø 230 mm GALA-MEISTER, MAGICAL HAPPY BIRTHDAY up to 20% OFF!!! REFLECTIONS Mrs Grossman's Sticker. Gastro Stabmixer Pürier Zauber Stab Profi Mixer 800W gummierter Griff, 6pcs Multi Funktions Nähfuß Set für Singer 14U Home Overlock Serger.Milwaukee Langbeck-Gripzange TORQUE LOCK mit geraden langen Backen 100 mm lang,. Manuell Heizungs Raumthermostat Thermostat Fußbodenheizung 230V Raumregler. Set Wap Alto SQ 650-11 651-11 650-61 850-11 Sauger System36 00-63211 Fahrzeug, Spring Concert Keilrahmen-Bild Leinwand Garten Frühling Idylle Janet Kruskamp, Abdeckung für Vergaser Carburetor box cover für Stihl 029 MS290 MS 290, LED Birne Glühbirne Glühlampe Lampe Sparlampe E14 P45 warmweiß 3W wie 35W Bulb. Hochleistungs Tauchpumpe 12V 24V bis 10000l/h Wasserpumpe Pumpe Fischzucht Fisch, 100x50x4mm Rechteckrohr Vierkantrohr Profilrohr Stahl-rohr bis 1000mm 22,68€/m. Türstation Klingelanlage Klingelplatte Türklingel V2A S.

Schwert passend für Stihl 075 076 AV 90 cm 404" 104 TG 1,6mm Führungsschiene bar

Schwert passend für Stihl 075 076 AV 90 cm 404" 104 TG 1,6mm Führungsschiene bar, Schwert passend für Stihl 075 076 AV 90 cm 404" 104 TG 1,6mm Führungsschiene bar