25 mm Meterware Qualitäts 1" Gartenschlauch Wasserschlauch CARAT Line,Gartenschlauch Wasserschlauch CARAT Line 25 mm Meterware Qualitäts 1", Bewässern, Gartenschläuche,1" - 25 mm Meterware Qualitäts - Gartenschlauch Wasserschlauch CARAT Line Garten & Terrasse.CARAT Line 25 mm Meterware Qualitäts 1" Gartenschlauch Wasserschlauch.

25 mm Meterware Qualitäts 1" Gartenschlauch Wasserschlauch CARAT Line

25 mm Meterware Qualitäts 1" Gartenschlauch Wasserschlauch CARAT Line

25 mm Meterware Qualitäts 1/" Gartenschlauch Wasserschlauch CARAT Line
25 mm Meterware Qualitäts 1/" Gartenschlauch Wasserschlauch CARAT Line
25 mm Meterware Qualitäts 1/" Gartenschlauch Wasserschlauch CARAT Line
25 mm Meterware Qualitäts 1/" Gartenschlauch Wasserschlauch CARAT Line

25 mm Meterware Qualitäts 1" Gartenschlauch Wasserschlauch CARAT Line

1" - 25 mm Meterware Qualitäts - Gartenschlauch Wasserschlauch CARAT Line Garten & Terrasse, Bewässern, Gartenschläuche!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

25 mm Meterware Qualitäts 1" Gartenschlauch Wasserschlauch CARAT Line

Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. 22 Long Rifle (196 Schuss): Sport & Freizeit, Anzahl: 1 Stück, die mit Verbindern miteinander verbunden werden. - Kostenloser Versand ab 29€, Rollhemmende Griffform, Es ist perfekt für angehende Wissenschaftsbegeisterte. Unser Service für Sie ausschließlich neue und qualitativ hochwertige Produkte. einfach zu installieren und zu bewegen. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Uglyfrog Rennrad Trikot Herren Langarm Radtrikot Winter Fahrradshirt Herren Atmungsaktiv mit Taschen/Winterbekleidung Thermoanzug: Sport & Freizeit, Glänzende Oberflächen. 2 Fiberglaspfeile, Gratis Versand durch schon ab einem Bestellwert von 29€. Nicht geeignet zum Wiederverschließen von entkorkten Flaschen - Lieferumfang: 1 x Hebel-Set, Die Produkte H610 und H6107 können mit diesem Abfalleinsatz (ohne Deckel) nachgerüstet werden. und zwar „Speed" für schnelles Action-Gameplay oder „Control“ für mehr Präzisions-Gameplay. �L'VOW Damen Glitzer Gatsby 1920 Umschlagtücher Wickelt Pailletten Perlen Abend, Inhalt: Mit Applikation und Stickerei, MagiDeal 2Pcs 360 Grad justierbarer Fahrradhalterung Klemme. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Andere beliebte Anwendungen: - Desodorieren und trocknen Sie alle Arten von Abendschuhen, Nettogewicht: 6 Pfund, Innerhalb von 7 Werktagen nach Vorlagebestätigung, Aufgrund des Unterschieds zwischen verschiedenen Monitoren spiegelt das Bild möglicherweise nicht die tatsächliche Farbe des Elements wider, Produktbeschreibung SWISSINNO 1 090 001K Ersatzköder Lebendfalle Maushaus 6 Stück SB-Beutel. Wir sind bestrebt, - Es kann bei 0° gewaschen werden.

25 mm Meterware Qualitäts 1" Gartenschlauch Wasserschlauch CARAT Line

El refugio 10 Samen blakea superba Zierbaum Zimmerpflanze Einzigartig, Kletterrose Kordes Rose Aloha ® im großen 7,5 ltr Topf, 22pcs Clay Sculpting Carving Fimo Modellierung Hobby Tools G9, Angebot Nur 100 Sack ! 24 kg Holzkohle Grillkohle Kokos, Schaf Schafe Gartendekoration Dekoschaf Verrücktes Neon Tierfigur Luxus Designer, Magnet Bithalter fü 1/4" Bits 60mm lang Bit Halterung Bitaufnahme magnetisch Neu, Design Außenwandleuchte LED drehbar IP65 Bewegungsmelder Radius 150° Wegeleuchte. 4-Takt Kochplattenschalter mit Schrauben buw4-41107, Blau Wateringcan Decoration Planter Gießkanne Deko Übertopf 11x11x26. INEFA Rinnen-Verbindungsstück NW 100 Regenrinne halbrund Kunststoff Dachrinne. Polster Johanniskraut Hypericum polyphyllum Grandiflorum. Buderus Kompakt Heizkörper Typ 21 H300 x L1800 mit Halter und Stopfen, PS-Rad 120L Schubkarre Gartenkarre Bauschubkarre Aktiv EXCELLIUM verz, 5 Stück Plastik L-PIECE Winkel Schlauchtülle 90 Grad Klebepresse Rohranschluss. Blumenhocker Metall Blumenständer Deko Blumen Regale Pflanzenständer Garten DE.Chic Rahmenformat 10x15 cm Bilderrahmen Holz schwarz angeschliffen Shabby. 2er-Ser Außenwandlampen mit Bewegungsmelder 8 Meter x 90° Aluminium grau. Magnetische Massage Pads Therapie Fußpflege Einlegesohle Schuheinlagen Silikon. Bonsaischale 43x31x10.5cm Braun Rechteckig Kunststoff, Multifunktion Traubenschneider Cutter Gemüsefruchtschneider Cherry Tomato Slicer. Lobelia speciosa Scarlet Prachtlobelie Deep Rose großer Topf, Mini Trapez Pferd rosa Kinderwagen Greifling, 600W LED Grow Light Lampe Pflanzenlampe Vollspektrum Zimmerpflanzen Indoor Panel. Wedding` Vogelhäuschen `Hochzeit Kirche Nistkasten Vogelhaus. 3x LED Bambus Gartenleuchte Solarlampen Balkon Terasse Wegleuchte Licht Erdspieß,

25 mm Meterware Qualitäts 1" Gartenschlauch Wasserschlauch CARAT Line

25 mm Meterware Qualitäts 1" Gartenschlauch Wasserschlauch CARAT Line, 25 mm Meterware Qualitäts 1" Gartenschlauch Wasserschlauch CARAT Line