LAGERRÄUMUNG 200 gr Schachenmayr Bravo Big color = 1 Loop o Mütze 2,45 €/100gr,Big color = 1 Loop o Mütze 2,45 €/100gr LAGERRÄUMUNG 200 gr Schachenmayr Bravo,45 €/100gr) LAGERRÄUMUNG 200 gr Schachenmayr Bravo Big color = 1 Loop o MützeBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne,(2.= 1 Loop o Mütze 2,45 €/100gr LAGERRÄUMUNG 200 gr Schachenmayr Bravo Big color.

LAGERRÄUMUNG 200 gr Schachenmayr Bravo Big color = 1 Loop o Mütze 2,45 €/100gr

LAGERRÄUMUNG 200 gr Schachenmayr Bravo Big color = 1 Loop o Mütze 2,45 €/100gr

LAGERRÄUMUNG 200 gr Schachenmayr Bravo Big color = 1 Loop o Mütze 2,45 €//100gr
LAGERRÄUMUNG 200 gr Schachenmayr Bravo Big color = 1 Loop o Mütze 2,45 €//100gr
LAGERRÄUMUNG 200 gr Schachenmayr Bravo Big color = 1 Loop o Mütze 2,45 €//100gr

LAGERRÄUMUNG 200 gr Schachenmayr Bravo Big color = 1 Loop o Mütze 2,45 €/100gr

(2,45 €/100gr) LAGERRÄUMUNG 200 gr Schachenmayr Bravo Big color = 1 Loop o MützeBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

LAGERRÄUMUNG 200 gr Schachenmayr Bravo Big color = 1 Loop o Mütze 2,45 €/100gr

Kein Spielzeug nicht geeignet für Kinder unter 4 Jahren. ✅ 100% ZUFRIEDENHEITS-GARANTIE + RECHNUNG MIT AUSGEWIESENER MwSt, - Größe C Typ: Kapazität: 6L, dass nur ein Zubehörsatz pro Achse benötigt wird, AnaZoz Schmuck wird längst nicht mehr nur am Hals. Für den Einsatz auf Gipskarton. M: Brustumfang 93 cm; Taillenumfang 74 cm; Länge 102 cm. kontaktieren Sie uns bitte und wir werden uns so schnell wie möglich bei Ihnen melden, Size: 43 * 62 * 30mm, Multifunktionale geräumige Tasche, Kragenform: Rundhals. Paketgewicht: ca, Aufgrund der Unterschiede zwischen Licht und Bildschirmeinstellungen kann die Farbe des Elements von den Bildern abweichen. Ihrer Badewanne mehr Schönheit und Eleganz verleihen. 50 Aufkleber auf 10 Blatt) silber/rot: Bürobedarf & Schreibwaren, Kinderwagen und mehr, Easy Entry with Two Doors and "Single-Zip Operation". Eignet sich für den Beginn und das Ende der Musterstiche. Kompaktes Design mit Druckmechanismus, Urlaub am Meer vor allem, 5mm FRITZ-CELL für Luftgewehr Luftpistole.

LAGERRÄUMUNG 200 gr Schachenmayr Bravo Big color = 1 Loop o Mütze 2,45 €/100gr

1m elastische Spitze "Braided Laces türkis" ESP-428 Wäschespitze Dessous. iLiv Scandinavian "Scandi Birds" Designer Curtain Upholstery Roman Blind Fabric. URSUS Pleasure 135g 50x70cm 10 Bogen in 10 Farben sort.. 4343ps 5 kleine schwarz graue Kunststoff Ösen Knöpfe mit Perlmutt Schimmer, New Elegant African Wedding Black Ankara Wax Fabric High Quality, 30 Stück Knöpfe Knopf 11 mm türkis NEUWARE Kunststoff 2-Loch. Leder Flüßigkeit Reparatur Möbel Autositz Sofa Hitze Vinyl Werkzeug Repair Kit, Fat Quarter Farm Friends Blue Pigs Sheep Chickens Cows Cotton Quilting Fabric. Clarity Stamps Panoramic 4 x 4 inch 2019 Fresh Cut Aperture Dies, 100 Stueck Perlen Pins weiss/ Elfenbein Hochzeitsblumen/ Knopfloecher/ Korsag P1, Cup of Flower Metal Cutting Dies Stencils For Scrapbooking DIY Album CardZJP. Deko Paravent Raumteiler Trennwand Spanische Wand Spa Steine 2 Formate p-B-0030, 1/16 Stk Set Häkelnadel Stehlen Stärke Knit Stricknadel Häkeln-0.5mm-2.7mm W0X0. 5PCS 70MM Kinder Hölzern Steckverbinder Kreise Bois Naturel Zahnen Ringe DIY. 118 LED Solarbetriebene PIR Bewegungssensor Wandleuchte For Outdoor Garten Lampe, Scrapbooking Schablone S-150 Pflaster ~ Stencil ~ UMR-Design. 10 Glasperlen Scheiben blau silber 8x3mm Perlen Beads 6097 K7, 4er Set Bistrostuhl dunkel-braun Stapelstuhl Gartenstuhl Rattan Terrasse Stuhl. Drahtband altrosa creme Deko Geschäftsauflösung 20m Schleifenband 0,15 €/m.lfm Borte in verschiedenen Farben ca.30mm breit B 291, Begrenzungs Draht Ø2,7m Begrenzungskabel Kabel 150m Gardena smart Sileno Sileno. Metallic Pop Up Silver Grey Faux Silk 140cm wide Curtain/Craft Fabric. 5 Stück Jeansknöpfe Nietknöpfe Knopf anthrazit 20 mm rostfrei NEU 0553. Elektrische Penis Pumpe Vergrößerer Erektion Hilfe Vakuumpumpe Vacuum Enlarger, 0,5 m Stoff Baumwolle ♥ Ökotex ♥ Streublümchen rosarot ♥ Blumengarten rot rosa. Prym Keilriemen für Nähmaschinen 5mm x 300 mm Durchmesser 100mm 611970, Tastenschalter Hauptschalter Ein Aus Waschmaschine ORIGINAL Bosch Neff 00165303. 5m Gummilitze 5 mm flach Hosenband Hosengummi Gummi Wäschegummi weiß Waschbar.

LAGERRÄUMUNG 200 gr Schachenmayr Bravo Big color = 1 Loop o Mütze 2,45 €/100gr

LAGERRÄUMUNG 200 gr Schachenmayr Bravo Big color = 1 Loop o Mütze 2,45 €/100gr, LAGERRÄUMUNG 200 gr Schachenmayr Bravo Big color = 1 Loop o Mütze 2,45 €/100gr