Landlust Sommerseide Wolle Kreativ Fb 10 orange 50 g Lana Grossa,10 orange 50 g Lana Grossa Landlust Sommerseide Wolle Kreativ Fb, Garne,Wolle Kreativ, Lana Grossa - Landlust Sommerseide - Fb, 10 orange 50 gBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit.50 g Lana Grossa Landlust Sommerseide Wolle Kreativ Fb 10 orange.

Landlust Sommerseide Wolle Kreativ Fb 10 orange 50 g Lana Grossa

Landlust Sommerseide Wolle Kreativ Fb 10 orange 50 g Lana Grossa

Landlust Sommerseide Wolle Kreativ Fb 10 orange 50 g Lana Grossa
Landlust Sommerseide Wolle Kreativ Fb 10 orange 50 g Lana Grossa
Landlust Sommerseide Wolle Kreativ Fb 10 orange 50 g Lana Grossa
Landlust Sommerseide Wolle Kreativ Fb 10 orange 50 g Lana Grossa
Landlust Sommerseide Wolle Kreativ Fb 10 orange 50 g Lana Grossa

Landlust Sommerseide Wolle Kreativ Fb 10 orange 50 g Lana Grossa

Wolle Kreativ! Lana Grossa - Landlust Sommerseide - Fb. 10 orange 50 gBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Landlust Sommerseide Wolle Kreativ Fb 10 orange 50 g Lana Grossa

wie etwa "CE-geprüft". 20% Polyester Farbe: olivegrün. KOMPATIBILITÄT - Der Adapter ist kompatibel mit Ihrem iPhone 8,  + Sitz aus Stoff (Samtstoff), SICHER UND GESUND: Das verwendete Material ist bakterienresistent und sehr leicht zu pflegen. Süße Designs –-Die perfekte Kombination der Näh-Pins und Nadelkissen. ✔Typ: Senkkopfschrauben mit Innensechsrund (TX) nach DIN 965 ( ISO14581 ) - metrisches Regelgewinde (Vollgewinde). Witterungsbeschtändig, - Bitte stellen Sie sicher. HGW LED Deckenleuchte Ventilator Deckenventilator Mit Beleuchtung Und Fernbedienung Dimmbar Leise Fan Kreative Moderne Unsichtbare Deckenventilatoren Für Kinderzimmer Schlafzimmer 40W Deckenlampe, Im praktischen Korb auf dem Vorderradgepäckträger lassen sich Einkäufe oder Gepäck gut verstauen. Alles für Ihre Gartenarbeit - Kostenloser Versand ab 29€. 5Years EU: 27 UK: 9 US: 10. Den Artikel mit Ihr Fahrzeug gut geeignet. - hochglänzend (wie Glas). Mellow concave with kick tail. Mit festen Rädern können Objekte in eine Richtung bewegt werden, Die Sammlerfigur besteht aus Vinyl und ist ca. wenn dein Federmäppchen zum Leben erwacht. Material des Sets:.

Landlust Sommerseide Wolle Kreativ Fb 10 orange 50 g Lana Grossa

10 Styropor Eier 6 cm weiss Osterei Deko-Ei zum Bemalen oder Bekleben B1U1. Fb Alta Moda Superbaby Wolle Kreativ Lana Grossa 21 rotlila 50 g, Kleiber Signal Deco-Band reflektierend selbstklebend 150cm/ 2cm gelb KL60824. Super Magnet Pinnwand Neodym Magnets Magneten Magnetwände Magnetwand Wandtafeln. 150 Perlennadeln 4cm rosa Schmucknadeln Tischdeko Hochzeit Taufe Stecknadel, 1 m Velourleder Hellbraun Eckig Lederband 2,5 x 1 mm Lederriemen Wildleder Flach, Paisley Patches Handwerk königlichen Nähen Applikationen Versorgung durch, Waschbarer Filter für Philips FC6166 FC6400 FC6405 FC6172 Ersatz Praktisch. 3X REPARATUR REIßVERSCHLUSSANHÄNGER PULL ZIPPER GUMMI REIßVERSCHLUß SCHWARZ 3Z. Französische elastische Spitze aus Calais in tauben blau 20cm breit, tecuro PUSH-IN Universal 1 Zoll Behälterverschraubung mit Zapfhahn für Tanks. hochwertiges Segeltau werk 4 mm für Paracord Technik viele Farben Flechtschnur. gewellt 10 Metallscheiben ca.12x13mm goldfarben, large 4 sizes available Vintage Majic Soap Art ad print poster. Verbindungsringe Ringe Federinge 100 Spaltringe offen 8 mm,silberfarben, Schmetterling Metall Stanzformen Prägeformen Sammelalbum Dekoration Handwer J9V5. TV Tasse Kaffee-Schale Motiv küssend Kaffetasse Tasse weiß Teeschale Fiftyeight. French Terry Melly Hase grau blau. 3 MTR NEON YELLOW LACE NET LYCRA STRETCH FABRIC...60" WIDE £10.49 SPECIAL OFFER, Lana Grossa Weekend Color 203.Woodland Critters Floral Michael Miller Fabric FQ More 100% Cotton Craft Girls. LAURA ASHLEY Austen Dove Grey Fabric £10 per metre. Zaunhocker Oma Maus blau/grau Gartenfigur Dekofigur Gartendeko Metallfigur, Dekoband Cord Mix 6x 2mm x 5m Schleifenband Hochzeit Geschenkband Gastgeschenke, Mini Plastic Filler Foam Beads Balls White Crafts Neu, beige 974882 Prym Kordelsenkel Schnürsenkel 5 x 75cm. 3 x Groß Filz Wolle Blüte Blume Tulpe Filzblüte Filzblume Wollfilz Filzen Nähen,

Landlust Sommerseide Wolle Kreativ Fb 10 orange 50 g Lana Grossa

Landlust Sommerseide Wolle Kreativ Fb 10 orange 50 g Lana Grossa, Landlust Sommerseide Wolle Kreativ Fb 10 orange 50 g Lana Grossa