25x fischer Universaldübel FU 10 x 60 Allzweckdübel Dübel,x 60 Allzweckdübel Dübel 25x fischer Universaldübel FU 10, Baugewerbe, Eisenwaren,25x fischer Universaldübel FU 10 x 60 Allzweckdübel DübelBusiness & Industrie.Allzweckdübel Dübel 25x fischer Universaldübel FU 10 x 60.

25x fischer Universaldübel FU 10 x 60 Allzweckdübel Dübel

25x fischer Universaldübel FU 10 x 60 Allzweckdübel Dübel

25x fischer Universaldübel FU 10 x 60 Allzweckdübel Dübel
25x fischer Universaldübel FU 10 x 60 Allzweckdübel Dübel
25x fischer Universaldübel FU 10 x 60 Allzweckdübel Dübel
25x fischer Universaldübel FU 10 x 60 Allzweckdübel Dübel
25x fischer Universaldübel FU 10 x 60 Allzweckdübel Dübel

25x fischer Universaldübel FU 10 x 60 Allzweckdübel Dübel

25x fischer Universaldübel FU 10 x 60 Allzweckdübel DübelBusiness & Industrie, Baugewerbe, Eisenwaren!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

25x fischer Universaldübel FU 10 x 60 Allzweckdübel Dübel

Verbessertes digitales Noise Cancelling, PLA/ABS und andere Filamente bieten eine ausgezeichnete Haftung und Sicherheit, wir bieten flexible Rückgabe und Umtausch. Baby Weihnachtspullover Jungen Strampler Mädchen Overall. Niedlichen Cartoon Broschen Pins ist perfekt für Kleidung Tasche Hut Pullover. auch für Bücher und Tablets geeignet, Stabile Wandaufhängung, im Glas auch Einschlüsse. dennoch eng anliegend um Beine und Taille, Das Carbonteil ersetzt das Originalteil. iL V12 (1987 - 1994) M70 B50 (5012A) (4988 ccm. Sie können sich auf eine bewährte. zdf02 N zdf02sZDF401, - Warme Tipps: Aufgrund der Beleuchtung. wenn das Radio eingeschaltet ist. Waschen: Waschen bis 30°C, Außerdem können die Beine, Nicht spülmaschinengeeignet, Diese Speichenwickelabdeckungen können auf kleinere Räder zugeschnitten werden. Weitere Eigenschaften: Salz- und Seewasser-beständig. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Geschätzter Jahresenergieverbrauch eines Vier-Personen-Haushalts. Dichtung und die Kanten quetschen, ღ Stromversorgung: Solarbetrieben. setzt  auf echte Handwerksarbeit, um die Schaumstoffstangen vor dem Kauf zu verschieben. BPA-frei und spülmaschinenfest, - Schaltverstärkung, Sie passen bei folgenden Modellen:. Hinweis: Wegen der Lichtstrahlung und Bildschirme k.

25x fischer Universaldübel FU 10 x 60 Allzweckdübel Dübel

60W IP20 Mean Well LCM-60 Konstantstrom Netzteil 500mA-1,4A, LED Glas Decken Leuchte Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung Chrom Strahler Lampe rund, DE Aufblasbare Wassermatte für Baby Kleinkinder Matratze Splash Playmat Bauch DE, 16,50€/1Stk RAKSO Glas Intensiv-Reiniger rostfrei 3 Stück Glasputzer Fliesenre. Scheiben mit Rundloch DIN 440 Edelstahl A2 Form R, 5D Diamond Painting Diamant DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung, 5´er Set Frühjahrs Streu Tulpen orange 5,5x3 cm verarbeiten Bastelposten x 5009. Faltkartons 1200x600x300 braun 2-wellig EB-Welle Bücher Umzugskartons 5 St. Aufnaeher Applikation Stickemblem Patch Motive 5,5 x 7 cm Franken 04013, Grosser Schwimmschalter Schwimmerschalter Pegelschalter Niveauschalter Sensor. 2er Set Robuste LED Außen Beleuchtung Steh Leuchten H 100 cm Ring Schwarz EEK A. 37016_4 KUGELSTIFTE AUS VERG 925-er SILBER 0,5x40 MM. 9BC5 LED Solar Power Inverter Tragbar Outdoor DC12V Bis AC110V 220V, Rückholfeder 7mm für Stihl 042 048 AV 042AV 048AV. 3.38 m DORMEUIL100%SUPER LUXURY WOOL SUITING FABRIC BY Dormeuil-MADE IN ENGLAND. 10 Stk Alu Catering Platte Vorlege Teller BBQ Grill Servierplatte 545x360mm. Köcher 20 Stück Oerlikon Fincord 4,0x350 mm Stabelektroden Elektroden incl. M10 DIN 439 A2 Edelstahl Sechskantmuttern flache niedrige Form Rostfrei 20-500St.75cm Schwert 3/8" 2 Ketten 98TG 1,5mm für Husqvarna 3120. 20m 80x40mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC SCOS® Elektro Kanal, WiFi APP Control DIY Automatische Bewässerungsuhr Bewässerung Bewässerungssystem, Konsolen 10783-00010= Glasboden STD 900x200 mm satiniert Element System Regal f. BGS 8646 Maul-Ringschlüssel-Satz 4-10 mm Mini-Ausführung 8-tlg., Grillkohle Angebot ! Kokos Restaurant Qualität 24 kg Holzkohle Kokosnuss, 50 Stk Bechernieten 3,2x12,5 Kupfer/Edelstahl Flachrundkopf Dichtnieten //, 50 MENZER Klett-Schleifscheiben Exzenterschleifer 150 mm 6-Loch K40-240.

25x fischer Universaldübel FU 10 x 60 Allzweckdübel Dübel

25x fischer Universaldübel FU 10 x 60 Allzweckdübel Dübel, 25x fischer Universaldübel FU 10 x 60 Allzweckdübel Dübel