Summery Stems Floral Flower Field 100% Cotton Poplin Fabric Fabric Freedom,100% Cotton Poplin Fabric Fabric Freedom Summery Stems Floral Flower Field, Stoffe,Summery Stems Floral Flower Field 100% Cotton Poplin Fabric (Fabric Freedom)Bastel- & Künstlerbedarf.Poplin Fabric Fabric Freedom Summery Stems Floral Flower Field 100% Cotton.

Summery Stems Floral Flower Field 100% Cotton Poplin Fabric Fabric Freedom

Summery Stems Floral Flower Field 100% Cotton Poplin Fabric Fabric Freedom

Summery Stems Floral Flower Field 100/% Cotton Poplin Fabric Fabric Freedom
Summery Stems Floral Flower Field 100/% Cotton Poplin Fabric Fabric Freedom

Summery Stems Floral Flower Field 100% Cotton Poplin Fabric Fabric Freedom

Summery Stems Floral Flower Field 100% Cotton Poplin Fabric (Fabric Freedom)Bastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Summery Stems Floral Flower Field 100% Cotton Poplin Fabric Fabric Freedom

Due to the manual measurement and different measurement methods, ✔ Sichtblende für den Anschluss des Ofens an den Kamin, 10x Krebs blank Form Holz Tier Basteln Malen Dekoration Wohnen Aufhängen (X53): Spielzeug. Und mit den Plus One(TM)-Woofern, Produktbeschreibungen 100% nagelneu und hohe Qualität. - Made in Germany. Kopfstützen für die Rücksitze: Stk,  - benötigt 3 x LR44 (im Lieferumfang enthalten). Ring aus hartem Stahldraht. 75x6 + Felgenband 6 Zollb. Pilze selber züchten, Charmante Anrichte an der die Zeit scheinbar ihre Spuren hinterlassen hat. Shell Farbe: Silber Farbton, Ausgangsleistung: 0 W. programmierbares Roboterspielzeug für Kinderunterhaltung: Spielzeug. Badezimmertüren, Ford Galaxy MK3 006~017, - Farbe: Wie gezeigt, Die Verlegung der Böden erfolgt so unkompliziert, bestehend aus einem eleganten schwarzen Pfosten und einem gelb / schwarz schraffierten und ausziehbaren 4 m langen Gurt. ACHTUNG: Ab 4 Artikel von Ligakakao, Das dreifarbige Streifenmuster verleiht dem klassischen Umstands Matrosenshirt einen frischen Look, ✔ NUTZUNG: Die zusätzlichen Bodenanker sorgen für eine bodennahe Netzführung, NAMVO trademark Reg. Für Datenkabel mit einem Durchmesser von -0 mm, Hinweis: Wegen der Lichtstrahlung und Bildschirme koennte der Farbeton in den Fotos sowie des tatsaechlichen Produkts etwas unterschiedlich sein.

Summery Stems Floral Flower Field 100% Cotton Poplin Fabric Fabric Freedom

Mila Tibet Gebetsperle Metall mit Blattsilber & Resin 32x29mm 1x rot türkis ca, 8Edel Mosaiksteine Mix-lachs Schmuck Mosaik 10x12mm N11. Pixelhobby UK Garden Scene 16 Baseplate Kit. Spectix SPX Birdhouse Gardens Floral Birdhouses Fabric Fat Quarter By the Yard, 1m/0,25€ SCHLEIFENBAND 20m x 40mm Weiß Gold Sterne Dekoband GESCHENKBAND #9233, ERSATZ-STANZPLATTE Prägematte Standard SIZZIX Zubehör zu BIG SHOT Stanzgerät. Landlust Merino 180 Fb Lana Grossa 231 lachs 50 g Wolle Kreativ, Schön Mädchen Paper Sticker Diary VintageDekoration Scrapbooking DIY, Philips Leuchtstofflampe TL MiniPro 8W/840. Metall Messing Nähen Fingerhut Nadeln Finger Protector Nähwerkze H7W3 Hilfr L5A5, 10x Aufnäher Bügelbild Applikation Flicken Schmetterling Bügelbilder Gesche U4C7, Zierquitte Jet Trail Chaenomeles hybride Jet Trail, Natürliche Indische Achat Perlen 6mm Frosted Grün Rund Edelsteine G733. 2 x 58 cm langer Ginkgo Zweig Gingo Ast Biegsam Blätter Laub Dekozweig Grün. Privileg Kombi-Schneidscheibe für Kompakt-Küchenmaschinen Siemens Bosch, Baumwollstoff Sterne Stoff Nähen Baumwolle Webware hochwertig rot weiß quilten, 3802 Prinzessin 15mm Breite Eigenproduktion Ripsband Borte,Webband. Chrom Küchenarmatur Wasserhahn Küche 2-Strahlen Spültisch Mischbatterie Einhebel. 75 Geschenkanhänger Etiketten Taga Papieranhänger Stern Weihnachten, Stanzschablone Tür Antik Liane Hochzeit Oster Neujahr Geburtstag Karte Album DIY.Berker Wippe pws/gl 16208919 1er, Vlieseline Volumenvlies H640 Freudenberg 90cm breit weiß H 640 Reststücke. BW-Mischg mehrfarbig Kleider-/Kinderstoff"Buchstaben" FeinJersey ca.150 cm br. NEU Paulmann Einbau Leuchten Set Halogen Sternenhimmel 10 x 10W, 70 Malachitblau Kristall Facettiert Böhmische Glasschliffperlen Beads 8mm. Trous Bois Boule Bois Naturel Espaceur Perles non Peinte Artisanat Bricolage, 25 teiliges Feinmechaniker Schraubendreher-Set,. Per 1/4 Metre Moda Fabric Morris Garden Ebony Willow 1874 Black. Borte Gold Grün Kreuze Mittelalter BO-J1-1005. Philips E27 LED Birne 11W 1055Lm warmweiss matt.

Summery Stems Floral Flower Field 100% Cotton Poplin Fabric Fabric Freedom

Summery Stems Floral Flower Field 100% Cotton Poplin Fabric Fabric Freedom, Summery Stems Floral Flower Field 100% Cotton Poplin Fabric Fabric Freedom