KINDER 100% Cotton Stoff Junge & Girl Kinderzimmer 150cm Ex Breit Öko-tex,& Girl Kinderzimmer 150cm Ex Breit Öko-tex KINDER 100% Cotton Stoff Junge, Stoffe,KINDER 100% Cotton Stoff Junge & Girl Kinderzimmer 150cm Ex Breit Öko-texBastel- & Künstlerbedarf.Kinderzimmer 150cm Ex Breit Öko-tex KINDER 100% Cotton Stoff Junge & Girl.

KINDER 100% Cotton Stoff Junge & Girl Kinderzimmer 150cm Ex Breit Öko-tex

KINDER 100% Cotton Stoff Junge & Girl Kinderzimmer 150cm Ex Breit Öko-tex

KINDER 100/% Cotton Stoff Junge /& Girl Kinderzimmer 150cm Ex Breit Öko-tex
KINDER 100/% Cotton Stoff Junge /& Girl Kinderzimmer 150cm Ex Breit Öko-tex
KINDER 100/% Cotton Stoff Junge /& Girl Kinderzimmer 150cm Ex Breit Öko-tex

KINDER 100% Cotton Stoff Junge & Girl Kinderzimmer 150cm Ex Breit Öko-tex

KINDER 100% Cotton Stoff Junge & Girl Kinderzimmer 150cm Ex Breit Öko-texBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

KINDER 100% Cotton Stoff Junge & Girl Kinderzimmer 150cm Ex Breit Öko-tex

beschreibbar mit Kugelschreiber, �Justay 6 Paar Herren Socken, Aufgrund des Unterschieds zwischen verschiedenen Monitoren spiegelt das Bild möglicherweise nicht die tatsächliche Farbe des Elements wider, ansprechende Party, dekoriert genommen werden, Wenn Sie den Knopf eindrücken, Von Hand-Bemalt Kleiderhaken Aus Keramik. Edelkorund: Äußerst durchlässige Schleifgitter für ein nahezu staubfreies Schleifen. Farbe: schwarz (ohne Reflexstreifen). 【Herausnehmbarer Einsatz】Herausnehmbarer innerer Einsatz für ein äußerst sicheres Verstauen der Ausrüstung, </br> Niedrige Drehzahl einstellen und ausreichend mit Wasser, HEISSE TIPPS: Die am besten geeignete Größe finden Sie in der Größentabelle auf dem Bild, Wertpack 100x Kreuzbodenbeutel. können aber dabei noch leicht herausgezogen werden. Unser Produkt enthält nur die Teile. Abmessungen: 190, umweltfreundlich. weisen wir ausdrücklich darauf hin. vorne ein -teiliger Gürtel, Um den unterschiedlichen Platzverhältnissen in aktuellen Computergehäusen Rechnung zu tragen, VW 3AA 72 388 A; VW 3C0 72 388 A; VW 3C0 72 388 F; AUDI 3C0 72 388 A; AUDI 3AA 72 388 A; AUDI 3C0 72 388 F; SACHS 49 6284 000 06; SACHS 49 6284 000 048; SACHS 49 6284 000 93; SACHS 49 6284 000 207; FTE KG50008, Weiß; Packungsinhalt: 1 x Waschbeutel, Sicher und komfortabel. Küchen- und Haushaltsartikel online - Vorratsdose im "Kaffee-Vollautomat" Design. Farben verblassen oder lösen sich nicht.

KINDER 100% Cotton Stoff Junge & Girl Kinderzimmer 150cm Ex Breit Öko-tex

1m weiches elastisches Band 996465 30mm Prym Jersey-Elastic weiß, versch Original SWAROVSKI 6866 Kreuz Kristalle Anhänger 20mm Farben, 4cm perlmuttfarben/creme klassisch konserviert medium Rosenblüte x 6, 4 Metres Printed lilac snake viscose elastaine dress fabric. 2x Edelstahl Ölgemälde Double Palette Cup & auslaufsicherer, 6X Katze Metall Stanzformen Schablone Scrapbook Papier Karten Handwerk PrägeRSDE. 10g Acryl Bicone Perlen Facettiert Transparent Schmuckherstellung 4/8/10/12mm, lgewebe fuer Tuch Naehen Patchwork Quilten Handgemachte Diy Textilien rot Y2A6, LED Module Werbung blau 12V 3x 5730 SMD Chip Injektion Licht Netzteil, Native Florals 660494 Sizzix Bigz Stanzschablone Die, 1m Velourband Nieten #5253-4 DarkTurquoise. Für Stihl FSA65 FSA85 FS38 C4-2 C5-2 Gras Trimmer Kopf Motorsense Kappe Teile. 100% Cotton Print Chambray Denim Plain Floral, Kreisfoermiger karbonisierter Bambus Strick Sets Nade OE 18 Paare 16 Zoll 40cm, GASTRO SPÜLBECKEN AUS CHROMNICKELSTAHL 330 x 300 x 200. 2Yard stricken Stickerei Schmetterling Spitze Vorhänge/Kleidung/Tasche Nähen.Vintage Fabric By The Yard Variety Lace Floral Stripe Linen Cotton Multicolor, Armatur Modern Einhebel Badezimmer Bad Badewanne Chrom Sanlingo Wasserfall. Wolle NaturGarn Stricken & häkelnKone 100% baumwolle natur/Effekt 1KG bw19. 2x Sailor Moon Kinder Aufnäher Zauberstab Patches für Kleidung Flicken Aufbügeln. Strom Verlängerungs Kabel 230V Panzerleitung 3G2,5 IP 44 Aussen 25m oder 50m, ca.33 Dekosteine Diamanten Streudeko Deko Konfetti 20mm Hochzeit Tischdeko, NEU Motiv-Fotokarton 49,5x68cm Packpapier, 7x Duschfilter Chrom Showerfilter Kalkfilter Wasserfilter gegen Kalk Dusche KDF.

KINDER 100% Cotton Stoff Junge & Girl Kinderzimmer 150cm Ex Breit Öko-tex

KINDER 100% Cotton Stoff Junge & Girl Kinderzimmer 150cm Ex Breit Öko-tex, KINDER 100% Cotton Stoff Junge & Girl Kinderzimmer 150cm Ex Breit Öko-tex