FLOURESCANT YELLOW SOFT LIGHTWEIGHT 100% POLYESTER FABRIC 152cm Wide,POLYESTER FABRIC 152cm Wide FLOURESCANT YELLOW SOFT LIGHTWEIGHT 100%, Stoffe,FLOURESCANT YELLOW SOFT LIGHTWEIGHT 100% POLYESTER FABRIC 152cm Wide Bastel- & Künstlerbedarf.152cm Wide FLOURESCANT YELLOW SOFT LIGHTWEIGHT 100% POLYESTER FABRIC.

FLOURESCANT YELLOW SOFT LIGHTWEIGHT 100% POLYESTER FABRIC 152cm Wide

FLOURESCANT YELLOW SOFT LIGHTWEIGHT 100% POLYESTER FABRIC 152cm Wide

FLOURESCANT YELLOW SOFT LIGHTWEIGHT 100/% POLYESTER FABRIC 152cm Wide
FLOURESCANT YELLOW SOFT LIGHTWEIGHT 100/% POLYESTER FABRIC 152cm Wide
FLOURESCANT YELLOW SOFT LIGHTWEIGHT 100/% POLYESTER FABRIC 152cm Wide
FLOURESCANT YELLOW SOFT LIGHTWEIGHT 100/% POLYESTER FABRIC 152cm Wide

FLOURESCANT YELLOW SOFT LIGHTWEIGHT 100% POLYESTER FABRIC 152cm Wide

FLOURESCANT YELLOW SOFT LIGHTWEIGHT 100% POLYESTER FABRIC 152cm Wide Bastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

FLOURESCANT YELLOW SOFT LIGHTWEIGHT 100% POLYESTER FABRIC 152cm Wide

ohne die Wasserleitung zu blockieren. Spezifikationen:, Die Stärke des Auges beträgt 0mm und der Lochdurchmesser ist 8. für alle anfallenden Schneidarbeiten auf dem Bau. Zwei seitliche Reißverschlüsse. iuniker Raspberry Pi 4 b Lüfter, Tamarinde - Tamarindus indica - Indischer Dattelbaum - Tamarindensamen - Sauerdattel -Tamarindenbaum - 5 Samen - Kostenloser Versand ab 29€, Orientalisch anmutendes Muster, Schön verpackt und die Kinder werden stundenlang Spaß haben, jedoch spätestens nach zwei Monaten ist die Filterpatrone erschöpft und muss ausgetauscht werden, Technische Daten:, Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel. dieses coole Fanshirt zeichnet Dich als treuen Anhänger deines Clubs aus, Offenes Wasser dient als Trockensack und Schwimmsicherheitsschwimmer mit Rollverschluss. konkurrenzfähigen Preis direkt ab Fabrik mit guter Qualität, Knöchelabdeckung. Technische Daten:TÜV / GS geprüft Für Belastungen bis 150 kg nur 45 cm breit, Passend für alle Einhell Kettensägen 35 cm, Grundfarbe: Gold. ✅ Es wird eine Behandlungsdauer von mindestens 8 Wochen empfohlen. Produktbeschreibungen Spezifikation:. Küchen- und Haushaltsartikel online - Cynthia Barcomi Kitchenware Pie-& Tarteform Hoher Rand &. Mode: Mode 1 (Right Hand Throttle). Hotfix-Strasssteine Crystal SS0 Ø ca.

FLOURESCANT YELLOW SOFT LIGHTWEIGHT 100% POLYESTER FABRIC 152cm Wide

2,30 EUR/100 g 5er Set Gründl Wolle LISA Premium uni,50 g,100 % Polyacryl,Fb.0, ca 10 St 3g 8 mm Schmuck Mosaik Millefiori rund hinten flach Durchmesser ca. Starterklingen für Stihl TS 350 360 TS350 TS360. Tenax Fasteners for Boat Canvas Convertible Cars or Electric Guitar 20 sets. 1 m breite elastische Spitze Spitzenborte 24 cm breit Princess Blue, AKKU BATTERIE 6V 3300mAh für Ecovacs Deebot D73n D79 D76 D77, Olive schwarz; *3159 40 x Böhmische Glasperlen 14 x 8 mm, HEART BURST REFLECTIONS Mrs Grossman's Sticker Up to 20% OFF!!!, Power düse Kärcher Düse 25°065 Hochdruckreiniger HDS 4.0/20 8/9 5.0/30 1195 1150, Curtain Upholstery Cushion Roman Blinds Voyage Decoration Fox Linen Fabric, Hotfix Strass Bügelbild Ornament Pink 111016 Karostonebox, DELUXE35 Bilderrahmen 80x122 cm oder 122x80 cm Foto/Galerie/Posterrahmen, Wiederverwendbare nano casual paste magic nahtlose aufkleber doppelseitig, Rosen Schleierkrautbouquet 24cm rosa-creme DP Kunstblumen künstlicher Strauß Ro. Tablett Teetisch Teetablett Silbertablett Tabletts Orientalisch Rund versilbert, Rotguss Feder Kordel Verschluss Plastik Schaltet H-27mm W-18mm,. 2713 Silbermetallic Punkte auf Rosa 22mm Breite Ripsband Borte Webband. DRAHTBÄLLE 20 mm 2 cm 18 St 50 Drahtkugel Drahtball Kugel grün APFELGRÜN.40 Kristall Glasschliffperlen Steelblue Crystal Beads Bicone 4 x 4,5mm NEU. Yvonne Creations Holly Jolly – 250gr Leinenkartonpack DIN A5, Abdeckhaube Monolith Classic. Leaves Cotton Fabric Fat Quarter Dashwood Lost Treasures. Laura Ashley Fabric Remnant NEW Milford Grape Length 220 cms. M8 x 100mm Ø 40mm Verstellfuß Möbelfüße Stellschraube Stellteller Stellfüße. PROXXON 28652 Sägeblatt Ersatz-Blatt für MICRO Cutter MIC 28650 NEU, DIY Special Shape Diamond Painting Damen Clutch Damen Wallet Handtasche Bag.

FLOURESCANT YELLOW SOFT LIGHTWEIGHT 100% POLYESTER FABRIC 152cm Wide

FLOURESCANT YELLOW SOFT LIGHTWEIGHT 100% POLYESTER FABRIC 152cm Wide, FLOURESCANT YELLOW SOFT LIGHTWEIGHT 100% POLYESTER FABRIC 152cm Wide