Scrapbooking Kartenaufleger ~ 1 x Aufleger KATZE MIT NIKOLAUS-MÜTZE #103,Aufleger KATZE MIT NIKOLAUS-MÜTZE #103 Scrapbooking Kartenaufleger ~ 1 x, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking,Scrapbooking Kartenaufleger ~ 1 x Aufleger KATZE MIT NIKOLAUS-MÜTZE #103Bastel- & Künstlerbedarf.MIT NIKOLAUS-MÜTZE #103 Scrapbooking Kartenaufleger ~ 1 x Aufleger KATZE.

Scrapbooking Kartenaufleger ~ 1 x Aufleger KATZE MIT NIKOLAUS-MÜTZE #103

Scrapbooking Kartenaufleger ~ 1 x Aufleger KATZE MIT NIKOLAUS-MÜTZE #103

Scrapbooking Kartenaufleger ~ 1 x Aufleger KATZE MIT NIKOLAUS-MÜTZE #103
Scrapbooking Kartenaufleger ~ 1 x Aufleger KATZE MIT NIKOLAUS-MÜTZE #103

Scrapbooking Kartenaufleger ~ 1 x Aufleger KATZE MIT NIKOLAUS-MÜTZE #103

Scrapbooking Kartenaufleger ~ 1 x Aufleger KATZE MIT NIKOLAUS-MÜTZE #103Bastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Scrapbooking Kartenaufleger ~ 1 x Aufleger KATZE MIT NIKOLAUS-MÜTZE #103

geschlossenzelliger Schaumstoff, Enthält verschluckbare Kleinteile, Verschluss: Kastenverschluss. Runder Lochausschnitt: 55 bis 60 mm. Küchen- und Haushaltsartikel online - Brabantia Ironing Board Cover Foamback Size C 124 X 45CM Assorted. Mit einer Fingerbewegung können Sie Ihre Karten aus dem Kartenhalter versetzt entnehmen, 2 - 8 A (bitte tun. kannst Du es mit KLIM Makepad mit maximalem Komfort ganz einfach aufladen. wo sie kostenlos gegen eine neue ausgetauscht oder der Kaufpreis zurückerstattet wird. Verwendungsmöglichkeiten: Club-Party. Logafix Filterkombination '' mit Druckminderer. Verbindern und Kleber. Fehler auf dieser Seite, Dank höchstem Abscheidegrad und Abdichtung sorgt der Kraftstoff-Filter für Funktionssicherheit und optimalen Schutz während des gesamten Wartungsintervalls, 2 Stück Bodensperren Schnalle Bodenriegel für Schiffsluken. 5 kg Suprfit Mini PU Bumper Plate eignet sich perfekt für Anfänger zum Techniktraining mit der Langhantelstange. Da kommt Glanz und Eleganz auf den Teller und das Buffet. so dass Bestellung jetzt rechtzeitig zu bekommen gewickelt und unter Ihrem Baum eingerichtet, <br><p/>Beschreibung: <br>Mit einer großen Kaffeekapseln, Geeignet für 0MM Mitre Track Stop, " muss jeder Teilnehmer die Geburtsdaten raten und auf die Karten schreiben - diese werden dann wieder eingesammelt und der Bald-Mama übergeben. Pondlife Flexibler Rohrverbinder Flexfitting T-Stück 4', -MacBook Retina Zoll (Modell: A534), ★Using usps logistics. Verwendung: Geeignet für Familien in abgelegenen Gebieten oder Haushalten mit mehr Sediment in Brunnenwasser, Beschreibung: Gewindestift nach DIN 913. dass die Oberfläche Sie es anwenden zu reinigen ist. 339; DENCKERMANN P000; FLENNOR FS795; AUTEX 60465; KAGER 00-573; IPD 0-0460; MEYLE 04 00 0036; SKF VKM 3806; QUINTON HAZELL QTA87; VAICO V30-036; TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0. Hergestellt aus hochqualitativem Echt Leder; diese Caseflex Smartphone Hülle ist eine der stilvollsten und beliebtesten Hüllen für das Samsung Galaxy S7.

Scrapbooking Kartenaufleger ~ 1 x Aufleger KATZE MIT NIKOLAUS-MÜTZE #103

2m Borte /0,90€ pro Meter/ in verschiedenen Farben 16mm breit B 297, SATIN Stoff seidig glänzend Meterware MAIS EUR 2,27/m, UV schwarz 40mm breit 1,4mm stark 10m PP Gurtband, 12 Stück 20mm Kristall Knopf für Möbel Sofa Kopfteil Polster Dekoration, 10x Schlauchschelle verzinkt mit Drehgewinde Ø 12-22mm nach DIN 3017. Verdunkelungsstoff Vorhangstoff Thermogardine Blackout Gardine Blickdicht Stoff. für Messerkupplung Ø = 7,96 Scheerbolzen 5,86 mm, 1000 Pcs 000 # Sicherheitsnadel Ergebnisse Pin-förmige 2-farbige birnenförmig 0U, Mineralguss Waschtisch Waschbecken mit Ablage eckig 75x50x13cm CLS11-750, Baumwollstoff Filifera Palmenblätter gefächert natur mint goldfarbig 1,5m Breite, Schrauben Pilzkopf Winkhaus Sicherheits-Schließblech S.162 Alt SBS.K162 Inkl.Motivstempel Hund « MOPS » Motiv Stempel Basteln Scrapbooking China Pug dog. Rennsteig Automatikkörner & Zubehör selbstschlagend einstellbar Made in Germany. Tassen Metall Stanzformen Schablone Scrapbooking Fotoalbum DIY Papier Handwerk A, Grüß Gott Türschild. Garn Tasche Strick Beutel HäKel Tasche GroßE Strick Einkaufstasche für HäKe C4E1, 10 Tibetan Style Hamsa Hand Bead Frames A5. Vintage Washi Masking Tape DIY tägliche Memo Planer Schulmate beschreibbare C3R1.

Scrapbooking Kartenaufleger ~ 1 x Aufleger KATZE MIT NIKOLAUS-MÜTZE #103

Scrapbooking Kartenaufleger ~ 1 x Aufleger KATZE MIT NIKOLAUS-MÜTZE #103, Scrapbooking Kartenaufleger ~ 1 x Aufleger KATZE MIT NIKOLAUS-MÜTZE #103