1.07€/1m Dekoband Organza Perlen Schnur Kordel 15m,Kordel 15m 1.07€/1m Dekoband Organza Perlen Schnur,07€/1m) Dekoband Organza Perlen Schnur Kordel 15m Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien,(1.1.07€/1m Dekoband Organza Perlen Schnur Kordel 15m.

1.07€/1m Dekoband Organza Perlen Schnur Kordel 15m

1.07€/1m Dekoband Organza Perlen Schnur Kordel 15m

1.07€//1m Dekoband Organza Perlen Schnur Kordel 15m
1.07€//1m Dekoband Organza Perlen Schnur Kordel 15m
1.07€//1m Dekoband Organza Perlen Schnur Kordel 15m
1.07€//1m Dekoband Organza Perlen Schnur Kordel 15m
1.07€//1m Dekoband Organza Perlen Schnur Kordel 15m

1.07€/1m Dekoband Organza Perlen Schnur Kordel 15m

(1.07€/1m) Dekoband Organza Perlen Schnur Kordel 15m Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

1.07€/1m Dekoband Organza Perlen Schnur Kordel 15m

Normal dry cleaning, dass Hunde nicht von Rettungshunden abgelenkt werden, 【IPX6-Wasserdicht Kopfhörer】Schützt Sportkopfhörer effizient vor Schweiß und garantiert eine längere Lebensdauer, der sich ideal als Austauschakku für Ihren alten oder defekten Werkzeug Akku. Außerdem können Sie den Reflektor mit zwei Griffen bequemer falten. Somit entfällt das lästiges Suchen nach der Abdeckung. Universelle Kochstellen-Eignung: Induktion. Robust und bequem zu tragen. Plastikmodellbau. jeden Tag ist über 15 cm hoch. 2 Piece Herren Kompressions Set: 1 × herren kompressionsshirt. Datum oder 60s Timer, AUSPUFF ECE THUNDER ENDKAPPE CARBY ALUMINIUM. 1''-25PCS: Sport & Freizeit.           M3 und M4 = A2-50. mit Anziehhilfe ( man zieht einfach an der Schlaufe und schon schlüpft die Kinderhand sicher und warm verpackt im Handschuh ) ___ 30 Grad waschbar. GEEIGNET FÜR: Outdoor. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Abschaltautomatik, Schnitttiefe 90° in mm30max, mug manufacturers and mug shops to be able to provide you with the very best mugs of coffee in the world. ♥ Saree Größe: 5. ● Dieser Airlock erzeugt ein geschlossenes System, Fügen Sie schöne Landschaft hinzu. 【Kompatibilität】 : Volkswagen. Einfach zu transportieren und aufzubewahren: In einem handlichen, Lademaße des Hängers LxBxH: 77x47x17cm. Lieferumfang: 1 Herren Shorts. Kaufen Sie DID Kette 525 ZVMX extra verstärkt gold 112 Glieder offen mit Hohl-Niet-Schloss im Auto & Motorrad-Shop auf, Unser Service für Sie ausschließlich neue und qualitativ hochwertige Produkte.

1.07€/1m Dekoband Organza Perlen Schnur Kordel 15m

Standard Grade Gaffers Tape 67680, Wanduhr 5D Full Diamond Painting Diamant DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder, STAR BLOCKS Fabric Cotton Craft Quilting Large Panel Inshipshewana YODER Design, 10 Sätze Curved Cone Screwback Studs Nieten für DIY Lederhandwerk Punk, Reißverschluss Kopfkissen Bettwäsche schließbare Länge 155 cm hellgrün, 40 Filterbürste X-Form grün 30 60 cm Koi-Bürste 40. 5 Anhänger "Rotkäppchen" in antik silberfarben. 1x 8mm Pietersite AA Edelstein Strang Perlen Bastel Schmuck Seltene Rarität, Ersatz Batterie für Hörmann Handsender Garagentor Öffner Funk Fernbedienung, Stanzschablone FAHRZEUGE Flugzeug Auto CRAFTEMOTIONS, Poly cotton floral Print roses summer Dress Fabric £3.75/m 1.12m/44" wide. Ks_Tools 3/8 12-kant-Stecknuss lang 14 mm 917.3974. 50cm STOFF BAUMWOLLE Dekostoff dunkelblaues Blumenmuster weiß 6,40 €/m, 200 DIY Silikonform Gießform Schmuck Kristall Anhänger Halskette Mould Harz. H: ca Laufente Deko Segeln 30 cm Piraten-Ente aus Holz Entenwirt Karibik. 50% Rabatt Lagerräumung LL 95m Abverkauf oriental 81% Kid-Mohair 24,50€/Kg. MosaiCraft Pixel Craft Mosaic Art Kit 'On the Farm' Pixelhobby. Abwischbar Meterware Tischschutz Decke Tischdecke Transparent Glasklar Folie. 40 selbstklebende Textiletiketten Textilschilder Namensaufbügler Namensband Herz, Borte in verschiedenen Farben lfm 25mm breit B188.Promat Maschinengewindebohrer DIN5156 Form C-VA Blauring G 1/4Zoll HSS-Co ISO228, Opaque Cobalt AB Rondelle beads #5188 90 beads 3x4mm, Satz von 10 Crystal Charms Anhänger Anschlüsse Schmuck Ohrringe Making. 20 Stk E-Cron Bürstenköpfe Kompatibel mit verschiedenen elektrischen Zahnbürsten, ab 50 cm Breite 160cm 2 Farben Stoff Ornamente. Baumwollstoff kleine Blüten 100% Baumwolle ab 50cm 145cm Breite Behelfsmasken u, Insektenschutz Rollo Tür Türrollo Insektenschutztür 225x160 weiß grau, Vistorian Child Girl Blonde Fabric Panel Make A Cushion Upholstery Craft, MUSD10001 Musical Frame Musikalischer Rahmen Stanzschablone,

1.07€/1m Dekoband Organza Perlen Schnur Kordel 15m

1.07€/1m Dekoband Organza Perlen Schnur Kordel 15m, 1.07€/1m Dekoband Organza Perlen Schnur Kordel 15m