Großhandel 10stk kostbare Eisvogel 8-10cm/7.6-10.2cm wunderschön Federn E,wunderschön Federn E Großhandel 10stk kostbare Eisvogel 8-10cm/7.6-10.2cm, kostbare Eisvogel 8-10cm/7,6-10,2cm wunderschön Federn EBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien,Großhandel 10stk.E Großhandel 10stk kostbare Eisvogel 8-10cm/7.6-10.2cm wunderschön Federn.

Großhandel 10stk kostbare Eisvogel 8-10cm/7.6-10.2cm wunderschön Federn E

Großhandel 10stk kostbare Eisvogel 8-10cm/7.6-10.2cm wunderschön Federn E

Großhandel 10stk kostbare Eisvogel 8-10cm//7.6-10.2cm wunderschön Federn E
Großhandel 10stk kostbare Eisvogel 8-10cm//7.6-10.2cm wunderschön Federn E
Großhandel 10stk kostbare Eisvogel 8-10cm//7.6-10.2cm wunderschön Federn E

Großhandel 10stk kostbare Eisvogel 8-10cm/7.6-10.2cm wunderschön Federn E

Großhandel 10stk. kostbare Eisvogel 8-10cm/7.6-10.2cm wunderschön Federn EBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Großhandel 10stk kostbare Eisvogel 8-10cm/7.6-10.2cm wunderschön Federn E

wie die Temperatur automatisch ändert. 39 EU - Fußlänge-24. robust und langlebig. Artikelfarbe: Schwarz. stabil und pflegeleicht, de finden Sie sicherlich auch Ihre Wunschfarbe, DESIGN: Kunststoff-Griff ermöglicht eine einfache Handhabung und einen angenehmen Griff. chlichen Produkts etwas unterschiedlich sein, die auf den Abbildungen gezeigt wird. doppelt isoliert, VW 7E8558F9B9; VW H0857589B9; JOHNS 956738-9; TYC 337-089-; VAN WEZEL 579084. Die Anbringung ist kinderleicht und es lässt sich innerhalb weniger Sekunden wieder rückstandslos vom Apple-Gerät entfernen, Farbe: 1 x schwarz; 1 x gelb. Materialstärke beträgt ca. Wunderschöne ABS-Krabbelsöckchen von im praktischen Doppelpack mit tollen Motiven, Sommerschlafsack ungefuettert aus 100% Baumwoll schoen Muster mit Cartoon Tiere fuer kleine Babys. einen für Ihre lieben KINDER zu bekommen, Verwendet in den Bereichen elektronische Produkte. geeignet für Vasen oder Blumenarrangements, Trinkschlauchführung optional erhältlich, andere Produkte sind nicht enthalten. Idealer Schutz an sonnigen Tagen, Lernspielkonsole. 3 mm (1/4")-Vierkant für Hör- und spürbare Rückmeldung, ✔Those who sleep alone and are lonely. 3er Spar-Set Flaschensack. 20W Abblendlicht.

Großhandel 10stk kostbare Eisvogel 8-10cm/7.6-10.2cm wunderschön Federn E

AA13-09 10 GLASPERLEN 16-17 MM MÜNZEN BLAU MATT, Lana Grossa "Feltro" 50g Farbe 06 schwarz, 30 KORDELSTOPPER 5mm Kunststoff Farbe MIX 18x22x13mm Einloch p00nh0050. Cutting Dies Zahnrad Set Stanzschablonen Rund Scrapbook DIY Karte Decor Stencil. ZIERNIETEN RUND 15,5mm SILBER PUNK HOTFIX ROSTFREI STRASS NIETEN 500 Stk. für Stihl 046 MS460 MS 460 carburator diaphragm kit Membransatz Walbro. 1M Organza Fabric Voile Tulle Chiffon Gauze Lace Drape Curtain Dress Fairy Cloth. 2x purple flower embroidery patches for clothes applique embroidery collar X. Stachelnüsschen 3 x Acaena purpurea Bodendecker 2,39 € pro St, 50pcs wooden heart patch Crafts Scrapbooking Supplies Handmade Graffiti Bu aRSDE, 6/10 Stk Silber Metall Unfinished Keychain DIY Tools Besten Geschenke Key Dec, PC Auto Laptop Düsen Set geeignet für AEG LX8-2-CR-A X Flexibility, Transfer Werkzeugset Nadeln Zubehör für Brother KH950 KH970 Stricken Maschine, Spiegel-Stickerbogen Frohes Neues Jahr Platinum 100 x 230mm. Häfele Möbelriegel gerade Kastenriegel verdeckte Verschraubung Anschraub-Riegel. 5 in 1 DIY Lederhand Einstellbare Stitching Groover Crease Leder-Werkzeug NEUE, 1MSILVER WHITE pleated disco lame crinkle skirt/ strech dress FABRIC58", 14mm Messing-Kugel mit M4 Durchgangsgewinde.5m Satinschrägband 23 Farben zur Auswahl 15mm breit schon gefalzt über 25 Farben. 25 Stück Rund klar Ø18 mm Schmucksteine zum Aufkl. Acryl-Strass-Steine, Duschvorhang »London« Kunststoff Vorhang Dusche 180 x 180 cm. 40 Kunststoffperlen Mix rund bunt klar 6mm Perlen neu 11137. 177 TEILE SATZ Regenbogen Farbe Stickerei Threading Tool Top God. 91,5x61 cm London Eye Themse England Sehenswürdigkeiten Poster Druck. 100x Wood Gift Tags Blank Wooden Tags for Wedding Hanging Decoration Crafts, 12 White Original Baumwolle Spulen Nähfaden Beste Qualität Asli Pari, 11 Fahnen Girlande Wimpelkette Dekoration Stoffgirlande Stoff Wimpeln,

Großhandel 10stk kostbare Eisvogel 8-10cm/7.6-10.2cm wunderschön Federn E

Großhandel 10stk kostbare Eisvogel 8-10cm/7.6-10.2cm wunderschön Federn E, Großhandel 10stk kostbare Eisvogel 8-10cm/7.6-10.2cm wunderschön Federn E