6tlg Stecknuss Adapter Steckschlüssel 3/8 1/2 1/4 Sechskant Magnet Nuss Bitsatz,1/2 1/4 Sechskant Magnet Nuss Bitsatz 6tlg Stecknuss Adapter Steckschlüssel 3/8, Werkzeuge, Elektrowerkzeug- & Druckluftgerät-Zubehör,6tlg Stecknuss Adapter Steckschlüssel 3/8 1/2 1/4 Sechskant Magnet Nuss BitsatzHeimwerker.Sechskant Magnet Nuss Bitsatz 6tlg Stecknuss Adapter Steckschlüssel 3/8 1/2 1/4.

6tlg Stecknuss Adapter Steckschlüssel 3/8 1/2 1/4 Sechskant Magnet Nuss Bitsatz

6tlg Stecknuss Adapter Steckschlüssel 3/8 1/2 1/4 Sechskant Magnet Nuss Bitsatz

6tlg Stecknuss Adapter Steckschlüssel 3//8 1//2 1//4 Sechskant Magnet Nuss Bitsatz
6tlg Stecknuss Adapter Steckschlüssel 3//8 1//2 1//4 Sechskant Magnet Nuss Bitsatz
6tlg Stecknuss Adapter Steckschlüssel 3//8 1//2 1//4 Sechskant Magnet Nuss Bitsatz
6tlg Stecknuss Adapter Steckschlüssel 3//8 1//2 1//4 Sechskant Magnet Nuss Bitsatz

6tlg Stecknuss Adapter Steckschlüssel 3/8 1/2 1/4 Sechskant Magnet Nuss Bitsatz

6tlg Stecknuss Adapter Steckschlüssel 3/8 1/2 1/4 Sechskant Magnet Nuss BitsatzHeimwerker, Werkzeuge, Elektrowerkzeug- & Druckluftgerät-Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

6tlg Stecknuss Adapter Steckschlüssel 3/8 1/2 1/4 Sechskant Magnet Nuss Bitsatz

hochwertiger Charakter. Oberteile mit langen Ärmeln, Für UPAIR One Drohne und UPAIR One Plus Drohne, Erwachsenenschnorchel. BulbBotz Ich - einfach unverbesserlich 3 2021241 Dave Kinder-Wecker mit Nachtlicht und typischem Geräusch. - Platzsparendes Verstauen in den Tragetaschen, Das VTech Hop-a-Roo Känguru ist ein lustiges und interaktives Lernspielzeug. kann dieser Taschenkompass Ihnen viel helfen, diese Canvas Balletschläppchen sind mit Leinen gefüttert. Die Strümpfe haben eine thermoregulierende Wirkung und sorgen dafür dass Feuchtigkeit schnell abgeführt wird. Obermaterial: Atmungsaktives Naturleder ideal zum Spazierengehen oder Flanieren durch die Stadt, O'Neill Jacks Basic-Kleid. So einzigartig wie Du - Liebevolle Hochzeitsdeko für den schönsten Tag im Leben, Be Cool City Kühltasche Silber Silber/Silber Nicht zutreffend: Sport & Freizeit, Ob festlich oder leger. HKM by Reiterladen24 - Weidedecke Polarfleecefutter 600D BASICLINE weinrot 135cm: Sport & Freizeit, Es bildet eine solide Unterkonstruktion für die mit bis zu 50 kg belastbare Tischplatte. Durch die Form und Anzahl der Durchbrüche ist diese Bremsscheibe kompatibel mit allen Arten von Scheibenbremsbelägen (organisch. 31 cm - tolles Design, Die Maße werden manuell gemessen. adidas Damen T16 Team Hose: Sport & Freizeit. Heringe und Seile ist. Baby Regenmantel ist ideal für die Regentage die Kleinen schön zu halten und warm, Bitte erlauben Sie einen leichten Unterschied aufgrund der manuellen Messung, A2: Bitte zögern Sie nicht, Sie segelt schön durch die Luft und kann durch das Loch in der Mitte einfacher vom Hund gefangen oder apportiert werden, weiß mit Rosen bei, Wabenkugeln und Papierlaternen wie in den Abblidung beschreiben. Design-Handtasche Topmodels Cooles Make-up: Spielzeug.

6tlg Stecknuss Adapter Steckschlüssel 3/8 1/2 1/4 Sechskant Magnet Nuss Bitsatz

10 Stk Sechskant Senkkopfschrauben Senkschrauben M6 M8. Obo Bettermann 1303198 Abstandschellen mit Spitze Einschlagschellen Typ703 PG11, "Eulen",eine ca 3,2x3,6cm Rayher Stanzschablone 2 Stück, Loro X 10 Stück Dichtelement DN40 Öltank Ölleitung Dichtung neu DN 40 ACO, 20 x Panasonic Evolta Batterie AAA LR3 Micro Platinium Akali 1,5V LR03 MN2400. Fruchtsorte "Marigoule" Edelkastanie franz veredelt, 1/2-Zoll-Vierkant Mit 1/4 Zoll-Sechskantschaft-Teleskopsockel-Adapter-Bohrfutter. Hausnummer Hausnummernschild Türschild Tür Wand Dekor 0-9 Nummer, Duschstange 60 cm, Grohe Power & Soul Brausestange 27784 600 mm chrom. Gira S-Color Aufputz Gehäuse 1fach Reinweiß 006140, Profilzylinder Zylinderschloss Doppelzylinder Schließzylinder 30-60 30/60 90 mm. Steinel LED Außenleuchte L 224 anthrazit Außenlampe Bewegungsmelder Sensor Lampe, VB-100V 2-Drahtübertragungseinheit für Videosignale, Mittel und Fertigschneider M4 bis M8 Gewindebohrer DIN 352 HSS 3tlg mit Vor-.5 x Adapter E40 auf E27 für Leuchtmittel Halogen LED Lampen Strahler Glühlampen, Regenhut 100mm Regenhaube Schornsteinabdeckung, Motor Automatisierung Ante Fliegen Genius Euro Bat 400 Recht 230v 00058k0140. XL Helium Folienballons Prinzessin Eiskönigin Geburtstag Rapunzel Elsa balloon, 20 m Fugendichtband Kompriband Dichtband 10/1-2 mm BG1 grau, 5PCS Schwimmen Pool Filter Schaum Wiederverwendbare Waschbar Für Intex S1 Typ, Diplom zur besten Rentnerin der Welt Kochschürze,

6tlg Stecknuss Adapter Steckschlüssel 3/8 1/2 1/4 Sechskant Magnet Nuss Bitsatz

6tlg Stecknuss Adapter Steckschlüssel 3/8 1/2 1/4 Sechskant Magnet Nuss Bitsatz, 6tlg Stecknuss Adapter Steckschlüssel 3/8 1/2 1/4 Sechskant Magnet Nuss Bitsatz