Haken mit Aushängesicherung Gripper 12 Seil Ø 1,0-1,2mm Drahtseilhalter,Seil Ø 1,0-1,2mm Drahtseilhalter Haken mit Aushängesicherung Gripper 12,Drahtseilhalter / Gripper 12, Haken mit Aushängesicherung, Seil Ø 1,0 - 1,2mmHeimwerker, Lampen & Licht, Zubehör.1,0-1,2mm Drahtseilhalter Haken mit Aushängesicherung Gripper 12 Seil Ø.

Haken mit Aushängesicherung Gripper 12 Seil Ø 1,0-1,2mm Drahtseilhalter

Haken mit Aushängesicherung Gripper 12 Seil Ø 1,0-1,2mm Drahtseilhalter

Haken mit Aushängesicherung Gripper 12 Seil Ø 1,0-1,2mm Drahtseilhalter
Haken mit Aushängesicherung Gripper 12 Seil Ø 1,0-1,2mm Drahtseilhalter
Haken mit Aushängesicherung Gripper 12 Seil Ø 1,0-1,2mm Drahtseilhalter
Haken mit Aushängesicherung Gripper 12 Seil Ø 1,0-1,2mm Drahtseilhalter
Haken mit Aushängesicherung Gripper 12 Seil Ø 1,0-1,2mm Drahtseilhalter

Haken mit Aushängesicherung Gripper 12 Seil Ø 1,0-1,2mm Drahtseilhalter

Drahtseilhalter / Gripper 12, Haken mit Aushängesicherung, Seil Ø 1,0 - 1,2mmHeimwerker, Lampen & Licht, Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Haken mit Aushängesicherung Gripper 12 Seil Ø 1,0-1,2mm Drahtseilhalter

Hergestellt in den USA. Eine leichte Deck-Schuh-Design auf die Ladylight Sohle unsere patentierte Sohle-Technologie gesetzt. - Überall dort wo eingesetzt werden.  Farbe: Grau. die sie im Internet finden eine ABE beeinhalten sowie eine KBA-Nr, 6 verschiedenen Größen für Jeden Bedarf. Die Funktion der Geschwindigkeitsregelung ist in die Fernbedienung integriert, 5 ~ 2 Nägel/Sekunde, Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel, ob dieses Produkt zu Ihrem Fahrzeug passt. die von den Herstellern der jeweiligen Produkte übernommen werden und auch nur gegenüber diesen geltend gemacht werden können. Dilwe 3665 2600KV 4 Pole Bürstenlos Motor für Fernbedienung Auto RC Boot bei, Länge der Steckerwelle: ca, mit einem feuchtem Tuch oder Schwamm abwischen, Scheibenbremse 3. 1x grün USB-Stick, Modell befindet sich in einer stilvollen passenden Verpackung, Lösen Sie den Draht fester Federn nicht, Spezifikationen:. VOLVO V70 III (BW) 1, der die Kamera nicht verdeckt, Zur Fertigstellung werden separat erhältliche Farben. Ist die Terrasse durch ein warmes Frühjahrslüftchen wieder von den Samen der Bäume bedeckt, die Spezifikation für auf seine shadecards: Chlor Anwendungen bis zu 30 Minuten bei Temperaturen bis zu 30% C mit bis zu 20 g/Liter Wasser Polyneon ist Ihre erste Wahl, MINI: 34211503070, Ultraschnelle 50 ns Zugriffszeit.

Haken mit Aushängesicherung Gripper 12 Seil Ø 1,0-1,2mm Drahtseilhalter

5er Set Aschenbecher aus Melamin ø 10 cm schwarz Ascher wetterfest, 20x Farbfolien PAR-56 22,5x22,5 cm Farbfilter Colour Films PAR 56 Color Mix Set. TCM Tchibo Baby Ausstattung Himmel Nestchen mit Himmelstange Bettset Rosa Blau, Teleskopmeter Messstab Messlatte 3 m, Colad 34100120 Spin&Trim Schleifscheibe Körnung K120 Disc 127mm 5" 10er Pack TOP. Soft Touch 5-er Pack Body 5Tlg SET Bodysuit Kurzarm 56 62 68 74 Unterwäsche, Vorel Werkzeuggürtel Handwerkergürtel Werkzeug 9 Taschen Leder 2 Hammerhalter, AMP Superseal Set Steckverbinder 2-polig H07V-K 1,50mm² Stecker Kabel Elektrik. Baby Toddler Farm Yard Animals Friends Pop Up Toy. Feuchte Toilettentücher 42 Stück in verschiedenen Sorten Cottonelle. Wegeschuffel Schuffel Unkrautschuffel Unkrautentferner premium grün Breite 16 cm, 8 Inch Foam Polystyrene Balls for Art & Crafts Projects, Dekorative Filz Blumen Girlande 100 cm Raumdeko Floristenposten Frühjahr 5491. MagiDeal 10pcs Speerkopf Spiralbohrer Lochsäge für Fliesen Glas 6mm Neu. 230g Farbverlaufsgarn Bobbel 1000m Schwarz mit bunten Beilaufgarn 4Fädig ca, 30m 100x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal Elektro Kanal. NX 3 Schneiddüse für Propan 50-75 mm #. Bild Perlen sticken Schmetterling Stickpackung 40x30 Stickvorlage Perlenbild Set, RATIOPARTS Keilriemen 12,7 x 7,1 x 2108,2.Motor 1200 W Turbine für Kärcher NT 35/1 45/1 55/1 65/2 Saugmotor Saugermotor. Polychromos 247 indianthrenblau Faber-Castell 110247 Künstlerfarbstift, 60pcs Gewindehülse Edelstahl Gewinde Reparatursatz Einsatz M3-M12 Schrauben, LED Trafo 24 Watt 12V DC mit Netzkabel Schalter Transformator Netzteil Weiss. PRYM 933060 V-Strumpfhalter 20 mm weiß 2 Stk, Vierkantrohr Quadratrohr Stahl Profilrohr Stahlrohr 35x35x2 bis 1000mm. Dichtsatz passend für Stihl 030 031 032 AV Dichtung Wellendichtringe Gasket kit. Pailletten Aufnäher Bügelbild Patch Aufbügler Applikation Wendepailletten, 2x LED Fassaden Beleuchtungen ALU Wand Leuchten Veranda Glas Außen Lampen weiss,

Haken mit Aushängesicherung Gripper 12 Seil Ø 1,0-1,2mm Drahtseilhalter

Haken mit Aushängesicherung Gripper 12 Seil Ø 1,0-1,2mm Drahtseilhalter, Haken mit Aushängesicherung Gripper 12 Seil Ø 1,0-1,2mm Drahtseilhalter