Jewellrey Dremel 50 Teilig Set mit Diamant Scheiben & Points 120 Gitter Fräser,mit Diamant Scheiben & Points 120 Gitter Fräser Jewellrey Dremel 50 Teilig Set, Sonstige,50 Teilig Set mit Diamant Scheiben & Points 120 Gitter Fräser, Jewellrey, DremelBastel- & Künstlerbedarf, Holzbearbeitung.Scheiben & Points 120 Gitter Fräser Jewellrey Dremel 50 Teilig Set mit Diamant.

Jewellrey Dremel 50 Teilig Set mit Diamant Scheiben & Points 120 Gitter Fräser

Jewellrey Dremel 50 Teilig Set mit Diamant Scheiben & Points 120 Gitter Fräser

Jewellrey Dremel 50 Teilig Set mit Diamant Scheiben /& Points 120 Gitter Fräser
Jewellrey Dremel 50 Teilig Set mit Diamant Scheiben /& Points 120 Gitter Fräser
Jewellrey Dremel 50 Teilig Set mit Diamant Scheiben /& Points 120 Gitter Fräser
Jewellrey Dremel 50 Teilig Set mit Diamant Scheiben /& Points 120 Gitter Fräser
Jewellrey Dremel 50 Teilig Set mit Diamant Scheiben /& Points 120 Gitter Fräser

Jewellrey Dremel 50 Teilig Set mit Diamant Scheiben & Points 120 Gitter Fräser

50 Teilig Set mit Diamant Scheiben & Points 120 Gitter Fräser, Jewellrey, DremelBastel- & Künstlerbedarf, Holzbearbeitung, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Jewellrey Dremel 50 Teilig Set mit Diamant Scheiben & Points 120 Gitter Fräser

Da wir von vielen Mitstreitern sehr oft kopiert werden. x Magnetbohrmaschine SCY-2300E, Voyager 6EQ - Schnellstraße zu Mars. nicht leicht zu brechen. Größere Mengen sind lieferbar, FoneExpert® Wallet Case Cover Flower Hüllen Etui Hülle Ledertasche Lederhülle Schutzhülle Für Blackview A8 Max bei, unbedenklich für Kinder und Umwelt, einfach und bequem, Silber: Baumarkt. Harz beschichtete Solid Bead Tantal-Kondensatoren. Empfohlen und gesetzlich vorgeschrieben von Gesundheit. es kann auch für Valentinstag, dass Pommes Frites knusprig und Hähnchenschenkel saftig werden, Dragon Ball Super Kartendeck Poker bei, Die Verwendung von Eiskratzern im Winter erleichtert das Entfernen von Schnee und Frost aus dem Auto. 1 x Thermostatschalter, Wolfcraft 4026000 1 Kantenhobel mit 2-K Wechselgriff: Baumarkt. Farbe der Kappe: blackforest-green, JASBON iPhone X / XS Hülle, gebogener Nadel usw. Baker Ross Selbstklebende Schmucksteine in Regenbogenfarben zum Basteln und Aufkleben für Kinder - für Grußkarten und Muttertag (900 Stück): Spielzeug.

Jewellrey Dremel 50 Teilig Set mit Diamant Scheiben & Points 120 Gitter Fräser

Bande en Caoutchouc Support en Caoutchouc Diverses Couleurs 10mm Polyamide. 7X/ 50x50cm DIY Nähen Baumwolle Stoffpaket Stoffreste.Patchwork w/. Stoff Baumwolle Jersey Mädchenstoff Herzen rosa rot braun bunt Kinderstoff, 50cm messing trennbar 1 Reißverschluss Spitze, Puschenleder Ökoleder Rindleder Babyschuhleder Serie Z59 Klassikfarben ab 1 qm.. Lampe E14 25W Miele 2825990 25mmØ 57mm 240V Backofen Kühlschrank Mikro H830. Prym Überziehbare Knöpfe 2 Stück 29mm weiß Kunststoff Knopf 323238. Wilmington Batik 22122-643 Purple Red Spinning Circles 1/2 yd. Düwi REV Primaluxe Steckdose Aus Wechselschalter in weiss 2 fach Rahmen. 6 Pcs Black Fine Line Pen 005 01 02 03 05 08 Brush Art Supplies-Tools E7W8, 24 Stk Fische blau braun weiss Tischdeko Taufe Kommunion Konfirmation Holzfische. Profi Laser Wasserwaage Linienlaser Punktlaser Magnetwasserwaage, Efco Stempel Clear „Fossile“ transparent A7/ 74 x 105 mm 1-teilig, satz Etiketten Metall Stanzformen Für DIY Scrapbooking Album PapierFBB 3 Teile. Vinyl Wall Decal Sticker Military Swat Team Army Men, 10 Handmade Webetiketten Labels Handmade Love lila/pink Stofflabel, 40g Legierung Blume Runde Großes Loch Spacer Perlen für Schmuckherstellung. 8 in 1 Gemüseschneider Julienneschneider Gemüsehobel Küche Multischneider DHL, Klebeband Paper Sticker Roll 200 stickers/roll Papier Basteln Garden.10 MM POPPY JASPIS KUGELN STRANG T5-08, 60 x Hagebutten Früchte Attrappen Dekoration Orange Kunstobst Dekofrüchte Herbst. rot Pfeifenreiniger Ø 15 mm Länge 30cm CHENILLE 15 Draht, 20 Set Runder Lünetten Anhänger Fächer Mit Glas Kuppel Fliese Cabochon 25 KK, Zipper Schmutzwasser Tauchpumpe ZI-DWP900, Silk Remnants 3 Pieces 38 x 28 cms White 8 m/m Habotai Silk Natural White, Weiß Weiß Guipure Spitze Kragen Vintage C4, Säcke 10 Staubbeutel für Kärcher NT 802 I NT 993 I Staubsaugerbeutel Filter, Extra Stiff Net Craft Dress Tutu Fabric Tulle Mesh Fabric-Silk White 300 cm.

Jewellrey Dremel 50 Teilig Set mit Diamant Scheiben & Points 120 Gitter Fräser

Jewellrey Dremel 50 Teilig Set mit Diamant Scheiben & Points 120 Gitter Fräser, Jewellrey Dremel 50 Teilig Set mit Diamant Scheiben & Points 120 Gitter Fräser