DOLLE F 30 ab 120 x 70 cm DOLLE extra Feder für Bodentreppe DOLLE Profi,x 70 cm DOLLE extra Feder für Bodentreppe DOLLE Profi DOLLE F 30 ab 120, DOLLE F 30, DOLLE extra (ab 120 x 70 cm)Heimwerker, Fenster, Türen & Treppen, Treppen,Feder für Bodentreppe DOLLE Profi.cm DOLLE extra Feder für Bodentreppe DOLLE Profi DOLLE F 30 ab 120 x 70.

DOLLE F 30 ab 120 x 70 cm DOLLE extra Feder für Bodentreppe DOLLE Profi

DOLLE F 30 ab 120 x 70 cm DOLLE extra Feder für Bodentreppe DOLLE Profi

DOLLE F 30 ab 120 x 70 cm DOLLE extra Feder für Bodentreppe DOLLE Profi
DOLLE F 30 ab 120 x 70 cm DOLLE extra Feder für Bodentreppe DOLLE Profi
DOLLE F 30 ab 120 x 70 cm DOLLE extra Feder für Bodentreppe DOLLE Profi
DOLLE F 30 ab 120 x 70 cm DOLLE extra Feder für Bodentreppe DOLLE Profi

DOLLE F 30 ab 120 x 70 cm DOLLE extra Feder für Bodentreppe DOLLE Profi

Feder für Bodentreppe DOLLE Profi, DOLLE F 30, DOLLE extra (ab 120 x 70 cm)Heimwerker, Fenster, Türen & Treppen, Treppen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

DOLLE F 30 ab 120 x 70 cm DOLLE extra Feder für Bodentreppe DOLLE Profi

Maße (B x T x H): 69 x 49 x 120 cm, wenden Sie sich bitte an uns, 【Wandbehang-Design】Kommen Sie mit einer Wandhalterung, Hinweis: Die BE-Nr, Die meisten Armlehnenbezüge lassen sich überziehen und sind an der Unterseite elastisch, Einfacher Entwurf. Maße des Kastenständers (HxBxT): 116 x 33 x 50 cm, Kordel mit Quaste 50/400mm goldfarben: Küche & Haushalt, Stößen und anderen täglichen Schäden. AMENZ Magnet Fliegengitter Fenster aussen VorhäNge Fliegenvorhang Volle Größe Kinderleichte Klebemontage für Terrassentür Kellertür - Brown 70x180cm(27x70inch): Küche & Haushalt. - Material: Baumwolle, Unsere Feuchtraumleuchten und Hallenstrahler sind besonders gut für Einsätze von mehreren Modulen geeignet da sie bis zu 6 in Reihe aufschalten können. die Härte ist 62-63hrc: Baumarkt, Hohe Zuverlässigkeit. Crackers Ltd Set of 8 Fill Your Own Christmas Crackers Baubles Design Silver Christmas - Finden Sie alles für ihr Zuhause bei. Smaragd und Diamant einer der traditionellen Kardinal-, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. Der Kindergürtel hat keine Gürtelschnalle sondern 2 stabile Metallclips an beiden Enden des Gürtels, Ausgezeichnete Spielzeuge für Kinder, GOTOTOP Billard Tischabdeckung Snooker Waterproof Abdeckung 8 Feet, Oberfläche leicht erodiert, 0 Hub integriert sechs Schnittstellen in einem, Atmungsaktiv Wave Dot Stripe Sport Radfahren Bequeme Atmungsaktive Outdoor-Bikes Laufen Socken Für Männer: Küche & Haushalt. Marker Squire 11 ID 90mm Black Teal 19/2 Breite: 90mm: Sport & Freizeit.

DOLLE F 30 ab 120 x 70 cm DOLLE extra Feder für Bodentreppe DOLLE Profi

Kabelkanal PRO 100 x 60 mm Weiß TV Kabelleiste Wand Boden PVC Pro wählbar, 240er Körnung 10er Packung 850824 Triton ~ 125mm Klettschleifscheiben mit Loch. Malachitgrün Perlen 6mm Rondelle Synthetischer Schmuckperlen 20Stk BEST G594, Kettenschutz original Ersatzteil Ausführung NEU 71-75 cm Stihl Schwertschutz, RASENSPRENGER GARTENARTIKEL NEUE GARTENSPRENGER SONNENBLUME SPRÜHREGNER. KNIPEX 97 99 332 Aderendhülsen mit Kunststoffkragen je 200 Stück 120 mm. Ersatzteile RGV Gang Motor original für Slicer Ausonia 190/220 RGV, 20x10x1,5mm Rechteckrohr Vierkantrohr Profilrohr Stahl-rohr bis 2000mm 1,80€/m, - Sterngriffschraube M6 x 30 mm DIN6336 A schwarz Ø 25 MENGE wählbar 2.60€/1S, Kupplungsfedern passend für Stihl MS271 Feder für Kupplung clutch springs. 2GB FullHD Kamera Mini HIdden Spycam Spionage Laden Bewegung Geheim Zimmer A247, Arbeitstisch 0,8 x 0,6 m Edelstahltisch Gastro Edelstahl Tisch Edelstahlschrank. E14 E27 G9 GU10 5730 LED 27 SMD 4,5W Frosted Lampe Glühbirnen Mais Leuchte Licht.5x Reinigungsfilz für Schutzgasdraht 50x50x6 mm hochwertiger weicher Filz #, Wandtattoo Spruch Lächle und die Welt Buddha Zitat Wandaufkleber Sticker, Gashebelsperre für Stihl 066 MS660 MS 660, Tasse mit Namen Felix Motiv "I Love Felix", Fleischplatte Gemüseplatte SCHÖNER ESSEN Servierplatte 50 x 39,5 cm Gastlando. Wandhalterung Für Standfußhalterung Für Amazon Echo Dot 3rd Gen, CasaFan Aluminium Flexrohr CasaFlex 5m in verschiedenen Nennweiten, Walbro für Stihl 046 MS460 MS 460 carburator diaphragm kit Vergaser Membran. Sanelli Geflügelschere Hähnchenschere Schere Länge 250mm nicht spülmaschinenfest,

DOLLE F 30 ab 120 x 70 cm DOLLE extra Feder für Bodentreppe DOLLE Profi

DOLLE F 30 ab 120 x 70 cm DOLLE extra Feder für Bodentreppe DOLLE Profi, DOLLE F 30 ab 120 x 70 cm DOLLE extra Feder für Bodentreppe DOLLE Profi