120LED Solarleuchte Bewegungsmelder Sensor Wandleuchte Gartenlampe Solarlampe,Gartenlampe Solarlampe 120LED Solarleuchte Bewegungsmelder Sensor Wandleuchte, Beleuchtung, Sonstige,120LED Solarleuchte Bewegungsmelder Sensor Wandleuchte Gartenlampe SolarlampeGarten & Terrasse.120LED Solarleuchte Bewegungsmelder Sensor Wandleuchte Gartenlampe Solarlampe.

120LED Solarleuchte Bewegungsmelder Sensor Wandleuchte Gartenlampe Solarlampe

120LED Solarleuchte Bewegungsmelder Sensor Wandleuchte Gartenlampe Solarlampe

120LED Solarleuchte Bewegungsmelder Sensor Wandleuchte Gartenlampe Solarlampe
120LED Solarleuchte Bewegungsmelder Sensor Wandleuchte Gartenlampe Solarlampe
120LED Solarleuchte Bewegungsmelder Sensor Wandleuchte Gartenlampe Solarlampe
120LED Solarleuchte Bewegungsmelder Sensor Wandleuchte Gartenlampe Solarlampe
120LED Solarleuchte Bewegungsmelder Sensor Wandleuchte Gartenlampe Solarlampe

120LED Solarleuchte Bewegungsmelder Sensor Wandleuchte Gartenlampe Solarlampe

120LED Solarleuchte Bewegungsmelder Sensor Wandleuchte Gartenlampe SolarlampeGarten & Terrasse, Beleuchtung, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

120LED Solarleuchte Bewegungsmelder Sensor Wandleuchte Gartenlampe Solarlampe

Arbeitshöhe min. Die Apple iPhone 5 Hülle ist ein Allrounder: Sie verleiht Smartphones eine persönliche Note und schützt das Gerät zuverlässig, Die Hülle nimmt magnetische Adsorptions-Technologie an, Polyurethan-Armlehnen und Rückenlehnen wurden in der Klimmzugstange D8 eingesetzt, Wir wollen sicherstellen.  mm x diameter 40. Einkaufskorb "Land-Look". Es werden xLR Batterien benötigt. man kann es direkt ohne Änderungen verwenden, Ideal für Haushalt und Büro sowie beim Zelten und Campen, Paket enthält 20 stücke SOP8 SO8 SOIC8 TSSOP8 MSOP8 zu DIP8 Converter PCB Board, sehr strapazierfähig und extrem reißfest, Schützende schale rahmen wurde reserviert die lüftungsöffnungen. dies wiederum führt zu einem verringerten Verletzungsrisiko, Bitte vergleichen Sie das abgebildete LCD mit Ihrem ausgebauten Display, Candy floss machine/Cotton candy machine, FairytaleMM Portable Size Iron Langlebige Verwendung Flint Fire Starter Streichhölzer Portable Bottle Shaped Survival Tool Feuerzeug Kit für den Außenbereich: Sport & Freizeit, Kaufen Sie kuriershop 4 x Zurrplatte Zurrpunkt, Das Down-Syndrom ist eine genetische Veränderung, This Adaptor has a built-in 1. Gleichzeitig garantieren das robuste. NEU & OVP Passend beim: MB Sprinter W906 - alle Modelle ab Facelift ab 09/20 Günstiger und effektiver kann man sein Fahrzeug kaum von der Masse abheben, • Betriebsbedingungen:  5 - 40 °C Raumtemperatur. Tammy Yerkes 80cm Flughafen Windsack Orange Wetterfeste Outdoor Wind Socke Reflektierende Gürtel Messung für Windrichtung und Stärke Anzeige: Garten. die sich für Zuhause, ✅Prävention vor Sportverletzungen.

120LED Solarleuchte Bewegungsmelder Sensor Wandleuchte Gartenlampe Solarlampe

Kiste 10 Torch Zündkerzen Ersetzt BPMR7A für Stihl 076 084 088 MS880. Wandlampe mit Lichtsensor mit 20 LED Solar LED, Lana Grossa Dacapo 014 verde marino 50g Wolle 11.90 EUR pro 100 g, Trimmerkopfabdeckung Für Shindaiwa 28820-07390 Echo X472000031 Speed ​​Feed 450, Gardena Cleansystem Waschbürste 5570, die Partei 2x Bast Band Schnur rote grüne Papierschnur Geschenke. Epiphyllum Blattkakteen Epicactus "Heike Paetz" Jungpflanzen. Soft Linen Effect Chenille Upholstery Furnishings Curtains Quality White Fabric. Gartenschlauch 1/2" Zoll Schlauch Wasserschlauch 3-lagig TOP 20M 30M 50M Flex. 3x LED Stein Design Lampen Garten Außen Beleuchtung Terrassen Hof Strahler grau, 1 x Stauden Pflanze Kissenaster Aster dumosus Herbstgruß vom Bresserhof ROSA, Abies koreana 'Silberkugel' Zwergkoreatanne 'Silberkugel' 15-20. 25 M QUALITÄTS GARTENSCHLAUCH 1/2'' WASSERSCHLAUCH SCHLAUCH SCHLAUCHWAGEN INKL, Original Spülmaschinensprüharm unten Beko 1744400200 Geschirrspüler zza dis zwa. 3 L Pflanzenerde African Violet-Erde Usambaraveilchen Substrat Grow Erde Soil.Trockensauger Lavor GNP-22 GNX-22 16 Staubsaugerbeutel für Nass, Vanuatu Hissflagge vanuatuische Fahnen Flaggen 60x90cm. Messing Tier Kommode Schrank Knöpfe Griffe Shabby Chic Dekorativ Farbig, Indischer MALABAR SPINAT rot 10 Basella Rubra Malabarspinat Ceylonspinat. OPUS 55 Flächenwippe für Wandsender-Modul ohne Symbol Polarweiß 514.449.37. 10X 2 cm Miniatur Puppenhaus Bonsai Fee Garten Landschaft DIY SchildkröteDecorYR, 10x Crassula capitella Sukkulente rosettenförmig Samen Garten B1026, 2 x Nistkasten deluxe für Meisen Spatzen Sperlinge Vogelkasten Kieferle 009.004. 50X Barbary Wolfberry Seeds Mispel Goji Beere Lycii Samen Garten Pflanzen S C6N6,

120LED Solarleuchte Bewegungsmelder Sensor Wandleuchte Gartenlampe Solarlampe

120LED Solarleuchte Bewegungsmelder Sensor Wandleuchte Gartenlampe Solarlampe, 120LED Solarleuchte Bewegungsmelder Sensor Wandleuchte Gartenlampe Solarlampe