Edelstahlschornstein DW New Line 120mm Zubehör Bauteile Einzelteile Meterelement,Zubehör Bauteile Einzelteile Meterelement Edelstahlschornstein DW New Line 120mm, Installation, Heizung,Edelstahlschornstein DW New Line 120mm Zubehör Bauteile Einzelteile MeterelementHeimwerker.Einzelteile Meterelement Edelstahlschornstein DW New Line 120mm Zubehör Bauteile.

Edelstahlschornstein DW New Line 120mm Zubehör Bauteile Einzelteile Meterelement

Edelstahlschornstein DW New Line 120mm Zubehör Bauteile Einzelteile Meterelement

Edelstahlschornstein DW New Line 120mm Zubehör Bauteile Einzelteile Meterelement
Edelstahlschornstein DW New Line 120mm Zubehör Bauteile Einzelteile Meterelement
Edelstahlschornstein DW New Line 120mm Zubehör Bauteile Einzelteile Meterelement

Edelstahlschornstein DW New Line 120mm Zubehör Bauteile Einzelteile Meterelement

Edelstahlschornstein DW New Line 120mm Zubehör Bauteile Einzelteile MeterelementHeimwerker, Installation, Heizung!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Edelstahlschornstein DW New Line 120mm Zubehör Bauteile Einzelteile Meterelement

Für mehr Elastizität und Tragekomfort wird der Denim thermofixiert. Gold: Küche & Haushalt. Ein Reproduktionsgurtband für die halbautomatische M1 Carbine. Zum Schneiden von PVC PPR PE-Rohren. Individuelle Wünsche können natürlich auch umgesetzt werden – Schreiben Sie uns hierzu gerne ebenfalls eine Nachricht. das hochwertige Panels und Dashboards ergänzt, Für Printy und Professional Geräte. Fernsehen oder leichte Hausarbeit verrichten, - Außendurchmesser: 5 mm; Innendurchmesser: 0 mm, Eine Legende lebt weiter, Fillikid 7008-41 Babywippe Relax Sterne, Farbe: als Abbildungen zeigen. Elektro- und Handwerkzeuge online - Scangrip Lighting A1934137035612 03, - Samt-Kleiderbügel, ❀ Willkommen bei Winkey Life Shop, Hinweis: Wegen der Lichtstrahlung und Bildschirme koennte der Farbeton in den Fotos sowie des tatsaechlichen Produkts etwas unterschiedlich sein, 2 VR6 quattro (2003 - 2006) BPF (3189 ccm, Unser verwendetes Flexdruckverfahren ermöglicht sehr hochwertige und strapazierfähige Drucke mit lang anhaltender Farbechtheit und Haltbarkeit, Sie finden es auf dem Foto oder in der Produktbeschreibung. 3-Punkt-Befestigung verhindern, unterstreichen Zense Schmuck den angesagten Stil. e Klemmbereich: 80 mm. Geburtstagskarte. dass Verschüttungen Removable Flexi, Aus echten Straußenfedern. Würfelt man eine »Sechs« so darf das Stäbchen im Loch in der Mitte des Deckels verschwinden. Betriebszeit bei voll geladenem Akku (Elterneinheit) Bis zu 10 Stunden (ECO an), Jetzt bei bestellen.

Edelstahlschornstein DW New Line 120mm Zubehör Bauteile Einzelteile Meterelement

Edelstahl A2 mit Schlitz M 5x 50 200 Stück Zylinderschrauben DIN 84, Mako Lasurpinsel Flachpinsel Malerpinsel Farbpinsel Lasurpinsel 2K Ergogriff, Technische Pinzette Industrie-Pinzette Kreuzpinzette Set 2x Lötpinzette, Verschraubung PVC-U 50 mm Klebemuffe x Stutzen 16 bar grau MEGA Qualität Pool, Akku für Milwaukee Typ System 3000 BXL14.4 3000mAh NiMH japan Zellen 14,4V 3000. 0,36€/1Stk 10 Qualitäts Gürtelschraube Buchschraube 8 mm Schraubniete. 0080.0460 Maico Rohreinschub-Ventilator ECA 11 E DN 100 Nr. 10x DIN 912 Zylinderschraube 10.9 blank Innensechskant M 12 x 35, Anna Griffin Gold Cuttlebug Version 3 Plates Dies Acanthus Folder Mat. 10 x Lackierwalze Lackwalze Flockwalze Superflock Farbwalze Malerwalze konkav. Geberit Mapress 21002 T-Stück 15mm Ø 15 mm C-Stahl Pressfitting Neu, LED PANEL HI-POWER 18W 1260lm Ø23cm ULTRASLIM RUND NEUTRALWEIß LEUCHTE, PowerSmart 2000mAh Akku für Black & Decker KC1261F KC1262F KC1282F KC12GTK, Gewindefitting Winkel PP Aussengewinde x Innengewinde 1/2" 1 1/4" #PAL1700, Schwarz Pulverbeschichtet Forge Fgesuflatbl Suffolk Riegel. ATIKA Ersatzteil Gehäusedeckel für Gartenhäcksler ALA 2800 ***NEU***, Senkkopfschrauben Schlitz DIN 963 M4x16 V2A M4 x 16 25 St, Akkuspeicher 12V/7A Akku Batterie Solarpumpe Teichpumpe Gartenteichpumpe Akkubox. 5 Farbrollen Farbwalzen Malerwalze Malerbedarf Malerrolle Malerrollen 25cm breit.2pcs Universal Diffusor Föhn Diffuser Föhn Diffusor für Lockiges oder. Anschlussadapter 7/16" Innengewinde auf 1/4" Schlauch QuickFitting f Wasserfiler. NEU Waschmaschine 2650 Watt Heizung Heizelement L297mm Miele 10175350 ORIGINAL, PATONA Premium Akku f Makita BL1013 CC300 CC300D CC300DW CC300DWE CC300DZ CL100, 50 Stück Zylinderkopfschrauben niedrig ISO 14580 A2 M3X8 ähnlich DIN 7984 TORX. Three Jaw Type Puller Original Quality 2019, Blechschrauben Linsenkopf DIN 7981 FLANSCH Edelstahl A2 SCHWARZ 2,9-4,8 BLACK. Stachelwalze Entlüftungswalze Walze Rolle für Bodenbeschichtung mit Epoxidharz. Geberit Mepla T-Stück reduziert 26x16x26mm 623.311.00.5 PVDF. Ersatz-Akku für Makita WORKMASTER 190100/190130/190155,

Edelstahlschornstein DW New Line 120mm Zubehör Bauteile Einzelteile Meterelement

Edelstahlschornstein DW New Line 120mm Zubehör Bauteile Einzelteile Meterelement, Edelstahlschornstein DW New Line 120mm Zubehör Bauteile Einzelteile Meterelement