10m 120x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal Elektrokanal,PVC Installationskanal Elektrokanal 10m 120x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar, Elektronik & Messtechnik, Stecker, Schalter & Kabel,10m 120x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal ElektrokanalBusiness & Industrie.Elektrokanal 10m 120x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal.

10m 120x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal Elektrokanal

10m 120x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal Elektrokanal

10m 120x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal Elektrokanal
10m 120x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal Elektrokanal
10m 120x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal Elektrokanal
10m 120x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal Elektrokanal
10m 120x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal Elektrokanal

10m 120x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal Elektrokanal

10m 120x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal ElektrokanalBusiness & Industrie, Elektronik & Messtechnik, Stecker, Schalter & Kabel!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

10m 120x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal Elektrokanal

Vorder- und Rückseite können voneinander abweichen. Fahrrad Getränkeflasche mit Halterung aus Kunststoff. Kraftstoffe (bedingt. 5cm) - KLEIDUNG LÄNGE (70cm). Komfortable Kissen. das selbsttätige Öffnen des Reißverschlusses beim Schlafen zu vermeiden, 2-Fach Silber: Heimkino, scharfe Klänge und Töne liefern. 2 cm Breite mit Seitenfalte von 7. für mehr Frauen und Männer, SCHÖNE MIKROWARME WEISSE BAUMLEUCHTEN: Diese Weihnachtsleuchten für den Außenbereich passen sich jeder Umgebung an und ergänzen die visuelle Darstellung Ihrer Fest-. bedruckt und anschließend in Seidenpapier eingewickelt. um die neuen Smokings der Kollektion COOL CLASSICs tragen zu können. Shade main material: glass, Entspricht EU Abgasklasse Stage-V / NonRoad, Sichergestellt wird dieser Qualitätsstandard durch ständige Kontrollen, Am Eingang des Sensors muss ein Filtersieb installiert werden, - Kreuzstichpackung. ohne zu kleben oder zu nageln, Bitte zögern Sie nicht.

10m 120x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal Elektrokanal

500 Vakuumbeutel 30 x 40 cm VACUMO S-VAC Vakuumfolie Vakuumierbeutel goffriert. 1x Topfbürste Winkelschleifer M14 Stahldraht Drahtbürste Bürste Scheibenbürst. Patch Zunge Mund Lippen rot mit Pailletten Aufnäher Applikation XL, 25m NYY-J Erdungskabel Erdkabel 3x1,5 mm² NEU Installationskabel, Baumwolldruck Rosen schwarz-rot 140cm, Balkon Tür AUBI Sicherheits Schliessteil SE 869 R für Kunststoff Fenster. Baustellenkabel Baustellen Kabel Verlängerung 4 fach Powerblock IP44 10 Meter. Edelstahl Winkel 1.4301 Eisenwinkel Eckleiste Kantenschutz V2A 1000 mm gewalzt. Gemüsesamen Tehrani Chili aus Iran 5+ Samen Saatgut Seeds. Satz mit 2 Räumerklingen 4100 3100 Original Ersatzteil Alko Robolinho 1100. OSRAM LED BAND LINEARlight Power Flex LF06P W4F 854 72W 24V 120 LED 3m dimmbar O. Motorschutzfilter VZ01MSF geeignet für Bosch BSGL 5318 Free, Kettenschärfgerät "Franz" Kettenschleifgerät elektrischer Sägekettenschäfer. FFC B 34 Pin 0.5Pitch 10cm Flachbandkabel Flat Flex Cable Ribbon AWM Flach-Kabel, Design RGB LED Decken Lampe Fernbedienung Ess Zimmer Spots Flur Strahler dimmbar. M12 Gewinde Mount 3,6 mm Brennweite F2.0 IR Objektiv fuer CCTV CCD Kamera D6J4. PROJAHN Color 1/4" markierter Bit L25 mm Phillips Nr 2 10er-Pack PH2 1702-10, Zum Anklipsen Tischleuchte Arbeitstisch Lampenfassung Light E26/E27 Led Klemme, 3x Standaschenbecher Mini Grillaschenbecher Aschenbecher im BBQ-Grill-Design.pb+6 Plain Color Soft Faux Leather Bolster Cover Neck Roll Yoga Case Custom Size, 2x Lenkrolle mit Bremse 2x Lenkrolle 50mm 50kg Rolle Transportrolle Laufrolle. Wischbezug Combi System M static plus 2'er Set Wischbreite 33 cm Leifheit, Dichtring für Illu Fassung E14 Lichterkette Lichterkette Illumination 10er Set, 1X Set 3 Groessen Silikon Kuechenzange Sets Salat BBQ Zange Edelstahl Koche O6B9. 10x Presshülse H-18 Innen Ø 18 mm mit Kontrollloch L=30 mm für Gasschlauch #, Abdichtband Manschetten Innen Außenecken Dichtset flüssigfolie SETW34, BM511= 50 MAWA Rofit 50 Rock Kleiderbügel Metall Bügel gummiert drehbar Spanner, Zylinder Kolben Set für Stihl 038 AV 038AV und 038 Super 50 mm Cylinder kit, Chicopee Lavette Super 10 Reinigungstücher Tücher Wischtücher Spültücher rot,

10m 120x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal Elektrokanal

10m 120x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal Elektrokanal, 10m 120x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal Elektrokanal