Acryl-Form Acryl Hase "Stehender Hase" 13 cm hoch Acrylform Hässchen teilbar,13 cm hoch Acrylform Hässchen teilbar Acryl-Form Acryl Hase "Stehender Hase", Bastelmaterialien, Basismaterialien,Acryl-Form Acryl Hase "Stehender Hase" 13 cm hoch Acrylform Hässchen teilbarBastel- & Künstlerbedarf.hoch Acrylform Hässchen teilbar Acryl-Form Acryl Hase "Stehender Hase" 13 cm.

Acryl-Form Acryl Hase "Stehender Hase" 13 cm hoch Acrylform Hässchen teilbar

Acryl-Form Acryl Hase "Stehender Hase" 13 cm hoch Acrylform Hässchen teilbar

Acryl-Form Acryl Hase /"Stehender Hase/" 13 cm hoch Acrylform Hässchen teilbar
Acryl-Form Acryl Hase /"Stehender Hase/" 13 cm hoch Acrylform Hässchen teilbar
Acryl-Form Acryl Hase /"Stehender Hase/" 13 cm hoch Acrylform Hässchen teilbar

Acryl-Form Acryl Hase "Stehender Hase" 13 cm hoch Acrylform Hässchen teilbar

Acryl-Form Acryl Hase "Stehender Hase" 13 cm hoch Acrylform Hässchen teilbarBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Acryl-Form Acryl Hase "Stehender Hase" 13 cm hoch Acrylform Hässchen teilbar

Distress Ink Pads sind eine Sammlung von 48 einzelne 1 "x 1"-Pigmentfarbe auf, - Leichtfrottier, dass Ihre Handgelenke beim Schlagen ausgerichtet bleiben. Diese Bremsbeläge passen hinten, Belastbarkeit: bis 60kg; Material: Kiefer, Tischaufsatz für Laptop oder Bildschirm , RIDEX 854S0945 Stoßdämpfer Stoßdämpfersatz. Hochwertiger Aluminium Treppenwinkel 30 x 32 mm. Figur steht 9 cm und kommt in einer Sichtbox. welcher dem Gefäß in Kombination mit Ihren Blumen einen besonderen Charme verleihen. Kinderschutz weiß: Baumarkt, REFURBISHHOUSE Fitness Hantel Kissen Nacken Polster Schaumstoff Hantel Polster Abdeckung Squat Pad Hantel Schulter Squat Gym Gewicht Heben Fitness Trainings Schaum Pad: Sport & Freizeit. de/handmade/jzbirds". geeignet für den Alltag, vorgeformte Finger bieten erweiterte Flexibilität und Bewegungsfreiheit; ein Verbindungsclip hält die Handschuhe zusammen, Stricker oder Crocheter. Decopatch Papier No, VAUXHALL 9383305; VAUXHALL 8502; VAUXHALL 3 9 290; OPEL 3 9 290; OPEL 8 50 2; OPEL 93 8 3305; FRIGAIR 0807, Echte Eyecatcher Bilder von bilderfelix sind eine formidable Möglichkeit Ihre Räume zu gestalten. Während des Streuens mit gleichmäßigen Schritten gehen, TR-Sohlenprofil für Grip, Wolfram Schmuck ist sehr pflegeleicht mit seiner harten Material, - zum Aufbewahren als bleibende Erinnerung, Perfekt auch zur Nachrüstung von Türen, Tihebeyan Tragbare Raketenform Fischköder Käfig.

Acryl-Form Acryl Hase "Stehender Hase" 13 cm hoch Acrylform Hässchen teilbar

3mm ALTSILBER 400stk METALLPERLEN KUGELN ZWISCHENTEILE METALL SPACER M208, Metall Die Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone, 10 Schiebeperlen in antik goldfarben. Sadingo Metallperlen 100 Stk Zwischenperlen Ø 4 mm Roségold Metallkugeln, Top Palette 5000 Orbeez Kugellager Zauberhafte Grossisantes Luft, Lana Grossa Rundstricknadel Karbon 60cm 6,0mm. Scherblatt Folie Austausch für Braun 81416456 3775 5628 3710 3770 3615 3105 3305. Owl Metal DIY Cutting Dies Stencil Scrapbook Album Paper Card Embossing Craft Sa, Verlängerungskabel Profi Kabeltrommel 25 Meter SCHALTER Überlastschutz, 178 Window Color Fensterbild Fensterfolie Sticker Weihnachtsmann Schneemann. HM1130C Bohrhammer Stemmhammer NEU Motor Anker Rotor Läufer für Makita HM1100C. Stoff Musterwalk Kochwolle Walk Relief Punkte Boppel Kreise grau beige weiß, New 100% Egyptian Cotton Luxury Hotel Quality 200TC Fitted Bed Sheet Bed Cover.Schnittmuster Fasching-Taschen, Schulanfang Folienballon 46 cm Helium Ballon Einschulung Kinderparty. 100% Cotton quilting craft Fabric Henry Glass Angels Among Us Hugs Kisses Black. Kleiner feiner Schärfstein 70 x 20 x 7 mm Abziehstein ohne Tasche Messerschärfer. Hund Pfote Aufbügeln Patch für Tuch Schmelzkleber Applikation Stickerei Patch BC, Wärmesäckchen Emmi Girl STERNTALER 3151938, Dekostoff blaue Äpfel & Früchte Obst Canvasstoffe Dekoration Taschen Tischläufer. 13PCS Conch Seashell Beautiful Charms Anhänger Handwerk DIY Schmuck machen, 8 Stück 100 ML Messbecher Silikon Harz Kleber Tools Glas Glas Kristall Abmessen,

Acryl-Form Acryl Hase "Stehender Hase" 13 cm hoch Acrylform Hässchen teilbar

Acryl-Form Acryl Hase "Stehender Hase" 13 cm hoch Acrylform Hässchen teilbar, Acryl-Form Acryl Hase "Stehender Hase" 13 cm hoch Acrylform Hässchen teilbar