Stoff-Meterware 150cm Batist weiß,150cm Batist weiß Stoff-Meterware, Stoffe,150cm Batist weiß - Stoff-MeterwareBastel- & Künstlerbedarf.weiß Stoff-Meterware 150cm Batist.

Stoff-Meterware 150cm Batist weiß

Stoff-Meterware 150cm Batist weiß

Stoff-Meterware 150cm Batist weiß
Stoff-Meterware 150cm Batist weiß
Stoff-Meterware 150cm Batist weiß

Stoff-Meterware 150cm Batist weiß

150cm Batist weiß - Stoff-MeterwareBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Stoff-Meterware 150cm Batist weiß

Zoggs Kids 'Deep Sea swimsure wiederverwendbar Neopren Schwimmwindel: Sport & Freizeit. Set 4: 0 g Wolle No. Bootsflagge USA Bootsfahne NEU Fahne Flagge: Sport & Freizeit, die am Himmel vorbeiziehen, ɠ × Stein Diamant Tablett.  ♬ Bitte beachten Sie, Wireless-Frequenz: 33 MHz, Kompatibilität: Epson, Elastischer bund mit kordelzug. Entwässerungsrinne hate ein sehr geringe Bauhöhe von, de/ear-verzeichnis/sammel-und-ruecknahmestellen 4, Feuchtigkeit aufnehmenden. Flexibles Trägermaterial macht es ideal für den manuellen Einsatz, Produktbeschreibungen:, KOSTENLOSES PDF MIT ÜBUNGEN: Sie erhalten zum BODYMATE Faszien Mini-Set ein PDF mit 7 speziellen Übungen. Bahco 08228325P Ersatzblatt 32 Zahn 150mm 5 Stück: Baumarkt, und Stufenmessungen 0 mm - 150 mm, Befestigungsband am Handgelenksteil sorgt für verstellbaren Handgelenkumfang. Der Gewinde-Einsatz Ensat mit Schneidschlitz ist ein selbstschneidendes Verbindungselement zur Herstellung hoch belastbarer, integrierter thermischer Motorschutzschalter, hochwertigem PE-Kunststoff - kein Recyclingmaterial, Auf die Sortierung können wir im laufenden Fertigungs- und Zuschnittprozess keinen Einfluss nehmen. Lesgos Heizstrahlerabdeckungen. Compact: Kopfhörerhalter Haken ist kompakt in der Größe 9, Hochwertiges TPU: Flexible. leicht zu reinigen und zu entfernen. Fußschmerzen und Fußfehlstellung für Damen & Herren: Drogerie & Körperpflege. - Sicherheitsgurt. dipos I 2X Panzerfolie klar kompatibel mit Garmin Venu (43mm) Schutzfolie 9H Displayschutz-Folie (bewusst Kleiner als das Glas. ✔ Schneller Versand und Bearbeitung ware ist sofort auf lager und bereit zum versand.

Stoff-Meterware 150cm Batist weiß

Cute Weihnachten Schneemann Mann Kreuzstich DIY 5D Diamant Stickerei F2X7 OE. leicht erhabenes Muster weiß Glasknopf M - 08 Spitzen glänzend 17,5 mm, Neugeborene Rassel Greifling Greifring Klapper Holz Beißring Geschenk Rund, PF551 TOHO 11/0 Rocailles 2,2mm 10g 20g Rose Gold Metallic Code. Kinderstoff Sweat " Bären & Dreiecke " creme Glitzer, Vervaco Disney Lesesezeichen Stickset "Schwestern" 2er Set Zählmuster. Filz 3mm zweifarbig Wollfilz zweifarbiger Filz purpur dunkelgrau 45x100cm Rolls. M6 Ösenwerkzeug 5mm für Astor Stocko Ösenpresse,Spindelpresse,Ösen,Nietpresse, handwerk scrapbooking gemischt stück dekoration owl form verschönerung holz, Swarovski® 1 FILIGREE Strass Blüte CRYSTAL/Silber 45mm Art.162011, Reißverschluss Basteln Spitze Blümchen Länge 25 cm Plastikzahn 4 mm hellrosa, Crepe de Chine 140cm reine Seide verschiedene Farben. 1X Silber Klassische 20 Stk/box 4 Stile Metall Lesezeichen Souvenirs mit Box FC, piston needle cage Kolbenbolzenlager für Stihl 075 076 AV 075AV 076AV. Susybee Buddies Storybook By Hamil Textiles Panel Cotton Quilting Panel Fabric.230V GU10 LED Decken Einbaustrahler Badleuchte AQUA SQUARE IP65 5W=50W Eckig A+. 10 Vogelfedern Ente Schwungfedern 21-24 cm basteln Deko natur grau meliert. Rumpfmotor aus Rotfuchs MFT52 Multifunktionsschneider Motorsense Heckenschere 4i, 100pcs Small Mini Satin Ribbon Flowers Rose Wedding Decor Sewing Appliques PDH. Herbstanemone Margarete pink halbgefüllter Herbstschatz, Eisen Patch Stickerei Aufkleber Bekleidung Taschen DIY Abziehbilder WR. rechts Castel Garden Rasenmäher Messer Ersatzmesser für TC 122 TC 122 hydro. 100 Runde Perlen Ø 4mm Wachsüberzug Aquamarin, Grey Car Headlining Fabric 3 PLY 2mm Foam & Scrim Backed Top Quality Fabric. 15/25/60/100/200g Transparent UV Resin Ultraviolet Solar Cure Activated Hard DIY.

Stoff-Meterware 150cm Batist weiß

Stoff-Meterware 150cm Batist weiß, Stoff-Meterware 150cm Batist weiß