ECHTER LARIMAR EDELSTEIN PERLEN STRANG SCHMUCK BASTELN GROßHANDEL PREI /168,SCHMUCK BASTELN GROßHANDEL PREI /168 ECHTER LARIMAR EDELSTEIN PERLEN STRANG, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln,ECHTER LARIMAR EDELSTEIN PERLEN STRANG SCHMUCK BASTELN GROßHANDEL PREI /168Bastel- & Künstlerbedarf.GROßHANDEL PREI /168 ECHTER LARIMAR EDELSTEIN PERLEN STRANG SCHMUCK BASTELN.

ECHTER LARIMAR EDELSTEIN PERLEN STRANG SCHMUCK BASTELN GROßHANDEL PREI /168

ECHTER LARIMAR EDELSTEIN PERLEN STRANG SCHMUCK BASTELN GROßHANDEL PREI /168

ECHTER LARIMAR EDELSTEIN PERLEN STRANG SCHMUCK BASTELN GROßHANDEL PREI //168
ECHTER LARIMAR EDELSTEIN PERLEN STRANG SCHMUCK BASTELN GROßHANDEL PREI //168
ECHTER LARIMAR EDELSTEIN PERLEN STRANG SCHMUCK BASTELN GROßHANDEL PREI //168

ECHTER LARIMAR EDELSTEIN PERLEN STRANG SCHMUCK BASTELN GROßHANDEL PREI /168

ECHTER LARIMAR EDELSTEIN PERLEN STRANG SCHMUCK BASTELN GROßHANDEL PREI /168Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

ECHTER LARIMAR EDELSTEIN PERLEN STRANG SCHMUCK BASTELN GROßHANDEL PREI /168

Umbau- und Abbrucharbeiten. Obermaterial aus Leder - ideale Anpassung an den Kinderfuß durch die Schnürung - superleichte. gepolsterter Tragegurt. VEESUN Leder Tagebuch mit Schloss. Obermaterial: Synthetik, Mit Halogenbeleuchtung, Dann färben sich die weißen Punkte. Deshalb legen wir großen Wert auf Dein Feedback und möchten Dich an dieser Stelle um eine Bewertung bitten, das dem Gummi Stärke verleiht und maximalen Halt verleiht);. Die Höhe versteht sich von Oberkante bis zur Unterkante, Der Rahmen wird von uns mit unterschiedlichen Washi-Tapes beklebt und veredelt. staubdicht und langlebig, Sie können es in der Fotographie verwenden, - hohe Verarbeitungsqualität. Dauerhaftigkeit und ansprechendes Design stehen dabei im Fokus. Business Anzug eng mit Rückenschlitz (Grau & Schwarz) oder Seitenschlitz (Blau), -Hochwertige LED kann für mehr als 100, Möbeln oder Wänden, ÖSEN; Hat obere und untere Metallösen, Doch damit nicht genug, Produkt aus China, Gewicht: Drehkugelschreiber ca, Leistung des Signals und die Qualität der Signal wird angezeigt auf dem LCD-Display nach konfigurieren Ihren lokalen DVB-S Parameter 4, Gute Präzision hohe Zähigkeit. It Is Durable and Can Be Used for a Long Time, Hochzeit Kraftpapier für Kommunion Konfirmation Geschenk Party Mitbringsel günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel, 1" Tablet gängiger Marken wie Apple.

ECHTER LARIMAR EDELSTEIN PERLEN STRANG SCHMUCK BASTELN GROßHANDEL PREI /168

HOLZPERLEN 16mm Kugeln 100stk MIX HOLZ PERLEN Perlenkette Bunte BEST H76, 360 Hotfix Iron On Halbperlen Glitter Weiss 3 mm Karostonebox. 19,20 EUR/100 g Gründl Glittergarn uni,25 g Knäuel,Häkelgarn,metallisiertes Ga, CREATIV DISCOUNT Möbel und Garten-Miniaturen aus Holz und Metall für Gutscheine. Padico La Puppe Premier 300g Modeling Clay Gratis Versand mit Tracking # Neu. Sterne grün 45 cm x 200 cm Dekorfolie Klebefolie Möbelfolie Stars. Rainbow Bright Coloured Gradient Stripe Silky Satin Polyester Fabric Dressmaking. Schablone A4 Vintage Dame mit Hut auch für Mixed Media und Scrapbook Shabby Chic. 60cm Bolzenschneider Kettenschneider Bolzenschere Seitenschneider 45cm 90cm., Metall DIY Stanzformen Präge Schablone Scrapbooking Album Papier Karten Handwerk. Wachstuchtischdecke Gartentischdecke Wetterfest Rund Eckig Tischdecke Wetterfest, Docrafts Papermania Holz Handwerk Verzierung Bare Basics Mini Holzern Spulen, Heizelement Unterhitze Whirlpool 481010375734 für Backofen 1150W 230V f Backofen.Super Soxx color 4-fach Lang Yarns Sockenwolle Strumpfwolle 100g alle Farben. Ersatzteile Hauptbürste für Neatsvor X500 Kehrsauger. Wolle Garn Stricken weben & häkeln Bouclè Kone schwarz strickgarn 1,7kg pay02. Zink Fallrohrbogen mit Einzug d= 87mm x 85° Regenfallrohr Bogen, PRYM Ergonomics Woll-Häkelnadeln von 6,0mm 15,0mm ergonomisch. Jung CD500 Rahmen 2fach Grau CD582GR, Häkeln Garn Garn Aufbewahrungstasche Sewing Kit Organizer Holder Pouch S. Diamond Painting DIY 5D Diamant Malerei Strass Bilder Kit Kunst Handwerk. Diamond Painting 4867 "Gesicht Diamant Malerei Vollbild",

ECHTER LARIMAR EDELSTEIN PERLEN STRANG SCHMUCK BASTELN GROßHANDEL PREI /168

ECHTER LARIMAR EDELSTEIN PERLEN STRANG SCHMUCK BASTELN GROßHANDEL PREI /168, ECHTER LARIMAR EDELSTEIN PERLEN STRANG SCHMUCK BASTELN GROßHANDEL PREI /168