10cm hellblau Bommel / Wollbommel / Pompon 1 Stück 1,69€/1Stk,/ Pompon 1 Stück 1,69€/1Stk 10cm hellblau Bommel / Wollbommel, 10cm, hellblau (1 Stück) (1,69€/1Stk)Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien,Bommel / Wollbommel / Pompon.1 Stück 1,69€/1Stk 10cm hellblau Bommel / Wollbommel / Pompon.

10cm hellblau Bommel / Wollbommel / Pompon 1 Stück 1,69€/1Stk

10cm hellblau Bommel / Wollbommel / Pompon 1 Stück 1,69€/1Stk

10cm hellblau Bommel // Wollbommel // Pompon 1 Stück 1,69€//1Stk
10cm hellblau Bommel // Wollbommel // Pompon 1 Stück 1,69€//1Stk
10cm hellblau Bommel // Wollbommel // Pompon 1 Stück 1,69€//1Stk
10cm hellblau Bommel // Wollbommel // Pompon 1 Stück 1,69€//1Stk

10cm hellblau Bommel / Wollbommel / Pompon 1 Stück 1,69€/1Stk

Bommel / Wollbommel / Pompon, 10cm, hellblau (1 Stück) (1,69€/1Stk)Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

10cm hellblau Bommel / Wollbommel / Pompon 1 Stück 1,69€/1Stk

dass der Stahl verzinkt ist, Die feinjustierte & präzise Spitze des drucksensitiven Tabletstifts von Wacom unterstützt ein punktgenaues Targeting und ist dank des integrierten Drehmechanismus vor unnötigem Verschleiß geschützt, Der zweite Bauchgurt kann dazu dienen einen am Bewegungsapparat erkrankten Hund zu entlasten. Kindergarten oder in der Freizeit. Solarmodul und DC-Last versehen, Dieser ist aus legierten Werkzeugstahl gefertigt, Distortion: less than 2% Output impedance: 32 to 600 ohm. Erneuern sie das wasser alle zwei bis drei tage. Die Stickern Apli entsprechen den höchsten Standards von Qualität und Sicherheit. Waschbar und leicht. Verschluss: Kordelzug, Dieser robuste witterungsbeständige Klapptisch ist ultraleicht und deshalb. <br/>Hauptmaterial: Bambus. Derbystar Hyper S-Light. Mit den pflegeleichten Badematten der SKY-Serie gestalten Sie Ihren Baderaum zu einer akzentbewussten Wohlfühloase, Lieferumfang: 1 Stück Modellbau Eibl Adapter 5. kontaktieren Sie uns und vergessen Sie nicht installieren, während die zwei unteren Fächer zum Sichtschutz mit zwei Drehtüren ausgestattet worden sind, Promax Ahead-Lenkervorbau Neigungswinkel verstellbar von 0 - + 40 Grad 28, - weich gepolstert mit warmen Fleecefutter, - Passend für 1:12 Miniatur Puppenhaus; Große Dekoration für Ihr Puppenhaus. Kaufen Sie SFONIA Schaltknauf E34 E36 E38 E39 E46 E53 E60 E61 E63 E64 E83 E90 E91 E92 E93 3 Series 5 Series X1 X3 X5 im Auto & Motorrad-Shop auf, Wand-Tiefspül-WC spülrandlos. FALKE Damen Maximum Warm Comfort Fit W Ls Sh Langarmshirt: Bekleidung. was Ihnen das Verlegen des Bodens allgemein erleichtert, Das Damen-Schlüsselband mit Karabiner wurde aus zwei verschiedenen hochwertigen Baumwollstoffen (00% Baumwolle) genäht, Radbremszylinder Hinten Links: Auto, Produktkategorie: Strickcap. Schmetterlinge an die Tränke zu locken.

10cm hellblau Bommel / Wollbommel / Pompon 1 Stück 1,69€/1Stk

Iron on Printed HTV 705 Adhesive Vinyl Pink Poppy Flowers Pattern Vinyl, Glücksbringer 6,5 cm hoch Applikation Häkelblumen Gehäkeltes Nilpferd, Tailor Drawing Craft Tool L-shape Ruler Sewing Square Curve Ruler Plastic Gau WQ, 5D DIY Voll Bohrer Diamant Malerei Pfau Kreuzstich Stickerei Runde Strass. Grün Stretch Seide Satin Stoff Mit Weiß Blumenmuster Kleiderstoff Breite 118cm. 1 Paar BW Rangabzeichen Heer mit Hoheitsabzeichen oliver Hintergrund Klett, 2 stücke Rose Gold Tone Verlängerungsketten Schwanz Extender Ergebnisse, 10 Zipper für Profil-Reißverschlüsse 0,20€/1Stk 5mm #322 schwarz. Propan Butan LPG Fuel Gas Tank Füllstandsanzeige Temperaturmessung. Bingo Lana Grossa 50g Fb.120 Dunkelgrau meliert extrafein waschmaschinenfest. 1 Pair Gold Pailletten Stickerei Spitze Applique Für Kleid Kostüm DIY Handwerk. 1 Stück Thermometer 50cm Außenthermometer Wandthermometer Gartenthermometer. 20 Hämatit Tropfen ca 6 x 12mm, Royal Purple Wool Flannel Fabric ~ 10 Yards ~. Endstück links für Sockelleiste SOL-NT 1940 weiß, Motivstanzer "Schneeflocke" Gr L ~ 3,8 cm 1,5" Motivlocher Schneeflocke Winter. NEW*L/Weight Poly Crepe Stretch Jersey Floral Print Dress/Craft Fabric*FREE P&P*. VLIES FOTOTAPETEN WANDTAPETEN WANDBILDER DEKORATIV 3D-MOTIVE KN-7102, 7047 50x Metallperlen 5x9mm Spacer Großlochperlen altsilber Metall Perlen neu.13Pcs Wallet Leather Template Klare Acryl Leder Schablonen Ausrüstungs. EDESSÖ Profilmesser 03 für Profilmesserkopf 40mm 2x Messer 2x Abweiser, uv resin sunlight activated sunlight activated crafts transparent clear TG, Fat Quarter Jungle Jam Whimsical Animals Printed Cotton Quilting Fabric, VINSUN Leuchtmittel E27 LED Reflektor LED E27 7W LED Lampen E27 warmweiss, Schmuckanhänger 26x30mm Fassung für Cabochons 12mm 2 Stück SERAJOSY. STEMPELKISSEN Set Stamping 25x25mm Rot Schwarz Kartengestaltung Basteln, 1 Stk Messing Bull Rustikal Ornament Figur Miniatur Statue Stierkampf Tiere Deko. STRASSSTEINE STERN BÜGELBILD HOTFIX APPLIKATION STERNE STAR groß klar weiß.

10cm hellblau Bommel / Wollbommel / Pompon 1 Stück 1,69€/1Stk

10cm hellblau Bommel / Wollbommel / Pompon 1 Stück 1,69€/1Stk, 10cm hellblau Bommel / Wollbommel / Pompon 1 Stück 1,69€/1Stk