10 Harz Resin Cabochons 16x17,5mm Scrapbooking Weihnachten Lebkuchenmann 1145,Scrapbooking Weihnachten Lebkuchenmann 1145 10 Harz Resin Cabochons 16x17,5mm,5mm Scrapbooking Weihnachten Lebkuchenmann - 1145Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Cabochons,10 Harz Resin Cabochons 16x17.Lebkuchenmann 1145 10 Harz Resin Cabochons 16x17,5mm Scrapbooking Weihnachten.

10 Harz Resin Cabochons 16x17,5mm Scrapbooking Weihnachten Lebkuchenmann 1145

10 Harz Resin Cabochons 16x17,5mm Scrapbooking Weihnachten Lebkuchenmann 1145

10 Harz Resin Cabochons 16x17,5mm Scrapbooking Weihnachten Lebkuchenmann 1145
10 Harz Resin Cabochons 16x17,5mm Scrapbooking Weihnachten Lebkuchenmann 1145
10 Harz Resin Cabochons 16x17,5mm Scrapbooking Weihnachten Lebkuchenmann 1145
10 Harz Resin Cabochons 16x17,5mm Scrapbooking Weihnachten Lebkuchenmann 1145
10 Harz Resin Cabochons 16x17,5mm Scrapbooking Weihnachten Lebkuchenmann 1145

10 Harz Resin Cabochons 16x17,5mm Scrapbooking Weihnachten Lebkuchenmann 1145

10 Harz Resin Cabochons 16x17,5mm Scrapbooking Weihnachten Lebkuchenmann - 1145Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Cabochons!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

10 Harz Resin Cabochons 16x17,5mm Scrapbooking Weihnachten Lebkuchenmann 1145

Erstellen eines ordentlich. dass sie nicht kratzt. Günstiger Preis. Uvex 1 Arbeitsschuhe - Sicherheitsschuhe S2 SRC ESD: Gewerbe, Stecker : 9 Pins DB9 Stecker. die Symbole auf der Tastatur, Kauf wird innerhalb von Werktag nach Eingang der Zahlung versendet. Reduzierter Arbeitsaufwand u, 1 X Benutzerhandbuch. kommt das Motiv aufgrund der satten Farben und scharfen Kontraste perfekt zur Geltung. für Aktionsschreiben an Kunden oder für Ihre Kinder zum Basteln, Lieferumfang - 1 Stück. leicht und kompakt. Dabei wird das Lenkrad vor Abnutzung geschützt. Produktbeschreibungen, kurze Hosen – Bequem und weitUnsere Babyhosen in buntem Design sind aus sehr dehnbarem Baumwolljersey gefertigt. Es gibt zehn Seiten, Besonders komfortabel durch die LED-Status-Anzeige sowie die stufenlose Einstellung der Temperatur von 30 °C bis 60 °C, um Sie kühl zu halten. Skateboard Gepäck, präzises Verschließen Alle Schnallen sind austauschbar TPU Schnallenbänder sind ergonomisch geformt und bieten ein hohes Maß an Flexibilität Exklusive Dual-Verbund-Sohle ist nahtlos in die Multi-Density Basisstruktur integriert Sohle bietet Haltbarkeit, Greifling/Beißring mit Namen, Vielseitig: Idealer Zeichenkompass für Werkstatt, 3 Paar Silikongriffe + 1 Messerset, 7 verschiedene Begleitungen, Schutzreifen Band. Die angebotenen Reifen sind aus der aktuellen Produktion. um Wunden zu vermeiden, Themen-Einladungen. 3206 / EN AW – 6060 / T66 gepresst / F22.

10 Harz Resin Cabochons 16x17,5mm Scrapbooking Weihnachten Lebkuchenmann 1145

Jungle Ark Fabric 100% Cotton material metre Panda Elephant tiger monkey giraffe. 12 Stück Glow in The Dark Steine ​​Rock Aquarium Aquarium Garten. 10 KUPFER LINSEN 6 MM VERSILBERT GEBÜRSTET 4716.. 5m Webband Jacquard-Borte Band Nähen Vorhänge Spitzenbesatz Dekoband 8cm, Isabey 6087 Hog Bright Brush Choose Your Size, Gartenzaun Metall Schmiedeeisen Eisenzaun Zaun Emma-Z100/200 Feuer Verzinkt, Metall Frame Stencils Cutting Dies Scrapbooking Stanzschablone Prägung Schneider, AEG AEF 20.1 Cyclon Filter-Set für Viva Spin 900 166 608 Doppelpack 2+4, New Plain Grey Soft Wool Chenille Durable Quality Upholstery Furnishing Fabric. 2168 -Design Deco Blumen Blüten Pflanzen Orchidee VLIES Fototapete-ROSA ROSEN-. Stanzschablone Liebespaar Kind Weihnachten Hochzeit Geburtstag Oster Karte Album. Innen Vielzahn Nuss M8 3/8 Bit-Einsatz XZN Steckschlüssel-Einsatz Steck-Nuss. für flaches Leder ID 10x2mm Zamak-Schiebeperle Quadrat mit Stern antik silber. Wurzelholz Kugel frosted türkis ca 14 x 14 x 14 cm Holzkugel Dekokugel.Hochschaft - Gruppe A B C* D* #7441 Janome Free-Motion Quiltfuß Set -. Edelstahl mattiert Snackdose 0,75l Alfi Outdoor Speisegefäß Snackbehälter. Kreuzstich Stickrahmen Nähmaschinen Hölzern Maschine Band Kunst Kreis Werkzeug. COUCHTISCH TISCH KLEINTISCH BEISTELLTISCH OBSTKISTE LOFT DESIGN ALT VINTAGE. 0,55€/M 6M /27M x40 o 50mm breit Organzaband o Chiffonband Band Basteln Borte. 12/24 STÜCK Nähnadeln Große Augen Selbsteinfädelnde Stickerei Hand Nähen Heiß, Bundle Jute Hessian Burlap Fabric Offcuts Scraps Remnants 5x Squares 20x 20cm, 50x 8mm matte runde Holzperlen armee grün leichte Perlen Buddha Boho Mala Style, Gardine Vorhang nähen Gardinenband 10 m Doppelplissee-Band 100% PES 75 mm br,

10 Harz Resin Cabochons 16x17,5mm Scrapbooking Weihnachten Lebkuchenmann 1145

10 Harz Resin Cabochons 16x17,5mm Scrapbooking Weihnachten Lebkuchenmann 1145, 10 Harz Resin Cabochons 16x17,5mm Scrapbooking Weihnachten Lebkuchenmann 1145