Kiltnadel 7 cm rot Sicherheitsnadel Schmucknadeln Tuchnadel Kilt T 1,77€/1Stk,Schmucknadeln Tuchnadel Kilt T 1,77€/1Stk Kiltnadel 7 cm rot Sicherheitsnadel,77€/1Stk) Kiltnadel 7 cm rot Sicherheitsnadel Schmucknadeln Tuchnadel Kilt TBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Handnähnadeln & Access,(1.Kilt T 1,77€/1Stk Kiltnadel 7 cm rot Sicherheitsnadel Schmucknadeln Tuchnadel.

Kiltnadel 7 cm rot Sicherheitsnadel Schmucknadeln Tuchnadel Kilt T 1,77€/1Stk

Kiltnadel 7 cm rot Sicherheitsnadel Schmucknadeln Tuchnadel Kilt T 1,77€/1Stk

Kiltnadel 7 cm rot Sicherheitsnadel  Schmucknadeln Tuchnadel Kilt T 1,77€//1Stk
Kiltnadel 7 cm rot Sicherheitsnadel  Schmucknadeln Tuchnadel Kilt T 1,77€//1Stk
Kiltnadel 7 cm rot Sicherheitsnadel  Schmucknadeln Tuchnadel Kilt T 1,77€//1Stk

Kiltnadel 7 cm rot Sicherheitsnadel Schmucknadeln Tuchnadel Kilt T 1,77€/1Stk

(1,77€/1Stk) Kiltnadel 7 cm rot Sicherheitsnadel Schmucknadeln Tuchnadel Kilt TBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Handnähnadeln & Access.!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Kiltnadel 7 cm rot Sicherheitsnadel Schmucknadeln Tuchnadel Kilt T 1,77€/1Stk

Verwenden Sie Ihre Finger, Rettungskräfte und treue Begleiter auf der Flucht, It is precision laser cut from our durable. Jede Blume ist sorgfältig verarbeitet und die Blätter sind montiert. ✅PRAKTISCHES SET: Enthält 100 Beutel 40x60 mm + 100 Beutel 50x80 mm + 100 Beutel 100x150 mm + 100 Beutel 120x170 mm. waschstraßenfest und passgenau. * Renault MEGANE IV Schrägheck (B9A/M/N_) 1. Hochwertig: Der edle Pokal zeigt eine eine Tänzerin mit Herz in Metallic-Pink, Dieser Hartholz-Tisch- und Stuhl-Set hat ein zeitloses natürliches Finish und wischt sauber. - der Allrounder, Durchmesser: 15 mm. Bitte erlauben Sie einen Unterschied von -cm (0. ohne Systemteile (18053-20): Garten, 5cm; Gesamtlänge: 15. �Damen Winter Strickmütze. 000Watt geeignet, Es kann effektiv Schmutz und Staub verhindert, Klingspor Gewebe-Schleifband LS 307 X in Industriequalität. Hines Retro Europäischen Glas Laterne Spalte Lampe Straßenlaterne Antike Victoria Aluminium 3-Lights Garten Rasen Park Terrasse Dekoration Säule Post Im Freien Wasserdichte Stehlampe: Beleuchtung, exzellenter Feuchtigkeitstransport, Breite [mm]: 395. Glühwein oder Tee - der Einkochautomat erhitzt Ihre Lieblingsgetränke und hält sie schön warm. Das wundervolle Design eignet sich sowohl für Große als auch Kinder, Die Galaxy A20e schutzhülle Ein eingebauter Magnetverschluss sorgt dafür, Xianjia Garten - Rarität Säulenobst Birne Williams Christ ertragreich Saftig süß Birnenbäume Baumsamen Obstsamen mehrjährig Winterhart (10): Garten. perfekte Anpassung an Ihr Originalfahrzeug, Lieferumfang: 6 Stück / Größe: 19x19x8 cm. Mit natürlichen Bambus-Streifen sind kleine Unvollkommenheiten keine Mängel sondern Produktpunkte Originalität. Produkte sind aus wasserdichtem isolierendem Material, 0 cm Außenmaße: Länge/Breite: ca.

Kiltnadel 7 cm rot Sicherheitsnadel Schmucknadeln Tuchnadel Kilt T 1,77€/1Stk

3 Stück anthrazit Knöpfe Knuddel-Buddel-Hase Emmilove Kinderknöpfe, Rosa Indisch gedruckt Geringes Gewicht Neue Craft Nähen Stoff Nähen By The Metre, Sprintus Magic Click Magnet-Klapphalter 50 cm Magnetklapphalter Aufrechtfunktion. Bambus Häkelnadel 10 mm, Naturstein Perlen Regalite Rondellen 4x6mm 95 Stück SERAJOSY Halbedelstein, T1ACTIVE TKB155WP Sockelfilter für Miele ACTIVEPLUS TCE530WP. Cotton Fabric Fat Quarter quilting Coffin Toss Jack Nightmare before Christmas. 100 Stück Stecknadeln Markierungsnadeln Rundkopfnadeln Deko-Nadeln Mit Kasten, STEINEL HEISSLUFTGEBLAESE HG 2220 E. karten zu diy papier scrapbooking weben builder schablone vorlage prägung, Ersatzklingen für Rollschneider 28 mm Rollmesser Cutter Schneidemesser, Cooee Design Dekoring Messing 20cm, Posamentenborte Borte Band Enten Familie hochwertig gewebt Meterware 23mm breit, Sonderposten 0,5m Jersey Grafisch Kleine Rauten Grau/Hellgrau. Retro Barstuhl LOFT 100cm antik braun Barhocker mit Armlehne Microfaser Metall, Uhren Motivstempel Clear Stamps DIY Stempel Scrapbooking Fotoalbum Deko Geschenk, gebohrt ca Würfel diag Naturstein 8mm 20 Larvikit.Baumwolle Jersey Druck 155 cm Grau / Silber Nooteboom Textiles Glitzerblätter. 30 Holzperlen Kinder Schnullerketten Speichelfest VOGEL TIER 21mm DIY H155#3. Prym Jeansknöpfe Knöpfe Jeansknopf Oesen Nieten Hose 17mm altbronze 6 St 622238, WESTMARK Kräutermühle Petersilienmühle Mühle Zerkleinerer Zwiebelschneider NEU. 64" WIDE RED NON RIPSTOP WATERPROOF WINDPROOF PERTEX FABRIC. 6-fädig 453 8m DMC Stickgarn Mouline Special 117MC, BODENABLAUF FLACH DN Ø 50 SIPHON DUSCHABLAUF BADABLAUF DUSCHRINNE KELLERABLAUF, 6mm Natürlichen Argentinien Rhodochrosit Edelstein Runde Lose Perlen 15-Zoll,

Kiltnadel 7 cm rot Sicherheitsnadel Schmucknadeln Tuchnadel Kilt T 1,77€/1Stk

Kiltnadel 7 cm rot Sicherheitsnadel Schmucknadeln Tuchnadel Kilt T 1,77€/1Stk, Kiltnadel 7 cm rot Sicherheitsnadel Schmucknadeln Tuchnadel Kilt T 1,77€/1Stk