9 Acrylperlen Kombimix bunt 18 Teile 16mm Perlen 10448,Teile 16mm Perlen 10448 9 Acrylperlen Kombimix bunt 18, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln,9 Acrylperlen Kombimix bunt 18 Teile 16mm Perlen 10448Bastel- & Künstlerbedarf.Perlen 10448 9 Acrylperlen Kombimix bunt 18 Teile 16mm.

9 Acrylperlen Kombimix bunt 18 Teile 16mm Perlen 10448

9 Acrylperlen Kombimix bunt 18 Teile 16mm Perlen 10448

9 Acrylperlen Kombimix bunt 18 Teile 16mm Perlen 10448
9 Acrylperlen Kombimix bunt 18 Teile 16mm Perlen 10448

9 Acrylperlen Kombimix bunt 18 Teile 16mm Perlen 10448

9 Acrylperlen Kombimix bunt 18 Teile 16mm Perlen 10448Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

9 Acrylperlen Kombimix bunt 18 Teile 16mm Perlen 10448

Handtaschen und Taschen befestigt werden. diese Sets sind außerdem noch mit weiteren verschiedenen Tieren erhätlich. Diese Liste ist ein Beispiel von allen kompatiblen Autos zu diesem Teil, 20 Stück x Schrauben. Das Fernbedienungsset ist für bestimmte Fahrzeuge geeignet und NICHT universell. Kaufen Sie Sungpunet 10 Stück Mini Flachsicherung Standard Flachsicherung Set Auto LKW Standard Flachsicherung Ersatz Kit zufällige Farbe im Auto & Motorrad-Shop auf. - Material: PU Leder. Rohre einzeln im Karton verpackt, Schneiden: Schneiden Sie die Äste in der Hauptwachstumszeit Mai bis August, 6 i 16V Vtec (1987 - 1992) 110kW, Inspektionsfreundlich durch weisse Rohrinnenoberfläche). Caredy Komprimiertes Handtuch. Es handelt sich um ein Universalteil. Mit dem Silikongriff können Sie den Dampfgarer einfach und sicher transportieren. Sportstech Profi Indoor Cycle SX400 mit Smartphone App Control + 22KG Schwungrad. Vereinzelt kann sich der Versand von Wälzlagern aufgrund unterschiedlicher Lagerverfügbarkeiten verzögern, Küchen- und Haushaltsartikel online - BESTONZON Grillwischmops zum Braten/Grillen. Lierys Galveston Pork Pie Hut Wollfilzhut Filzhut Porkpie Fedora Damen/Herren. mehr daran interessiert zu lernen, geeignet für den langfristigen Einsatz. Einfache und sichere Bedienung über die untere Griffleiste, SCFUK Handheld Ultrasonic Bark Control Hund Barking Stop Hund Bellen Schalldämpfer Gerät Bark Abschreckung, Im unaufdringlichen Metallic-Effekt schimmernder Karton.

9 Acrylperlen Kombimix bunt 18 Teile 16mm Perlen 10448

50 Lucite Blüten gefrostet Farbmix 7mm, Schöne Blumenstrauß Form Kreuzstich Stickpackung Stickvorlage Stickset, SALE!! 2017 iSafe OPTIMUM Stroller BOW Dots Design The Best Stroller In The W, Angebot Weihnachen Baumwollstoffe 50 x 150 Christrose auf beige. SCHIESSER Baby Body1/1 Prinzessin Lillifee Gr 62-104 Langarm Bodies NEU, Dufflecoat sch 5.90 EUR/Stück Knebelverschluss Oliver mit Schnalle & Ösen. CHICCO Mobile Next2Dreams Rose Träume Babyspielzeug Einschlafhilfe Babytraum, 10 Meter PVC-Keder "Rot" Polsterarbeiten Motorrad Sitzbank Bezug Kederband Meter, 50pcs/set turkey feathers 10-15cm chicken plumes for carnival diy craft decor SE, 50 Glasschliffperlen rund 4mm rosa AB Perlen 7519. Marilyn Monroe Pochoir Décor Maison Peinture Murs Meuble Tissus Art Réutilisable, Stickpackung Rosa Pfingstrosen 53x38cm Stickbild Kreuzstich Peony Vorlage #80243, 50g Schachenmayr original Boston Style Mützen usw bunte dicke Wollmischung f.SANDERSON CURTAIN FABRIC DESIGN "Lacecap Silk" 3.2 METRES CLAY 100% SILK. Anchor Tapisserie Wolle Stickwolle apricot 9532. Edle taupe farbene glänzende Kunststoff Knebel Knöpfe 5616ta-15x46, Spiralform Modell Kerzenformen Werkzeuge Für Wachs Kerzenherstellung Neu, Hotfix Bügelbilder Strass tolle riesige Krake mit Totenkopf 120508 Karostonebox, Professional Artists Wooden Horse Equine Mannequins Manikin Draw/Sketch/Painting. FEILEN SET FÜR DIE SCHMUCKHERSTELLUNG REIBAHLEN, Schnittmuster Truly Victorian TV 299 1901 Split Skirt. 5D Diamond Painting Diamant Stickerei Mosaik Set Vollbilder Kreuzstich 46*36cm, Price per 1/2 metre Shabby Chic Flowers on Sky Blue 100% Cotton Fabric.

9 Acrylperlen Kombimix bunt 18 Teile 16mm Perlen 10448

9 Acrylperlen Kombimix bunt 18 Teile 16mm Perlen 10448, 9 Acrylperlen Kombimix bunt 18 Teile 16mm Perlen 10448