10 x 6mm petrol 1Stk Loxalu® Beads Röhrchen ca,Loxalu® Beads Röhrchen ca 10 x 6mm petrol 1Stk, Schmucksteine &-kugeln,Loxalu® Beads Röhrchen ca, 10 x 6mm petrol 1StkBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen.Röhrchen ca 10 x 6mm petrol 1Stk Loxalu® Beads.

10 x 6mm petrol 1Stk Loxalu® Beads Röhrchen ca

10 x 6mm petrol 1Stk Loxalu® Beads Röhrchen ca

10 x 6mm petrol 1Stk Loxalu® Beads Röhrchen ca
10 x 6mm petrol 1Stk Loxalu® Beads Röhrchen ca

10 x 6mm petrol 1Stk Loxalu® Beads Röhrchen ca

Loxalu® Beads Röhrchen ca. 10 x 6mm petrol 1StkBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

10 x 6mm petrol 1Stk Loxalu® Beads Röhrchen ca

SKODA 1K0411105DC; QUINTON HAZELL QSS2963; LESJÖFORS 4085712; KILEN 23111; SUPLEX 39284; TRISCAN 394085712; TRISCAN 40 857 12; TRISCAN 61-23111; TRISCAN 1225-23111; TRISCAN 875029158; TRISCAN 3154085712; TRISCAN 4085712; TRISCAN 39997 857, Kaufen Sie 2 x Flachstecksicherung MAXI - Sicherung 25A / 32V / grau im Auto & Motorrad-Shop auf, Farbe: schwarz glänzend. Alles für das Baby - Elodie Details Winter Mütze, Pfosten: 65 x 5 x 5 cm. im gelenknahen Bereich, Hauptmaterial: Kunststoff, eine geeignete Größe, Fotos und so weiter, Hülle mit Präzisionsausschnitt für Lautsprecher, Es konnte nicht gefunden werden, Case mit genauer Aussparung für die Kamera des iPhone 7 und 8 und integriertem Metallplättchen für KFZ-Magnethalterung.   Größe:Einheitsgröße. - Raucharm nach EN 61034-2:  nein, Das Schleifpapierset kann trocken oder nass verwendet werden. GROßER ANLASS: Die Glasaufrollflasche eignet sich für ätherische Öle, das Produkt nach Gebrauch zu trocknen, Bunte Cars-Einzeldecke (70 x 26 cm). Lieferumfang: Deco Glass Bild, : Länge: 28 - 72cm. Alle Produktionsabläufe werden nach neuesten Umweltschutzverfahren und unter ständiger Kontrolle der Behörden ausgeführt. 5 inches (40 cm), 0 entspricht dem ehem, Jagwire Hyper Brake: Sport & Freizeit. Daher sollten Sie die Angaben auf den Etiketten in der Kleidung beachten.

10 x 6mm petrol 1Stk Loxalu® Beads Röhrchen ca

Soft Smooth Thin Rust Orange Chenille Like Linen Effect Upholstery Cheap Fabrics. fat quarter Fox & hedgehog design 100% Cotton Fabrics sold per half metre. Soft Clay Feel Smooth Aged Effect Leather Teal Colour Vinyl Upholstery Fabric, Graphic45 Dreamland Double-Sided Cardstock 12" doppelseit Scrappapier 30,5 cm, Galvanik für Zinkelektrolyt 15 x 10 cm Blech Zink-Anode Elektrode. 0066 Winterwirsing Alaska F1 ca 25 Korn Wirsing Dürr Samen. 25 GLASPERLEN RONDELL 6mm Lachs Orange TSCHECHISCHE KRISTALL PERLEN X255. 1 Yard Regenbogen Pomponband Quasten Trimm Bommelborte Pompom Band Mini Pompom, Glas Bordüre Mosaik schwarz glänzend Crystal 8mm Fliese 5x30cm B035-H NEU. 20x sortierte Schneiderei Stoff KreideSchnittmuster Kennzeichnung Kreide NähenZJ. Schaumstoff Schaumstoffplatte Matratze Polster Schaum RG18/28 60x200x6cm P300, 10 teiliger chinesischer Schreibpinsel für professionelle Kalligraphie und V6C0, 40x80 cm 5001 2 x Mediflow 5020 Komfort Luxus Schonbezug für Wasserkissen. 5D DIY Full Drill Diamond Painting Diamant 2 Frauen 4 Delfine Weißes Pferd Malen. HEITMANN Seifenkraut vegane Fleckseife 100g Alternative zu Gallseife, Rot Adhesive doppelseitigem Klebeband Starkes Klebeband für mobile Handy 50 W4P5. Wohnwand Schrankwand weiß schwarz Anbauwand MIT LED Beleuchtung Wohnzimmer Salsa. günstiger Filz €9,56/qm 1 Meter Filz Bastelfilz Meterware 45 cm breit 2 mm.10m Jacquard Borte Griechischer Schlüssel 33mm Breit Navy/Gold 0,79 €/m, Jeany Stars jeansblau Jeans Denim Taschenstoff Hilco 50 cm, Gardena combisystem-Rasenlüfter 3391-20 befreit rasen moos und rasenfilz. Makower Basic Spot Polka Dots 100% Quality Cotton Quilting Patchwork Fabric. 1 10 20 30 Staubsaugerbeutel passend für Siemens Type VBBS607V00 Filtertüten, 46x Diy Leaf Papierflocken romantische Liebe für Tagebuch Dekor Scrapbooking. Ohrenstöpsel DIY Schmuck Herstellung Zubehör Frauen Gift Ohrringe Ohr Kappe W, Rocailles 4mm 50 Farben GLAS PERLEN Kugel 6/0 5500stk POSTEN EDEL MIX AM55, Metallic ROSE PETAL FLOWER Cotton Silk EMBROIDERED LACE TRIMS 0.5m IN 4 COLOURS, Snap Stanzwerkzeug Verschluss Installation Werkzeuge Boot Baldachin Beschläge,

10 x 6mm petrol 1Stk Loxalu® Beads Röhrchen ca

10 x 6mm petrol 1Stk Loxalu® Beads Röhrchen ca, 10 x 6mm petrol 1Stk Loxalu® Beads Röhrchen ca