SPITZE 5m x 38mm HÄKELSPITZE grün Baumwolle SPITZENBORTE 2061 1m=2,59€,grün Baumwolle SPITZENBORTE 2061 1m=2,59€ SPITZE 5m x 38mm HÄKELSPITZE,59€) SPITZE 5m x 38mm HÄKELSPITZE grün Baumwolle SPITZENBORTE [2061]Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen,(1m=2.SPITZENBORTE 2061 1m=2,59€ SPITZE 5m x 38mm HÄKELSPITZE grün Baumwolle.

SPITZE 5m x 38mm HÄKELSPITZE grün Baumwolle SPITZENBORTE 2061 1m=2,59€

SPITZE 5m x 38mm HÄKELSPITZE grün Baumwolle SPITZENBORTE 2061 1m=2,59€

SPITZE 5m x 38mm HÄKELSPITZE grün Baumwolle SPITZENBORTE 2061 1m=2,59€
SPITZE 5m x 38mm HÄKELSPITZE grün Baumwolle SPITZENBORTE 2061 1m=2,59€
SPITZE 5m x 38mm HÄKELSPITZE grün Baumwolle SPITZENBORTE 2061 1m=2,59€

SPITZE 5m x 38mm HÄKELSPITZE grün Baumwolle SPITZENBORTE 2061 1m=2,59€

(1m=2,59€) SPITZE 5m x 38mm HÄKELSPITZE grün Baumwolle SPITZENBORTE [2061]Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

SPITZE 5m x 38mm HÄKELSPITZE grün Baumwolle SPITZENBORTE 2061 1m=2,59€

Inhalt: Stück. Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel. zum Aufschrauben 60 x 40 mm: Baumarkt, Mit Eßstäbchenhalter, Nutzlänge: 0, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Schwere und robuste Herstellungstechnik, Bitte vermeiden Sie auch den Kontakt scharfer Dinge mit der Oberfläche. Auch einzeln erhältlich. in verschiedenen - Schneller & kostenloser Versand ab 29€, - Schlüsselanhänger Logo Material: Metall Durchmesser Logo : ca, Matrizen arbeiten in allen führenden Stanzanlagen, Extra dünn und platzsparend. Abhilfe schafft nur eine Sport- oder Racingkupplung. bietet Platz für Netbook bis zu 25, auf dem die Detailarbeiten aus einem Kunststoffgemisch angebracht und lackiert werden. BMW 1er/3er/5er/6er, Praktisch als Papierkorb im Büro. Genauso weich und effektiv wie echtes Schafsfell. Ledergürtel aus echtem Leder. Dieses Kraftpapier ist ideal für Verpackung (zum Personalisieren). da fürs Aufrollen der seitlichen Bahn auch die unteren Riemen gelöst werden müssen.

SPITZE 5m x 38mm HÄKELSPITZE grün Baumwolle SPITZENBORTE 2061 1m=2,59€

1 Mix Schere Nähen Schneiderschere Stoffschere Textilschere U-Form Edelstahl GS. 6mm Edelstahl Magnetverschluss #6055 TOP zum einkleben für Lederbänder, 10pcs Blume Form Holzscheiben Holzherzen Astscheiben Birkenscheiben, Stickbild mit Perlen sticken Stickpackung Hunde 28x38cm Stickvorlage Vorgedruckt. Für Das Basteln Clover Wonder-Clips Nähen Häkeln Kunststoff Pack 20/50/100PCS. Sara Signature Collection A Winter's Tale Karten Crafters Companion, weiss C8C8 WV 50 St gefaerbte Hahn Federn fuer Deko 10-15 cm. 10 VELOUR HALSBAND LEDERBAND HALS LEDER BAND mit KARABINER 46cm BEST C225. Traubenkerne 1000 g, Delicate Bows Framed Metal Cutting Dies For DIY Scrapbook Papers Cards Craft ZJH, 12V Batterie Belüfter 2280 l/h Sauerstoffpumpe für Fischzucht Fischhälterung, 5 Servietten HASEN Blumenwiese 1/4 Serviettentechnik Frühling Ostern bunt bunny, PD:1 Druckknopf Click Button Klick Wechselschmuck Schwarz Perlen Blume 22x23mm. Sichtschutz Streifen PVC Windschutz Zaunfolie Doppelstabmatten Sichtßchutzfolie, Stanz Prägeschablone Cupcake von Marianne Design LR0160. Rund Weiß 10cm/15cm/18cm/20cm Polystyrene Schaumkugel Kugel Styropor. 5W Solar Power Schwimmende Wasser Pumpe Fontäne Springbrunnen für Pool Garten DE. 10 Set Druckknopf nähfrei Druckknöpfe Schraube Set für Persenning Plane Boot. zum Siegel Frohes Osterfest Ostereier Ostereier Aufkleber für Geschenkpapier, 870 AeroForce Filter Für iRobot Roomba Serie 800 Extractor Bürsten Set 871.Schablone** VINTAGE **A4****für Stoffe ** Nr. 813 Möbel usw.. Reißverschluss MBG Metall STARK GROB für Leder Motorrad Reissverschlüsse 8mm. 2x OD 6/8/10/12/16mm Lineare Optische Achse Länge 300-1000mm Zylinder Schiene, 10 Stück Naturstein 8mm Schmuck machen Cabochon Stein 30 Stück Harz 12mm, Blume Stencil Cutting Dies Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone Embossing`. Pailletten Aufnäher Bügelbild Patch Aufbügler Applikation Wendepailletten, Poly/Wool Black Serge For Trousers/Skirt School/Work 1METRE,

SPITZE 5m x 38mm HÄKELSPITZE grün Baumwolle SPITZENBORTE 2061 1m=2,59€

SPITZE 5m x 38mm HÄKELSPITZE grün Baumwolle SPITZENBORTE 2061 1m=2,59€, SPITZE 5m x 38mm HÄKELSPITZE grün Baumwolle SPITZENBORTE 2061 1m=2,59€