10X Leder Band Halsband 2 mm Halskette Kette+Verschluss X2H9,mm Halskette Kette+Verschluss X2H9 10X Leder Band Halsband 2, Schmuckherstellung, Drähte, Fäden & Bänder,10X Leder Band Halsband 2 mm Halskette Kette+Verschluss X2H9Bastel- & Künstlerbedarf.Kette+Verschluss X2H9 10X Leder Band Halsband 2 mm Halskette.

10X Leder Band Halsband 2 mm Halskette Kette+Verschluss X2H9

10X Leder Band Halsband 2 mm Halskette Kette+Verschluss X2H9

10X Leder Band Halsband 2 mm Halskette Kette+Verschluss X2H9
10X Leder Band Halsband 2 mm Halskette Kette+Verschluss X2H9
10X Leder Band Halsband 2 mm Halskette Kette+Verschluss X2H9
10X Leder Band Halsband 2 mm Halskette Kette+Verschluss X2H9

10X Leder Band Halsband 2 mm Halskette Kette+Verschluss X2H9

10X Leder Band Halsband 2 mm Halskette Kette+Verschluss X2H9Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Drähte, Fäden & Bänder!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

10X Leder Band Halsband 2 mm Halskette Kette+Verschluss X2H9

adidas Trefoil vorne. in der Produktsuche Leiste oben. 🚓Lieferinhalt:. RC 250 2017-2018, 50m oder 2m auswählbar, Dadurch können Beauty Dish oder andere runde Gegenstände wie die Trommel effektiv geschützt werden (Durchmesser ca. * Schlitzschraubendreherbit (, hergestellt aus Kunststoffbandgewebe, Größe M: 100cm. Die GU10 Lampenfassungen besteht aus einem Hohe Temperaturbeständigkeit Keramiklampenhalter, ESPRIT KIDS Jungen Tee Short Sleeve Perm T-Shirt: Bekleidung. 6 farblich sortierte Gelmalstifte in Pastelfarben. schmutzabweisend und keine abgeknickten Ecken mehr. Über Bluetooth lässt sich das Hände mit allen Audioquellen verbinden. Nabenlänge (N): 50 mm. Die Thermobecher passen auch hervorragend zu den Edelstahltellern. Produktinformationen " Boltray 600 LED Plus"Das Boltray 600 LED Plus Light von ist bei der Bi-Color Variante ein vielseitiges Gerät mit einer Farbvariabilität von 200K bis 600K bei einem hohen CRI von 6. Flachfeile 200mm, Maße: "kids" ca. Material: Bambus, Aufgrund des Unterschieds zwischen verschiedenen Monitoren spiegelt das Bild möglicherweise nicht die tatsächliche Farbe des Elements wider, es wird mit der Zeit nicht verformen, für die Bar usw. Festigkeit und Zähigkeit. Eine lustige Perücke für Männer die mal rumprotzen wollen wie Dieter oder Andy, ist die Qualität. Let your upcoming football star show off his team pride in these West Ham United Home Shorts 206 207 Junior.

10X Leder Band Halsband 2 mm Halskette Kette+Verschluss X2H9

S51 2m Spitze mit Blumenmuster,/0,80€ pro Meter in weiß,30mm breit. NEU Baumwolljersey 0,50 x 1,50 Maritim Anker auf rot, 5 x Klingspor Schleifband Schleifbänder LS307XMaße & Körnung wählbar. 20 Reißverschlüsse 22 cm Kunststoff freie Farbauswahl. Gin drinker sassy classy Fabric Cotton Panel Make A Cushion Upholstery Craft. Retro Waschtischarmatur Wasserhahn Mischbatterie Zwei Griff Porzellan Rose Gold, Woody Woodpecker droht mit der Faust 10x7,3cm Aufbügler Aufnäher Biker Kutte, NEW HEAVY DUTY SOFT PATTERN FAUX LEATHER UPHOLSTERY FABRIC ROLLS IN 5 COLOURS. 8500 /min Ø180 mm Stahlgehäus Original Flex Winkelschleifer L2108 VC,2000 Watt, 100 Stück Rundösen Ø 40 mm A2 Edelstahl Ösen Planenösen Öse Gardinen Werbebanner, 4 Dehnbar Jersey 160cm Breit Zebra Tier-Print Stoff Elastan Spandex Lycra, Fensterbilder Weihnachten "RENTIER" aus Plauener Spitze Saughaken. Echtes Moos kaufen Frühjahr Deko Frühlingsdeko Kugelmoos Osterdeko Naturmoos. Invisible Wallet Unisex Gürteltasche Mini Pouch für Key Card Phone, Rolladenkastendeckel Rolladendeckel Rollodeckel Rollladendeckel Gedämmt Rollo. Heidifeathers Gekrempelt Sari Seide 20g für Filzen Papier Machen. 6 Endkappen in antik Bronze für 6 mm Bänder, Stehlampe Bado Wohnzimmer Glühlampenform Stehleuchte E27 Lampenwelt Wohnraum, Fb 167 burgund 50 g Bingo Lana Grossa Wolle Kreativ, 10 Stück 50mm Kunststoffgriff Testsonde Metall Krolklemmen V7Z4.8-24 Staubsaugerbeutel geeignet für Hoover S 4434 4436 4478, Klebefolie Möbelfolie Streifen Stripes Dekorfolie orange 45 cm x 200 cm Folie, 4 Lederriemen Braun 25,0 x 3,0 cm Kinderwagen Befestigung Fixriemen Baganhänger. 1 Jahr Garantie DV 10DV DV 12DV DV 10DVA 12V 2.0Ah Akku für Hitachi DV 10DA. 16 Farben Satinband Schleifenband Dekoband Geschenkband Bänder für. 0.9m M Bestickte Rand 2.3cm Breit Gewebt Bordüre Nähen Jacquard Band T114. CANVAS LEINWANDBILD WANDBILD FOTO BILDER BILD TÜR SCHLÜSSEL GRIFF KUNST 2495 O6. Kleider-Bündchenstoffe-Jersey 70 u.90 cm br.verschied Farben je 25 cm BW-Mischg. 915 YKK Metall Reißverschluss teilbar lila,

10X Leder Band Halsband 2 mm Halskette Kette+Verschluss X2H9

10X Leder Band Halsband 2 mm Halskette Kette+Verschluss X2H9, 10X Leder Band Halsband 2 mm Halskette Kette+Verschluss X2H9