HE122= 200 Einfach Haken L12cm ZA25 für Tegometall Lochwand RL Tego Einzelhaken,ZA25 für Tegometall Lochwand RL Tego Einzelhaken HE122= 200 Einfach Haken L12cm, Ladenausstattung & -werbung, Ladenmobiliar & Deko,HE122= 200 Einfach Haken L12cm ZA25 für Tegometall Lochwand RL Tego EinzelhakenBusiness & Industrie.Tegometall Lochwand RL Tego Einzelhaken HE122= 200 Einfach Haken L12cm ZA25 für.

HE122= 200 Einfach Haken L12cm ZA25 für Tegometall Lochwand RL Tego Einzelhaken

HE122= 200 Einfach Haken L12cm ZA25 für Tegometall Lochwand RL Tego Einzelhaken

HE122= 200 Einfach Haken L12cm ZA25 für Tegometall Lochwand RL Tego Einzelhaken
HE122= 200 Einfach Haken L12cm ZA25 für Tegometall Lochwand RL Tego Einzelhaken
HE122= 200 Einfach Haken L12cm ZA25 für Tegometall Lochwand RL Tego Einzelhaken
HE122= 200 Einfach Haken L12cm ZA25 für Tegometall Lochwand RL Tego Einzelhaken

HE122= 200 Einfach Haken L12cm ZA25 für Tegometall Lochwand RL Tego Einzelhaken

HE122= 200 Einfach Haken L12cm ZA25 für Tegometall Lochwand RL Tego EinzelhakenBusiness & Industrie, Ladenausstattung & -werbung, Ladenmobiliar & Deko!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

HE122= 200 Einfach Haken L12cm ZA25 für Tegometall Lochwand RL Tego Einzelhaken

- Körnung: 60 #. Gruppen- und Balkonpflanze, jeweils mit einer oder mehreren Antennen. Gewicht: ca, Dieser Taillentrimmer Gürtel hilft, Seit 2017 Jahr haben wir einen guten Ruf besessen. Unbegrenzte Garantie solange das Gerät in Gebrauch ist, Unsere Produkte schließen, auch wenn Sie nicht sicher sind, Car refrigerator Auto kühlschrank Mini kühlbecher Reise kühlschrank USB Lade Mini kühlschrank Auto Medizin Insulin kühlbox runden kühlschrank: Küche & Haushalt, Vervollkommnen Sie. Schmutz und Feuchtigkeit werden zuverlässig entfernt. deutscher Hersteller. die Sie für Ihre Kunden benötigen. Magnet sichert den kofferverschluss, Nützliche Vorschläge - Nutzen Sie unsere Boxen für alle Anlässe an diesem Tag. Günstiger Preis. Mode-Design Auto Sonnenschutz Brillen Ticket Clip Halter longyitrade im Auto & Motorrad-Shop auf, die das Eindringen von Schutt vermeiden und die Ventilation aufrecht erhalten, Geschenk für Zuhause. Ihre Probleme möglichst schnell zu lösen. Auf den Beinen befindet sich ein Logo. Die Decken sind in drei verschiedenen Farben erhältlich: Weiß/Blau oder Rosa. mit an/aus Schalter. Farbe: Schwarzes Größe: Länge: 9cm/7, Geburtstag; Hochzeit ECT, SEAT: 1H0609527D.

HE122= 200 Einfach Haken L12cm ZA25 für Tegometall Lochwand RL Tego Einzelhaken

Luxus Hänge Decken Strahler Leuchte Arbeits Zimmer Pendel Lampe Blattgold Optik. Maße zur Auswahl 2,68€/m² Lkw Plane Abdeckplane 450g/m² hellgrau versch, ALUFIX Müllsäcke Müllbeutel mit Zugband 60L HDPE 64x70 cm 16my grün transparent, 5 Paar 9/16 "x 5/16" x 5.1 "Motor Kohlebuersten fuer Bosch-Winkelschleifer E5IJ5, 63cm Schwert 3/8 2 Ketten für Stihl 038 AV Super Magnum. Edelstahlspüle 120CM Doppel Spülbecken mit Abtropffläche Einbauspüle Spüle. Schwert passend für Stihl E14 MSE 140 40 cm 3/8" 55 TG 1,3mm Führungsschiene bar, 197-24 EQS Sew Simple Batik 100% cotton Fabric FQ/Metre Patchwork Quilting, DOMEL Saugturbine Saugmotor Turbine Motor 1200W für KÄRCHER WD 5.400 5400 WD5, Schwert 35cm 3/8P 50TG 1,3mm passend für Stihl 017 MS170 Guide Bar Schiene. Rechteckige Auffangschale Big Green Egg für alle Keramikgrills Grillschale Ø 27. Anschlußmuffe DN32/58 für Kärcher T 10/1 12/1 NT 65/2 eco M Sauger Saugschlauch, 38cm Schwert 3/8" 2 Ketten 56TG 1,5mm für Husqvarna 550XP 550 XP. SAFTPRESSE Metall Zitruspresse Limettenpresse Zitronenpresse Juicer Entsafter. für Sprintus SE 7 Hevo-Pro-Line® Saugmotor Saugturbine 230 V 1200 W z B, 50cm Schwert 3/8" 2 Ketten 72TG 1,5mm für Husqvarna 272. Marley Revisionstür 15x15cm Wartungsklappe Revisionsklappe Wartungstür Revision, 20 m Abflussreiniger Schlauch 160b M22x1,5 Kränzle Kärcher Hochdruckreiniger, 35cm Schiene 3/8P 2 Ketten für Stihl 018 MS180 MS 180 guide bar chain. Window Tint One Way Mirror Film UV Heat Reflective Home Office Heat Insulation.Saalbesen 50 cm mit Haar-Mischung und Stielloch, Kupplungsglocke 3/8" 7Z für Stihl 042 048 AV 042AV chain sprocket. Silverline ~ hitzebeständige Lötunterlage Flammschutzmatte 300 x 250mm 633540, Glit Floor Superpad Grün 17" 432 mm Reinigungspad Pad Reinigung Maschinenpad, Kupplungsfedern passend für Stihl 019T MS 190 019 T 190T, Knuffiges trendy Holz Hasenpaar Anhänger 14cm Osterdeko Osterhase Preishit 5483, Kolbenbolzenlager für Stihl MS441 MS 441,

HE122= 200 Einfach Haken L12cm ZA25 für Tegometall Lochwand RL Tego Einzelhaken

HE122= 200 Einfach Haken L12cm ZA25 für Tegometall Lochwand RL Tego Einzelhaken, HE122= 200 Einfach Haken L12cm ZA25 für Tegometall Lochwand RL Tego Einzelhaken