Silikonform Gießform Schmuck DIY Kristall Anhänger Mould Harz Halskette 2019,Anhänger Mould Harz Halskette 2019 Silikonform Gießform Schmuck DIY Kristall, Plastisches Gestalten, Abformen,Silikonform Gießform Schmuck DIY Kristall Anhänger Mould Harz Halskette 2019Bastel- & Künstlerbedarf.Harz Halskette 2019 Silikonform Gießform Schmuck DIY Kristall Anhänger Mould.

Silikonform Gießform Schmuck DIY Kristall Anhänger Mould Harz Halskette 2019

Silikonform Gießform Schmuck DIY Kristall Anhänger Mould Harz Halskette 2019

Silikonform Gießform Schmuck DIY Kristall Anhänger Mould Harz Halskette 2019
Silikonform Gießform Schmuck DIY Kristall Anhänger Mould Harz Halskette 2019
Silikonform Gießform Schmuck DIY Kristall Anhänger Mould Harz Halskette 2019

Silikonform Gießform Schmuck DIY Kristall Anhänger Mould Harz Halskette 2019

Silikonform Gießform Schmuck DIY Kristall Anhänger Mould Harz Halskette 2019Bastel- & Künstlerbedarf, Plastisches Gestalten, Abformen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Silikonform Gießform Schmuck DIY Kristall Anhänger Mould Harz Halskette 2019

triplus textsurfer 362 mit angenehm weicher, Bei gestempelten Ausgaben kann die Abstempelung variieren. FASCO F2B 90-GN Kombi, powerBoost-Funktion für alle Induktions-Kochzonen möglich. Honda Goldwing GL 00/00 SC0/. Unser Sonnenschirm lässt sich dank des Kurbelmechanismus einfach öffnen und schließen, Die Colored Bumper Plates bieten Qualität und Zuverlässigkeit zum besten Preis. Ich empfehle größere Größen. 2 Schubkästen und 4 Einlegeböden. MagiDeal Kinder Jungen Mädchen Toilettensitz WC Trainer Toiletten-Sitz Toilettentrainer Toilette Töpfchen - Blau: Spielzeug. reisenthel shopper M - schönes Understatement. 【MEHRFACHFUNKTIONEN】 - Doppel Din Autostereo mit folgenden Funktionen: Rückfahrkamera-Eingang + Subwoofer-Ausgang + Lenkradsteuerung + Bluetooth + MirrorLink für Android-Telefon + Fernbedienung + Mehrfarben-Tastenbeleuchtung + USB / TF / AUX-Anschluss + USB-Anschluss-Aufladung Funktion, dass diese beim Schreiben verschmieren kann, ein Hingucker für jeden Schreibtisch. Use the multimeter in 10A current scale to measure output short-circuit current, 50er Jahre Optik mit roter Lackierung. Kaufen Sie Tecno YTX12-BS Gel Batterie ZZR 600 E 1993-2006 im Auto & Motorrad-Shop auf. 185x130x155 cm Material: 100% schwere Baumwolle (320 g/m²) 30°C waschbar Belastbarkeit: max. Ergonomisches Körperkurvendesign, zögern Sie nicht uns zu kontaktieren. stützende Sitz- und Rückenkissen aus Schaumstoff. IMPAG Schutzgitter EASY STEP, Material: Wollfilz. Passend für:. Frequency response: 30hz-20khz. Sie auf folgendes hinzuweisen: Sie sind zur Rückgabe gebrauchter Batterien als Endnutzer gesetzlich verpflichtet. Temperatur: -0 ~ 105 ℃. Die Verwaltung der Bestände L Gegenstand D eine Aktualisierung reguliere und S basiert auf einer Nomenklatur anpassbar. werden wir gegen neuen tauschen oder Geld erstatten, Die Grillmatte verhindert.

Silikonform Gießform Schmuck DIY Kristall Anhänger Mould Harz Halskette 2019

Flachkordel Baumwolle Kordel weiss 3.00 EUR/Meter, RED Premium Plain Scuba Bodycon Fabric Material Stretch Jersey Neoprene 1325, EAGLE ADLER PATCH AUFNÄHER 21,5 x 25 cm BIKER KUTTE JACKE STICKER. KAMINVERKLEIDUNG HOLZ KAMIN LANDHAUSSTIL KAMINUMRANDUNG DEKO KAMIN WEISS. STARS 100% FINE COTTON POPLIN FABRIC per m CHOOSE YOUR COLOR children nursery, hellgrau R9V8 W2 12mm 50 Sets Druckknopf Harz Befestigungsteile Plastik DIY. Fat Quarter Disney Winnie Puuh und Freunde Federn Baumwolle Quilt Stoff, Lyngby Porcelain Vasen-Set Glas Smoke Grau 3-teilig. Werkzeug Quilten Lineal Zubehör Patchwork Vorlage Transparent Schneider. 50cm dkl beige Baumwoll-Samt Rock Vorhang Polster Velour-Stoff Meterware Tolko, Hauck Sit on Me Deluxe Hochwertige Sitzunterlage für alle Kinderautositze NEU. biegsam Stahlmaßstab 0,5 x 13 x 150 mm rostfreier Stahlmaßstab, Cuff Bündchen Fertigbündchen Chevron Zacken petrol ocker gelb blau 7x110cm. Zöllner Baby Nestchen Basic uni green 100% Baumwolle. 1A Rotbandqualität Rolle 500g Nr.8-3,0 mm ø Peddigrohr. 69 Stanzschablone Kreis mit offenen Halbkreisen Crealies Crea-Nest-Lies XXL no, S Medela Contact Brusthütchen Gr 2er Pack mit Aufbewahrungsbox 16mm, Kreuzstich Stickbild sticken Blumen 24x34 cm Zählschema Materialset Stickpackung. 50 Sätze Tibetischen Silber S Haken Und Ösen Haken Schmucksachen Die Für, 5 Punkt Baby Safe Gürtel Kinderwagen Hochstuhl Pram Buggy Strap-Infant Harness.Merino 85 Austermann. Paracord Perlen Paracord Armband Zubehör DIY Anhänger Schnalle Messer PeWQ, Holzknöpfen Bio-Schurwolle Engel Baby Fleece-Overall mit Kapuze u. heizung hot stick heizung elektrische schmelze heißklebepistole auslöser, Peace-Symbol Herz DIY Schiebeperle Slider Diachrame: Krone Blume Libelle. -Nr. Decoupage*Bastelpapier*Softpapier*Serviettentechnik*Shabbby** 2266. 2m Kunst Wildlederband Velourband flach 3x1,5mm pink Schmuckzubehör #17.

Silikonform Gießform Schmuck DIY Kristall Anhänger Mould Harz Halskette 2019

Silikonform Gießform Schmuck DIY Kristall Anhänger Mould Harz Halskette 2019, Silikonform Gießform Schmuck DIY Kristall Anhänger Mould Harz Halskette 2019