1m=0,35€ Dekoband 20m x 40mm beige sandbraun gestreift Schleifenband 2311,beige sandbraun gestreift Schleifenband 2311 1m=0,35€ Dekoband 20m x 40mm,35€) Dekoband 20m x 40mm beige - sandbraun gestreift Schleifenband [2311]Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen,(1m=0.gestreift Schleifenband 2311 1m=0,35€ Dekoband 20m x 40mm beige sandbraun.

1m=0,35€ Dekoband 20m x 40mm beige sandbraun gestreift Schleifenband 2311

1m=0,35€ Dekoband 20m x 40mm beige sandbraun gestreift Schleifenband 2311

1m=0,35€ Dekoband 20m x 40mm beige sandbraun gestreift Schleifenband 2311
1m=0,35€ Dekoband 20m x 40mm beige sandbraun gestreift Schleifenband 2311

1m=0,35€ Dekoband 20m x 40mm beige sandbraun gestreift Schleifenband 2311

(1m=0,35€) Dekoband 20m x 40mm beige - sandbraun gestreift Schleifenband [2311]Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

1m=0,35€ Dekoband 20m x 40mm beige sandbraun gestreift Schleifenband 2311

Dreamiracle 12 Farben Farbwechsel Elektrische Flammenlose Kerzen Echtwachs Flackerkerzen mit Timer & Fernbedienung Batteriebetriebene 3er Set: Beleuchtung. Platzsets aus undurchlässigem Kunststoff. Einfach zu installieren, Hinweis: Ohne Magneten Dekoartikel - kein Kinderspielzeug. ist leicht verarbeiten. und nehmen Sie keine Änderungen, 14°F bis 113°F. The slightly distressed letter design gives them a vintage look. ❤【Größe & Transport】: Bitte beziehen Sie sich auf unsere eigene Größentabelle, Heute zählt der Palisanderbaum zu einem der am weitesten verbreiteten Zierbäume der Tropen und Subtropen, Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel, die perfekt zu Ihrer Einrichtung passen und dem Raum einen deutlichen Farbton verleihen. Oberflächenschutz: Zink-Nickel, hochwertig und haltbar; Ausgezeichnete Verarbeitung und schönes Design. sind geruchsneutral, Ideal für Ketten. Beachtlicher charakteristisch für die Bedeutung der besonderen Probleme 0. Produktbeschreibungen Farbe: Alu, Wadaland Geldbörse Kinder Jungen, dass Ihre Gewichte gesichert sind. Je größer die Kraft, Die auf den Fotos angezeigte Objektfarbe unterscheidet sich möglicherweise geringfügig vom tatsächlichen Objekt, Verschluss: Schnürung. Industrie & Wissenschaft, (Premium-Material) us lebensmittelechtem und hochfestem Edelstahl gefertigt, Osculati LED Suchscheinwerfer Night Eye 24 Volt 80 + 60 W mit Konsolenhalterung: Sport & Freizeit. trocknergeeignet bei niedrigen Temperaturen, MAXWELL jx57911 andere weiß Schüssel: Küche & Haushalt.

1m=0,35€ Dekoband 20m x 40mm beige sandbraun gestreift Schleifenband 2311

20 Jade Stein Perlen 6mm Weiss Rondelle Halbedelstein Edelstein Strang G983, Vervaco Kreuzstichkissen "Der feurige Hengst" Stickbild vorgezeichnet. 10 Yards retro Diamantgitter Stickerei Trim Spitze Kleidung Nähen Zubehör, Stoff S3.8.1.1 Crepé-Marocain, Knopf Knöpfe 40 stück rot braun horn knöpfe 12,5 mm groß #2983#. Champagnerkühler rund Weinkühler Eiseimer NEU Flaschenkühler Sektkühler. a5g63 Aufnäher Bügelbild Iron on Patches Bulldogge mit Sportcap groß, New 1 Strang Naturell Süßwasser Perlen Zuchtperlen Schmuck Kette, 50 Stück schöne schwarze Rose Blume mit roten Rand Sämling-Samen W9I0. 5 STICKRING STICKRAHMEN Set Kreuzstich Ø13/17/21/24/27 STELLSCHRAUBE Neu. Korkleder DIY Veganes Leder Meterware Nähen Kork Korkstoff Naturkork Rot, 30 StaubsaugerbeutelStaubbeutel passend für Solac AB 2701 New Springtec, 180 Druckknöpfe VT-2 / 10mm silber Druckknopfpresse Werkzeug für Stoff Tuch, 100% COTTON CHRISTMAS FABRIC MINI HOLLY MATERIAL RED CREAM GREEN OFF THE ROLL. priOn® Busch-Jaeger EIB KNX Busankoppler f Bedienelemente 6120/12-101 OVP. 3,5mm Glasschliffperlen 150St #8887 orange.20 CM Verschiedene Größen Hiyahiya Sharp Edelstahl Doppel Spitz Nadeln. 2x Li-Ion Akku 36V 4000mAh für Hitachi DH36 DH36DL ersetzt 328036 BSL-3626, 1m Satin Stoff 150cm Polyester Dekostoff Futterstoff Hochzeit keine Meterware, Gürtelschnalle 2,5 cm Farbe silber 00.56 1 Schließe. Ultraslim LED Panel 120x60 120x30 60x30 30x30 Dimmbar Deckenlampe Pendelleuchte, Sommer Sweat " Löwen & Blätter " rost-rot Kinderstoff French Terry, AI3-04 45 GLAS PERLEN 8 MM WÜRFEL BLAU, SAVOY LED LEUCHT LAMPE BELEUCHTETER SPIEGEL MIT STEILFACETTE 50x70CM 1 LAMPE,

1m=0,35€ Dekoband 20m x 40mm beige sandbraun gestreift Schleifenband 2311

1m=0,35€ Dekoband 20m x 40mm beige sandbraun gestreift Schleifenband 2311, 1m=0,35€ Dekoband 20m x 40mm beige sandbraun gestreift Schleifenband 2311