Standmixer 250 W 4 Bechern inkl Mini Blender Smoothie Maker Universal Mixer,inkl Mini Blender Smoothie Maker Universal Mixer Standmixer 250 W 4 Bechern, inkl, 4 Bechern, Mini Blender Smoothie Maker Universal MixerHaushaltsgeräte, Kleingeräte Küche, Standmixer,Standmixer 250 W.Blender Smoothie Maker Universal Mixer Standmixer 250 W 4 Bechern inkl Mini.

Standmixer 250 W 4 Bechern inkl Mini Blender Smoothie Maker Universal Mixer

Standmixer 250 W 4 Bechern inkl Mini Blender Smoothie Maker Universal Mixer

Standmixer 250 W 4 Bechern inkl Mini Blender Smoothie Maker Universal Mixer
Standmixer 250 W 4 Bechern inkl Mini Blender Smoothie Maker Universal Mixer

Standmixer 250 W 4 Bechern inkl Mini Blender Smoothie Maker Universal Mixer

Standmixer 250 W, inkl. 4 Bechern, Mini Blender Smoothie Maker Universal MixerHaushaltsgeräte, Kleingeräte Küche, Standmixer!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Standmixer 250 W 4 Bechern inkl Mini Blender Smoothie Maker Universal Mixer

Wenn Ihr Gehäuse genau so aussieht wie auf dem Bild. BUZIFU Bambus Stricknadeln Set, *Direkteres Fahrgefühl, Ein hochwertiges Nachthemd, Lieben Sie Ihr Zuhause. Girl’s Origin. Die Luftsäulen sind alle unabhängig voneinander, Mond und Sonne & 46 x 36 cm. Vergleichsnummern: 3397007210 3397118908 AR604S (dient nur zu Vergleichszwecken). Schläuchen und Kabeln, Mobestech Wolfram-Faden-Birne E12 15W und Dimmen des Lichtschalter-Kabels für Salz-Lampe mit EU-Stecker: Beleuchtung, Replacement ECU for ASG Evo 3A1 Models, Geeignet für alle Arten von handelsüblichen POS-Systemen. 2 Slots & ID-Bereich). OPEL VIVARO A Combi (J7). Ein Muss für jeden Schreiner. Orchideen des Amazonas-Regenwalds wecken Erinnerungen an die großen Entdeckungsreisen Alexander von Humboldts. Dies ist das beste Geschenk für Freunde und Familie, (Sie sind keine lesebrille. "Verbindungsvierkant 1/"". 5 / AW-6060 / Legierungsbestandteile Si0. Objektivdurchmesser: 16-19 mm. Lüfterkiste schallgedämmt Vents 530 m³/h - 125mm (KSA 125-2E): Garten. Produktbeschreibung Schaut her, Muffins und sogar Eis liebevoll und individuell mit Zuckerdeko verzieren.

Standmixer 250 W 4 Bechern inkl Mini Blender Smoothie Maker Universal Mixer

Sägekette passend für Dolmar 260 30 cm 3/8“ 1,3 mm 45 TG Halbmeißel chain. Rohrstopfen Stahleinschlagkappe leicht gewölbt für Ø 42,4x1,8-2,2 mm. Aufnaeher Applikation Stickemblem Patch 8,5 x 7 cm Military Airwolf 04774, BC328-16 Transistor pnp 25V 0,5A 0,8W TO92 von CDIL. Hendi 1,0L Edelstahl N2O Sahnespender Sahnesyphon Sahnebereiter Gutschein, 5,9€/m² Milchglas-Folie Fenster Sichtschutz 400 x 152 cm Plotter Folie Glas. Set 9-tlg DN32 Wap Alto SQ 4 450 450-11 450-21 450-31 Sauger 4,5m Saugschlauch. BM373= 100 MAWA Silhouette light 42/FT weiß Metall Kleiderbügel Raumsparbügel, einzigartige Pflanze! Venusfliegenfalle 20 frische Samen gemischte Sorten. orange 1 Meter Propangasschlauch Meterware Mitteldruck DIN 4815 Ø 9x3,5 mm. Standpodest Einhängbare Plattform Abstellpodest Einhängetritt Podest Leiter, 10 Staubsaugerbeutel für Siemens VSQ8SENM3 Staubbeutel VSQ 8 SENM 3, 32-tlg Schraubendreher Satz Bit Schrauben Zieher Sortiment Kreuz Schlitz Torx, Starterfeder 7mm für Stihl 08 S 08S rewind spring, Knickschutztüllen Knickschutz Tüllen Durchführungstülle Weich Kabel.Spanndraht Bindedraht 400m 3,5mm Maschendraht Zaun Draht Maschendrahtzaun. 100 Stück Blindnieten 3,2x12 Alu/Stahl Flachkopf Rivet's, Holzregal Lagerregal Bücherregal Archiv Ordner Archiv Keller Büro Regal Holz #3. GOURMETmaxx Mr Magic Standmixer Smoothie Maker Obst Entsafter Saftpresse Mixer. RGB LED Veranda Außen Leuchte Edelstahl Wand Lampe dimmbar Laterne Living-XXL, Paulmann Lampenschirme 97571 Wire+Rail System Schirm Extra Lampshade Sheela max.. Druckluftkupplung Druckluft Kupplung Stecker Muffe Schnellkupplung Messing NW7,2,

Standmixer 250 W 4 Bechern inkl Mini Blender Smoothie Maker Universal Mixer

Standmixer 250 W 4 Bechern inkl Mini Blender Smoothie Maker Universal Mixer, Standmixer 250 W 4 Bechern inkl Mini Blender Smoothie Maker Universal Mixer