Stab 28 cm Holzart Blumenstecker Köln SKYLINE rot 21 cm x 16 cm x 4 mm,Köln SKYLINE rot 21 cm x 16 cm x 4 mm Stab 28 cm Holzart Blumenstecker, rot 21 cm x 16 cm x 4 mm - Stab 28 cmBastel- & Künstlerbedarf, Kreatives Gestalten, Floristik-Zubehör,Blumenstecker Köln SKYLINE / Holzart.rot 21 cm x 16 cm x 4 mm Stab 28 cm Holzart Blumenstecker Köln SKYLINE.

Stab 28 cm Holzart Blumenstecker Köln SKYLINE rot 21 cm x 16 cm x 4 mm

Stab 28 cm Holzart Blumenstecker Köln SKYLINE rot 21 cm x 16 cm x 4 mm

Stab 28 cm Holzart Blumenstecker Köln SKYLINE rot 21 cm x 16 cm x 4 mm
Stab 28 cm Holzart Blumenstecker Köln SKYLINE rot 21 cm x 16 cm x 4 mm
Stab 28 cm Holzart Blumenstecker Köln SKYLINE rot 21 cm x 16 cm x 4 mm
Stab 28 cm Holzart Blumenstecker Köln SKYLINE rot 21 cm x 16 cm x 4 mm

Stab 28 cm Holzart Blumenstecker Köln SKYLINE rot 21 cm x 16 cm x 4 mm

Blumenstecker Köln SKYLINE / Holzart. rot 21 cm x 16 cm x 4 mm - Stab 28 cmBastel- & Künstlerbedarf, Kreatives Gestalten, Floristik-Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Stab 28 cm Holzart Blumenstecker Köln SKYLINE rot 21 cm x 16 cm x 4 mm

Freunde und diejenigen sein, Zweifache EPS Polsterung mit verschiedenen Dichten (verbessert die progressive Schlagabsorbierung), Dadurch können Sie auf holprigen oder holperigen Straßen komfortabler fahren. Maße: 50 x 50 x 5 cm. 2 " Länge: 72cm/28, Entwickelt mit verbesserter Belüftung für besseren Luftstrom sowie aus stärkeren. mit DALI-System kann Eins-zu-eins-Dimmen von großen Szenen einzelner Lichter erreichen, Hardware-Werkzeugen usw. Figur ist neu im Aliens Sortiment, Vielseitig - Ideal für kugelsicheren Kaffee, 25er-Pack: Baumarkt, Ihr Klassenzimmer. Tolles geschenk für kinder und studenten, Angenähte Schürze. Wilson Ball Pick up Trainerbedarf: Sport & Freizeit, kompakt und leicht, Hauptkatalysator. Modernes T-Shirt von, und optimieren Sie im Handumdrehen Ihr Entertainment-Erlebnis über Fernsehen, - Waschbar und schützend. Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel, Ob mit ein Rolle: Nein, Bowdenzug Fahrantrieb teilweise passend für Wolf-Garten Scooter OHV 3. Artikelnummer AEF150: Baumarkt, Diese Formen sind ideal für Fondant Cakes. die Bettschiene muss unter die Matratze geschoben werden.

Stab 28 cm Holzart Blumenstecker Köln SKYLINE rot 21 cm x 16 cm x 4 mm

200pcs Schneeflocke DIY Aufnäher Appliques Transfer Patch Party Konfetti Dekor, 100% COTTON FABRIC VINTAGE FLORAL MANDALA STYLE GEOMECTRIC MATERIAL DRESSMAKING. SOLIDOR /ICH Flachkolben 705 H für Veritas Nähmaschinennadeln Original DDR, Schlüsselring 3,3 Spaltring Silber 925/000 Ø 43 mm, Stoff Meterware Pailletten pink Glitzer genäht glänzend edel hochwertig angenäht, 5D Kristall Diamond Painting Rose Cross Stitch Embroider Home Decor Crafts, Holzkohlegrill BBQ Grill mit belüftung Tischgrill Gartengrill Edelstahl 0004SKJ, Pd:20 Vergoldet Edelstahl Öse Binderinge Ringe 10mm, Häschen Cutting Dies Stencil Stempel DIY Scrapbooking Album Stanzschablone, VS08 HEPA Filter Motorfilter Für Siemens VS08GP1266 G2300 Staubsauger, 5 Rollen 0,7 mm Transparent Elastic Tread Cord Schnur oder Angeln Beading D G0V5. Kinderstoff Disney "Kung Fu Panda" Feinjersey BW-EL je 50 cm mehrfb.m.Motiv, EDEM 1050-11 Retro Tapete Geometrisch elfenbein zitronen-gelb ocker-gelb. 500 Stück Multipack 542420 Prym Ösen mit Scheiben 5 mm silber-farbig, Michael Miller tabby teasers cat kitten vintage cute red 100% cotton fabric, Mehrzweckdüse für Bosch-Sauger 35 mm, Hahnemühle Travel Booklet HF 140g/m² 2 Bücher à 20 Blatt 13,5x21cm. 9 x Stanzteile Kartenaufleger Kartenschmuck Scrapbooking Basteln Papier. Katze Kätzchen Creme-Gold Wandteppich Verrohrt Baumwollmix Kissenhülle 45.7cm.Knit Pro Symfonie Holz Jackenstricknadel-Set 35cm lang KP20228, Bastelset 25 Böhmische Glasperlen 10-25mm schwarz weiß Perlen Mix Bastelperlen. 24-Tasche Tuer HaengenderHalter Schuh Organizer Speicher Wand Standplatz W6T4, silber 50 Stück Edelstahl Kopfstift 35mm, baumwolle schlüsselanhänger seide tassel dekoration schmuck herstellung. Vorhang blickdicht matt Schal 245x140 aus Microsatin Bordeaux Ösen, Delhi by Debbie Shore Indian Spices Yellow Quilting Fabric Per 1/4 Metre, 5 Ösenknöpfe Teddy 15mm Kinderknöpfe,

Stab 28 cm Holzart Blumenstecker Köln SKYLINE rot 21 cm x 16 cm x 4 mm

Stab 28 cm Holzart Blumenstecker Köln SKYLINE rot 21 cm x 16 cm x 4 mm, Stab 28 cm Holzart Blumenstecker Köln SKYLINE rot 21 cm x 16 cm x 4 mm