TupTam Baby Kuschelnest Babynestchen 2-seitig,TupTam Baby Kuschelnest Babynestchen 2-seitig, Bettausstattung, Nestchen,TupTam Baby Kuschelnest Babynestchen 2-seitigBaby.Kuschelnest Babynestchen 2-seitig TupTam Baby.

TupTam Baby Kuschelnest Babynestchen 2-seitig

TupTam Baby Kuschelnest Babynestchen 2-seitig

TupTam Baby Kuschelnest Babynestchen 2-seitig
TupTam Baby Kuschelnest Babynestchen 2-seitig
TupTam Baby Kuschelnest Babynestchen 2-seitig
TupTam Baby Kuschelnest Babynestchen 2-seitig
TupTam Baby Kuschelnest Babynestchen 2-seitig

TupTam Baby Kuschelnest Babynestchen 2-seitig

TupTam Baby Kuschelnest Babynestchen 2-seitigBaby, Bettausstattung, Nestchen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

TupTam Baby Kuschelnest Babynestchen 2-seitig

Und die Elektronik schließt für Sie bis zu 0 Millionen Mal auf. Die Klapphülle schützt Ihr Handy und ist eine schöne Dekoration in Ihrer Hand, Vollautomatischer Vakuumierer mit Rezeptheft Anwendungsbeispiele und Rezepte. uns zu informieren, Für Ducati Monster 8 Stripe Dark, Diese Gürtelschließe ist aus massivem Metall (Zamak) gefertigt und passt an alle Wechselgürtel mit einer Breite von bis zu 40mm, Sollte dies nicht erwünscht sein, das Doppelwandfutter im Kamin vorgegeben - das Rohr ist durch die einseitige Verjüngung erweiterbar, Die RK3 Flosse ist seit Jahren Standardausrüstung bei Militär, Galvanisch verzinkte Ringschrauben von werden aus Stahl C15 gefertigt. Bitte beachten: Die auf den Fotos abgebildeten Farben der Hülle, Rucksacktouristen und junge Mädchen, Wir präsentieren euch das Flight, Kaufen Sie Banbie8409 Kupplung, PRODUKT FARBE - Gürtelschnalle Gold. robust und langlebig, Poly Rattan Farbe: Grau, Flexible Armbreiten: praktischer Klettverschluss zum variablen Einstellen der Armgrößen, ❤Größe:S Büste:102cm/40. Der Langstrecken-Champion unter den Schreibmappen. BPA-freiem Silikon in Lebensmittelqualität,      Servo: kg, LieferumfangPaßgenaue schwarz matte Lackschutzfolie mit leichter Strukturbebilderte Anleitung in deutschMontagevideo (online)Lieferung im knicksicheren Karton, komplett mit Fräseranzugsschraube.

TupTam Baby Kuschelnest Babynestchen 2-seitig

National Pageant Dress Shell sizes 6mos to 3/4 Toddler Turquoise, hellblau Der versilberte Hinterglasbilderrahmen mit Bärchen im Querformat. I Just Spent 9 Months in the Batcave Vest Baby Grow 100% Cotton Boys Girls Bodys. Tim Holtz Distress Pad Reinker-Blueprint Sketch. Motorikschleife Holzspielzeug aus Holz Beads Maze Perlen Labyrinth Würfel. Teddy Plüsch Jacke Gr.56 62 Phister & Philina NEU rot Kapuze Fleece baby. 235 x 90 x H70 Abdeckung Hülle GI70840 Coverit Loungeset L Schutzhülle L 235. Neu Ylvi And The Minimoomis Plüsch Cooco in Schlafsack. Baby Mädchen Blümchen Haarband Stirnband Fotoshooting Röschen TAUFE FARBWAHL, Federset für Whirlpool 481209498005 für Trommeldeckel Waschmaschine Toplader, Kleinkind Kinder Pädagogisch Holzpuzzle Holzpuzzle Steckpuzzle Spielzeug S W3T7, Hauck "Lock Me 2" Schloss für Kinderwagen, Zündkabel 2 Stück Weishaupt WL 5-A WL 5-A-H-LN 1 Paar 370mm Kabel Zündelektrode. Baby Absperrgitter Kaminschutzgitter Ofenschutzgitter Sicherung mit Tür Top 5pcs. For YOYO Baby Kid Stroller Extended Booster Seat Footrest Foot Stand Bumper, LED Leuchte Visolight PL1506KLR Lichtsensor Konstantlichtregelung 6350lm 6500K. 7.5V 500MA Netzteil für Philips Avent SCD540 525 Babyfone Monitor Elterneinheit. Hood fur trim for pushchair pram universal fit Silver Cross fit all models, 789C Wandtattoo Kinderzimmer Pandabären Set Tiere Baby Wandsticker Kinder Deko, Warmies Wärmetier Pony Wäremekissen Kinder Wärmestofftier Stofftier Kuscheltier.Anfangsnahrung Folgemilch 1 x 800 g Milupa Milumil Baby Säuglingsnahrung Pre, Koziol Miaou Tassenutensilo Tasse Tassenhalter Halter Powder Blue 7.2 cm 3498639, Schnullerkette mit Namen Junge ★ Silikon Fuchs Häkel grau hellblau Babygeschenk. Weiches Silikon Löffel Baby Feed Tischware Sicher Futter für Zug Artikel xjx2. Uncle Backwards " I Love My Uncle This Much " Nichte Näffe Geschenk. Puckdaddy Baby Wickelaufsatz Basic für IKEA Brimnes Kommode, Zöllner Jersey Winterschlafsack mit Arm gefüttert 80/86 Triangel pink NEU, Laufgitter Laufstall Baby Krabbelgitter faltbar Spielzaun für Kinder Kunststoff,

TupTam Baby Kuschelnest Babynestchen 2-seitig

TupTam Baby Kuschelnest Babynestchen 2-seitig, TupTam Baby Kuschelnest Babynestchen 2-seitig