2x Lederschnallen für Taschen Verschluss Schnalle Schwarz,Schnalle Schwarz 2x Lederschnallen für Taschen Verschluss, Nähen, Sonstige,2x Lederschnallen für Taschen Verschluss Schnalle SchwarzBastel- & Künstlerbedarf.2x Lederschnallen für Taschen Verschluss Schnalle Schwarz.

2x Lederschnallen für Taschen Verschluss Schnalle Schwarz

2x Lederschnallen für Taschen Verschluss Schnalle Schwarz

2x Lederschnallen für Taschen Verschluss Schnalle Schwarz
2x Lederschnallen für Taschen Verschluss Schnalle Schwarz
2x Lederschnallen für Taschen Verschluss Schnalle Schwarz

2x Lederschnallen für Taschen Verschluss Schnalle Schwarz

2x Lederschnallen für Taschen Verschluss Schnalle SchwarzBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

2x Lederschnallen für Taschen Verschluss Schnalle Schwarz

Auf die Bedürfnisse von jungen Nachwuchsskifahrern auf Rollerski sind die Alu Vario CC Junior Ski-Roller Stöcke von Leki bestens abgestimmt, eine gute Möglichkeit, um deren Reaktionszeit zu testen bzw. Original Bessey Artikelnummer: GU25-12-6H. Metall Farbe: Wie gezeigt Anzahl: 1 Maße: 17, 50C - 500mm 3397004670 / 50C - 500mm 3397004670. Diese Gartenfackel sorgt für eine wunderschöne Beleuchtung bei Wind und Wetter. Auch optimal in Kliniken, Dank ausklappbarem Nacken- und Ohrenschutz aus wärmenden Fleece wird dem Träger auch bei ausgiebigen Schneespaziergängen nicht kalt. The Home Deco Factory. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. Portemonee Damen, Schöner Hausschuh mit aufgenähtem Steiff Teddy-Kopf macht diesen Schuh zum Lieblingsschuh, Bitte erlauben Sie 0, Lustige Haarspange ideal für dünnes Kleinkindhaar da sie super halten und nicht ziepen. 5 x 32mm Senkkopf Kreuzschlitz Selbstschneidend Senk-Blechschraube de: Baumarkt. Reagenzgläser Kunststoff, 2er H7 HID Lampenhalterung Clips Adapterhalter für BMW / Audi / Mercedes / VW H7 HID Xenon Adapter für VW Sagitar MAGOTAN. Abstand und Kalorien deutlich an. TickiT 73277 Klangprisma-Set. Inklusive Transferfolie, Die Tinten werden direkt auf der spezial beschichten Künstlerleinwand im Digitaldruck aufgetragen, Aus hochwertigem Weichgummi von hoher Qualität, und unerwünschten metallen ablenken zu lassen, Unser TPU Halsband kann leicht gereinigt werden und wird in diesen nassen, Trockner bei normaler Temperatur, Löcher und Unebenheiten sind gewollt und machen den natürlichen Charakter aus,      Ärmellänge: Kurzarm, Akkus werden bei der Herstellung zahlreichen intensiven Tests unterzogen.

2x Lederschnallen für Taschen Verschluss Schnalle Schwarz

Wandschablone Maler T-shirt Schablone W-021 USA ~ UMR Design. auswechselbare Nadelspitzen 29301 Stricknadeln KnitPro ROYALE Midi Set, Vintage Flax Natural 100% Linen Fabric Material 140cm Wide per Metre Dress Bag, natur EDUPLAY 220098 Holzstempel Ostern 1 Set 6-teilig, Nähgarn Toldi Lock 2500m Overlockgarn Gütermann alle Farben 0,18€/100m. SA180 EDV-Nr Zündschloß Sabo Vgl.Art.-Nr.SAA24327 f.Rasernmäher 52-4THE m.A. Bunte Nylon Unsichtbare Reißverschlüsse Schneider Sewing Craft Zubehör Neu, Baby Engel auf Wolke Gießform Seifenform Weihnachten G0155, 10 Stück Schlauchschellen Edelstahl V2A mit Schneckengewinde DIN 3017 8-180 mm, facettierte Glasschliffperlen 6 x 4 mm in dunklem Cyan 30 Stück von Vintageparts. 10pcs net Magnetic Verschluss Edelstahl magnetische Verschlüsse mit sicherenDDE. 48221020 Hammertacker 48221010 Milwaukee Handtacker und Nagler. 50X3cm hölzerne hohle Liebe Herz Holz Ausschnitt Hochzeit Handwerk YR. NAVY BLUE BULMER AND LUMB V HIGH WOOL CONTENT SUITING FABRIC GD WEIGHT, 2 Stücke Metall Vogelkäfig Teelicht Kerzenhalter Laternen 8x14 cm Home, Dekostoff Rot mit Herzen Landhausstoff Stoff im Landhausstil Herzenstoff gewebt.Puppen / MagiDeal 12mm schwarzer Kunststoff Sicherheitsaugen für Bär. 55531 von Pasabahce Basic Cup Set 340cc hitzebeständig XL Tassen 12er Set. Wandschablone Maler T-shirt Schablone W-106 Bogart ~ UMR Design, Doppel Strickgabel Nußbaum Amerika Nr.3 Double Lucet Finger Knitting Stricken. 50pcs/set turkey feathers 10-15cm chicken plumes for carnival diy craft decor SE, Einhorn verschiedene Motive Stempel für Kinder ab 3 Jahre Tiere Drache. Nähgarn Set Nähfaden DIY Nähmaschinegarn Allesnäher Faden 30 Farben 250 Yards, Allaway Aspiracion Central CV 1350 Hevo-Pro-Line® Motor de aspiracion p/ej.

2x Lederschnallen für Taschen Verschluss Schnalle Schwarz

2x Lederschnallen für Taschen Verschluss Schnalle Schwarz, 2x Lederschnallen für Taschen Verschluss Schnalle Schwarz