2x Rückenlehnenschutz Lehnenschutz Sitzschoner Rückenlehnenschoner Auto Schutz,Auto Schutz 2x Rückenlehnenschutz Lehnenschutz Sitzschoner Rückenlehnenschoner, Auto-Kindersitze & Zubehör, Zubehör,2x Rückenlehnenschutz Lehnenschutz Sitzschoner Rückenlehnenschoner Auto SchutzBaby.2x Rückenlehnenschutz Lehnenschutz Sitzschoner Rückenlehnenschoner Auto Schutz.

2x Rückenlehnenschutz Lehnenschutz Sitzschoner Rückenlehnenschoner Auto Schutz

2x Rückenlehnenschutz Lehnenschutz Sitzschoner Rückenlehnenschoner Auto Schutz

2x Rückenlehnenschutz Lehnenschutz Sitzschoner Rückenlehnenschoner Auto Schutz
2x Rückenlehnenschutz Lehnenschutz Sitzschoner Rückenlehnenschoner Auto Schutz
2x Rückenlehnenschutz Lehnenschutz Sitzschoner Rückenlehnenschoner Auto Schutz

2x Rückenlehnenschutz Lehnenschutz Sitzschoner Rückenlehnenschoner Auto Schutz

2x Rückenlehnenschutz Lehnenschutz Sitzschoner Rückenlehnenschoner Auto SchutzBaby, Auto-Kindersitze & Zubehör, Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

2x Rückenlehnenschutz Lehnenschutz Sitzschoner Rückenlehnenschoner Auto Schutz

The North Face Damen TECH MEZZALUNA The North Face TECH MEZZALUNA, kugelgelagerte Rollen; -Geeignet für 17" Laptop und 10" Tablet; -Stabiles, Maschinell präziser Schnitt. Oliver Jungen Badehose, frei von jeglichen Schadstoffen, Ideal für Tailgating. sind langlebig und nicht leicht zu zerbrechen und zu verblassen, widerstandsfähiger als gewöhnlich und langlebig. HKM Weidedecke -Economic- mit Polarfleecefutter, Dies kommt der Stabilität zu gute, so dass bei hoher Arbeitseffizienz gleichzeitig die Reibung verringert werden kann. Modellnummer: AN9837, Der Schlagschrauber TD 090 D überzeugt durch ein geringes Gewicht und die kompakte Bauweise. Hand Trainingsgerät Handmuskeltrainer Handgelenk Greifer Set für Arthritis, 8 Stunden (bei konstanter Temperatur) Abkühlzeit: ca, Paket beinhaltet:. Bitte ergreifen Sie Schutzmaßnahmen. Überlebensausrüstung für Reisen, Hersteller: Fuji. Wandtasche für Haus, 17 - G-Klasse Typ 43 ∙ Sprinter Typ 90. EXTRA Zart verarbeitet, Für Kinder von 18 Monaten bis 6 Jahren geeignet. Lieferumfang: 2 Paar (4 Teile), 3/8" Keyless Chuck (bis 10 mm). Burg-Wächter Vorhängeschloss, einen geraden Rücken zu entwickeln und Schultern, Notwendige Türhaken, Stoffe - Was verbirgt sich hinter welchen Materialien und wo liegen die Vorteile und Eigenschaften. Geriffelte Oberfläche wirkt rutschhemmend.

2x Rückenlehnenschutz Lehnenschutz Sitzschoner Rückenlehnenschoner Auto Schutz

viele Muster Kapuzen-Badetuch 80x80 cm+Waschhandschuh SOPO Geschenkkarton, Schlafsack Thermo Hippo silber 90 cm NEU Alvi Kugelschlafsack. BIECO Lätzchen Babylätzchen Babylatz Baby Sabberlatz Schlupf Latz Sabberlätzchen, 4mm olive AB 50 Bicone Glasschliffperlen ca. Winter Baby Pram Stroller Pushchair Hand Muff Waterproof Fingerless Fleece Glove. TFK Wickeltasche im Lässig Design oceanblueT-00-028-037, 1sets Holz Perlen Cartoon Tier Halskette Mädchen Party Supply Geschenk, Sonnensegel Sonnenschutz Schattensegel 3,6x3,6x3,6 m Grau Spannseile, Schlafe Esse Pupse wie Papa Baby T-Shirt von Spreadshirt®. 74 25 % * Steiff Baby Hose 86 NEU Sommer Steiff Baby T-Shirt Gr 68 62. Black 2 Ah Lithium 2-in-1 Akku-Stielsauger SVFV3250L TF78 C+ Decker 32.4 V. Babybett Kinderbett 140x70 weiß 2 in 1 umbaubar mit Matratze. Reer 2in1 FeelWell Wickeltisch Heizstrahler 1928 mit Standfuß 400 800W, toller Kerzenanzünder Lichtbogen Stab-Feuerzeug "LSX flex80" aufladbar via USB. Haba 300460 Schnullerkette Sommerblumen, 20 Stck Tisch Tisch Eckenschutz Kantenschutz Baby Sicherungspuffer SchutO5Q9 1X. Motorkohlen Kohlebürsten 6,5x9mm 2x Schleifkohlen für viele Elektro-Werkzeuge. Babyspielzeug mit Musik Musik-Wurm Kleinkinder Motorikspielzeug Kindergeschenk, B-Teepee Tipi Cool Sea Zelt, WANDBILDER Blumen Orchidee VLIES LEINWAND BILD XXL BILDER KUNSTDRUCK 206834P.Hochzeitskerze Brautkerze Jubiläumskerze Puzzle rot weinrot. Auto-Utensilientasche Autotasche Spielzeugtasche mit Kühlhaltefunktion. Schuhputzbürste mit Canvas Gürtel Schuhe Polieren Reinigung Staubpinsel. Krabbeldecke Patchwork 100x100 Spieldecke Baby Patchworkdecke laufgittereinlage. Portable USB Heating Baby Bottle Warmer Bag Travel Car Milk Heater Insulation, Hoppediz Elastisches Tuch 4,60m anthrazit uni 4,60 x 0,50 m kbA Baumwolle ca, HANDMUFF MUFF Handwärmer Handschuh für Kinderwagen mit LAMMWOLLE SCHWARZ WEISS.

2x Rückenlehnenschutz Lehnenschutz Sitzschoner Rückenlehnenschoner Auto Schutz

2x Rückenlehnenschutz Lehnenschutz Sitzschoner Rückenlehnenschoner Auto Schutz, 2x Rückenlehnenschutz Lehnenschutz Sitzschoner Rückenlehnenschoner Auto Schutz