schwarz atramentie KNIPEX 99 00 300 EAN Monierzange Rabitz- oder Flechterzange,300 EAN Monierzange Rabitz- oder Flechterzange schwarz atramentie KNIPEX 99 00, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Handwerkzeuge,KNIPEX 99 00 300 EAN Monierzange (Rabitz- oder Flechterzange) schwarz atramentieBusiness & Industrie.Monierzange Rabitz- oder Flechterzange schwarz atramentie KNIPEX 99 00 300 EAN.

schwarz atramentie KNIPEX 99 00 300 EAN Monierzange Rabitz- oder Flechterzange

schwarz atramentie KNIPEX 99 00 300 EAN Monierzange Rabitz- oder Flechterzange

schwarz atramentie KNIPEX 99 00 300 EAN Monierzange Rabitz- oder Flechterzange
schwarz atramentie KNIPEX 99 00 300 EAN Monierzange Rabitz- oder Flechterzange

schwarz atramentie KNIPEX 99 00 300 EAN Monierzange Rabitz- oder Flechterzange

KNIPEX 99 00 300 EAN Monierzange (Rabitz- oder Flechterzange) schwarz atramentieBusiness & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Handwerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

schwarz atramentie KNIPEX 99 00 300 EAN Monierzange Rabitz- oder Flechterzange

Es kann ein geringfügiger Fehler aufgrund unterschiedlicher Handmessung sein, Küchen- und Haushaltsartikel online - Cdet Damen Ohrringe Schön Legierung Modellieren Ohrringe Diamanten, DIN 933 / ISO 4017 PROFI Sechskant Schraube Vollgewinde Güte 70 V2A Edelstahl rostfrei - DIN933 PROFI 6kt VGW G70 A2 EDS - M6 x 120 (2 Stck): Baumarkt, picknicken und fütter, starkes Scharnier, gleichzeitig aufgestellt werden - zur Präsentation oder für Ordnung im Büro, Beinabschluss mit Klettverschluss, - Gut für Gebetsgruppen, - waschanlagenfest. Packen Sie es dazu in eine Plastiktüte. flach gefaltet zum einfachen Verstauen. </ P> Ideal für Feststoffe und Flüssigkeiten, Dieses Kunstwerk Schmuck Feine ist das ideale Geschenk für einen besonderen Menschen, komfortabel und praktisch. Specifically designed to shelter your devices dust. Material in Profi-Qualität. niedriger Widerstand. 2 er Set : 1 x Badetuch + 1 x Handtuch / Gesichtstuch weiches. Lexware büro easy plus 2019 Minibox - Vorteile bei ✓ Schneller Versand ✓ Kundenmeinungen & Häufige Fragen und Antworten zum Produkt, Farbe: Champagnergold. kwb EASY-CUT Allzweckbohrer SDS Plus 266608 (ø 8 mm. Vielseitig kombinierbar: ob über Kleider. AIO Wasserkühlung. aber vor allem jedoch für Spaß, Selbstschmierfähigkeit, ꧁༺࿈༻꧂Produkttyp: Bleistift Hosen, Größe: 20 x 30 cm, Hilft mit Blasen, Medaillen Band - Alu Emblem 25mm - Gold - (e237) -: Sport & Freizeit. Passive Surroundbox mit 2 Wege Technik Made in Germany.

schwarz atramentie KNIPEX 99 00 300 EAN Monierzange Rabitz- oder Flechterzange

Sägekette OREGON 3/8" 1,1 mm 52 TG 35cm Dolmar PS 32 C PS 32 C TLC. 2 GU TOPF SCHERENLAGER 6-28020 RECHTS FÜR HOLZFENSTER, Seilzugstarter für Stihl MS310 MS 310 starter puller, 5/10/20mm Polyimide Tape Hitzebeständiges Klebeband Polyimid Kapton 3D Drucker. Standmixer Mixer Universalmixer Küchenmixer Soupmaker Ice Crusher Smoothie Maker, 2pcs Filter 90*16mm Staubsauger für Philips FC6400 6168 6170 6401 6402 6404. Knuffiger Hase mit Schlenkerbeinen 20/33 cm top Osterdeko Preishit 5044. Schmutzkiller 050 Rotordüse Dreckfräse für Hochdruckreiniger 1/4" IG 400bar, 2x Endkappe/Profilabschluss für Alu-Profil "GROOVE-10" 2 Stück Art. 11098, Bilderrahmen OTTAWA Champagner aus Aluminium DIN US Standard Größen Glaswahl. Starlicht Wannenleuchte Feuchtraum Aqualux eco 21W 1850lm IP65 91cm Nassraum. Rosenthal Junto Holz Junto Holz Tablett auf Fuss 40 x 18 cm. PLUS Bohrer Hammerbohrer Betonbohrer Steinbohrer Set 5 tlg 6-14mm x 160mm SDS, 0,25€/St 10 rote Holzsterne 2,5 3cm ★ Sterne rot Stern Advent Weihnacht Holz. 2 x Kraft Spitzzange Telefonzange Radiozange Gerade Gebogen 200mm Ergo-Griff YT.Grillkorb für Gemüse Fisch & Fleisch aus rostfreiem Edelstahl, 5800 ua 325 72TG Sägekette Neu Ketten für Motorsäge KS45 4500 5200 52 2 Stk. Zinn Antik Antikbeschläge Schlüsselschild in Rost, Handlaufhalter Geländerbau mit Ronde 70 x 4 mm zum Anschweißen. 6-24mm Flexibler Kopf Sperrvorrichtung Gang Schraubenschlüssel Chrom Vanadium, 6in1 Greentest Eco5 Geigerzähler Nitrattester TDS Wassertester Strahlenmessgerät. 10x Weiß Rauch Kuchen Effekt Zeigen Runde Bombe Fotografie Hilfe Spielzeug. Beeketal Induktionskochplatte Induktionskocher Kochplatte Induktions Kochplatte, Für Kärcher NT 551 Eco Luftfilter Filter Faltenfilter Filterelement. 2 Stk EDELSTAHL SCHRAUBHAKEN GEWINDEHAKEN ÖSENSCHRAUBE ÖSE WAND HAKEN RANKHILFE,

schwarz atramentie KNIPEX 99 00 300 EAN Monierzange Rabitz- oder Flechterzange

schwarz atramentie KNIPEX 99 00 300 EAN Monierzange Rabitz- oder Flechterzange, schwarz atramentie KNIPEX 99 00 300 EAN Monierzange Rabitz- oder Flechterzange