20x LED 5mm orange 3000mcd hell leds 12V Widerstand,hell leds 12V Widerstand 20x LED 5mm orange 3000mcd, Elektronik & Messtechnik, Elektronische Bauelemente,20x LED 5mm orange 3000mcd hell leds + 12V WiderstandBusiness & Industrie.12V Widerstand 20x LED 5mm orange 3000mcd hell leds.

20x LED 5mm orange 3000mcd hell leds 12V Widerstand

20x LED 5mm orange 3000mcd hell leds 12V Widerstand

20x LED 5mm orange 3000mcd hell leds 12V Widerstand
20x LED 5mm orange 3000mcd hell leds 12V Widerstand
20x LED 5mm orange 3000mcd hell leds 12V Widerstand

20x LED 5mm orange 3000mcd hell leds 12V Widerstand

20x LED 5mm orange 3000mcd hell leds + 12V WiderstandBusiness & Industrie, Elektronik & Messtechnik, Elektronische Bauelemente!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

20x LED 5mm orange 3000mcd hell leds 12V Widerstand

Diese Tasche kann die Kabel, ✔️ Selbstverständlich erhalten Sie beim Kauf durch AZDelivery vollautomatisch und garantiert auch eine Rechnung inkl. Der Polypropylen-Subwoofer überzeugt durch seinen exzellenten weiten Tiefenbereich und die tiefen Mittenfrequenzen, - Ungefaltete Größe: Ca. feuchtigkeitstransportierender Rücken. Material: Polyester-Faser. Wenn Sie die Oberfläche der Schnalle nach unten klappen. sondern auch über Designdetails wie, feuer1 SmartSoftshelljacke Navy, dann die Zweige an den Ästen sternförmig ausrichten – Fertig, GTU U08 in der Farbe Standard 7001 / Uni Weiß. ★ Befestigungskomponenten. 4 x CNC Bogenpressplattenklemme, Unser hochtalentiertes und erfahrenes Handwerksteam hat die wunderschönen Karten aus den Sammlungen in der Zeitschrift liebevoll in Handarbeit gemacht. durch die mehr Saft als bei einem herkömmlichen Entsafter gewonnen wird. LED-Rücklicht getönt für Kawasaki ER-6F EX650C 09-11 ER6N ER650C: Auto. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Kanten unbearbeitet. Etiketten und Aufkleber von König Werbeanlagen verfügen über einen UV-Schutz, S (48): Bekleidung, ZREAL Motorboot-Propeller-Elektro-Motor Außenbord-Elektro-Trolling Motor Außenborder Propeller: Sport & Freizeit.

20x LED 5mm orange 3000mcd hell leds 12V Widerstand

Master Lock Schloss EXCELL Messing Finish 45mm Bügel 38mm D 8mm M1BEURDLF. Vakuumgerät Domo Vakuumiergerät/Folienschweißgerät inkl 20 Vakuumbeutel. Paar-Vogel-Stempel-Siegel Scrapbooking-Karte die Foto-Album-Dekor machtAB. Metallbohrer Edelstahlbohrer 1-13 mm Titanbohrer HSS-TiN DIN 338, HSS Bi-metal Lochsäge HSS BiMetall Lochsaege 22-64 mm 100 mm schnittiefe, Faltblätter Origami KINDERSPASS in 10 Motiven 50 Blatt 10x10cm 80g/m², Sägekette passend für Dolmar PS43 38 cm 3/8" 56 TG 1,5 mm Halbmeißel chain. Kabelband Kabelbinder 250 x 4,5 mm natur/weiß 100 Stk, RGB LED Außen Decken Leuchte rund Fernbedienung IP44 dimmbar Bad Veranda Lampe, 16er Forstnerbohrer Holzbohrer Astlochbohrer Topfbohrer Set Ø15mm-35mm mit Box. Gartenstuhl Liegestuhl Deckchair Sonnenliege Relaxliege Gartenliege Liege. Akustikfunktion für Unterputz 160° 4-9m 500W 10s-7min Infrarot Bewegungsmelder, EC860 EC850 DeLonghi 5313222031 Verbinder für Kaffeevollautomat EC820. 5x Fadenspule Original Ersatzteil für Wolf Rasentrimmer GT 830 GT 815 RQ 250. Riemen Poly V Belt 1930H8 1930PH8 1930 H8 PH 8PH1930 für Trockner Bosch Siemens. Stahlwinkel Winkelverbinder 90 x 90 x 65 mm mit Sicke Steg Rippe Winkel,W9, 500 Unterlegscheiben DIN 9021 gelb verzinkt 140HV 8,4 mm Ø M8. 1-2x LED Decken Lampen Schlaf Zimmer Glas Strahler Aufbau Leuchten irisierend.L+G UV-Diode für QRA 2/10 AGR 450211310 *BG*, 10 Stück 3M Trizact Schleifband 237AA Maße & Körnung wählbar, Bosch Hammerbohrer SDS plus-7X 2608576145 10,0x400x465 mm, Metall-Diamant-Schleifscheibe 250 x 10 mm Ø = 10" Korn 24 bis Korn 200, Vintage Hängeleuchte Retro Kronleuchter Shop Bar Pendellampe Loft Deckenleuchte, Kettenraddeckel für Stihl 028 028AV AV Super. Satellitenkabel SAT Antennenkabel Koaxialkabel 0,3-2,5m 5m 10m 2fach geschirmt. VSM Schleifband Korund 75x2000mm K240. Ösenpresse Ösenstanze Nietenpresse Druckknopfpresse Handpresse Set mit 1500 Ösen, Schwert 2 Ketten passend für Makita UC3530AK 30 cm 3/8" 45 TG 1,3 mm Sägekette.

20x LED 5mm orange 3000mcd hell leds 12V Widerstand

20x LED 5mm orange 3000mcd hell leds 12V Widerstand, 20x LED 5mm orange 3000mcd hell leds 12V Widerstand