Sägekette passend für Makita DCS520 38 cm 325" 64 TG 1,3 mm Halbmeißel chain,38 cm 325" 64 TG 1,3 mm Halbmeißel chain Sägekette passend für Makita DCS520,3 mm Halbmeißel chainBusiness & Industrie, Agrar, Forst & Kommune, Ersatzteile, Teile & Zubehör,Sägekette passend für Makita DCS520 38 cm 325" 64 TG 1.325" 64 TG 1,3 mm Halbmeißel chain Sägekette passend für Makita DCS520 38 cm.

Sägekette passend für Makita DCS520 38 cm 325" 64 TG 1,3 mm Halbmeißel chain

Sägekette passend für Makita DCS520 38 cm 325" 64 TG 1,3 mm Halbmeißel chain

Sägekette passend für Makita DCS520 38 cm 325/" 64 TG 1,3 mm Halbmeißel chain
Sägekette passend für Makita DCS520 38 cm 325/" 64 TG 1,3 mm Halbmeißel chain
Sägekette passend für Makita DCS520 38 cm 325/" 64 TG 1,3 mm Halbmeißel chain

Sägekette passend für Makita DCS520 38 cm 325" 64 TG 1,3 mm Halbmeißel chain

Sägekette passend für Makita DCS520 38 cm 325" 64 TG 1,3 mm Halbmeißel chainBusiness & Industrie, Agrar, Forst & Kommune, Ersatzteile, Teile & Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Sägekette passend für Makita DCS520 38 cm 325" 64 TG 1,3 mm Halbmeißel chain

PVC Folie mit selbstklebender Rückseite ohne Trägerfolie. Sportives Poloshirt mit kleiner Knopfleiste und femininer Spitze am Kragen, Diese Zuckerblumen empfehlen wir für Kuchen und Cupcakes für jede Gelegenheit, Diese müssen aus der Vergangenheit angehören, Es ist einfach zu installieren. Bits: 25 mm Edelstahl-Bits, Maße:länge: mm breite: 29 mm höhe: 0 mmMarke: Sie sind 00 % kompatibel (kein Original) und in höchster Qualität. Dosenfleisch DDR, Wind Deflector im Auto & Motorrad-Shop auf. Original Symbolscheibe Nabenabdeckung Silber / Schwarz ohne Sprengring, Jetzt bei bestellen, *Länge Dichtungsleiste: 400 cm. Auflagen und Hinweise: Ausschließlich für die Verwendung mit Alufelgen. Einstellbare Kunststoffband Design: Das flexible und weiche PE-Band ist verstellbar. handgeschriebener Grußkarte - den Grußkartentext geben Sie bitte bei der Kaufabwicklung im Nachrichtenfeld ein. Keine unerreichbaren Stellen, Unterdruckgesteuerter Benzinhahn für Motorroller mit Minarelli basierenden Motoren (1E40QMB) aus chinesischer Fertigung wie CPI. Diese Schrauben verfügen über einen Innensechsrund TX Antrieb. sondern auch eine Liegedecke und eine Tragetasche, NINETEC Spyforce 1 One Mini Quadrocopter, ◆ Schützt Ihr Baby vor dem Kratzen empfindlicher Haut. Größe: Ungefähr 12. Oder bei längeren Namen nur ein großer Buchstabe oder I *Herzchen* und ein Buchstabe. Name des Futters: Polyesterfaser.

Sägekette passend für Makita DCS520 38 cm 325" 64 TG 1,3 mm Halbmeißel chain

ALU NE-Metall HM Kreissägeblatt Sägeblatt Für Kappsäge Ø 250mm x 30mm x 80 Zahn. 1000kg 1m bis 30m Anschlagseil 10 mm Drahtseil Stahlseil Schlaufe Lasthaken. Deckenstrahler Kriana Deckenleuchte Wohnraum Deckenlampe Metall, Edelstahl Spiegel poliert 1000x1000x0,8mm Blech MAGNETISCH Glattblech 1.4016, 50 Stk Standard Blindniet 6 x14 Alu/Stahl Flachrundkopf, Philips HX6150 Sonicare FlexCare Toothbrush Genuine 3 Pin UK Charger, Stoffe Antipilling Doubleface Polarfleece 2 Farbig ab 0,5m Stoff Polar Fleece, Partybeleuchtung 12er Set LED Teelichter LED Kerze Flackerlicht Flackerkerze, Oventrop AV9 Thermostatventil 1/2-3/4-3/8 Winkel-Eck Durchgang Axial Heizkörper. Profi Schraubzwinge Set 5 Stücke Schraubzwingen Leimzwingen Klemmzwingen Zwingen. 1,5-20m Saugschlauch Set 13tg DN38 46mm für Wap Turbo GT XL 1001 Euro M2 Sauger, Ibena Kinder Kinder Kuscheldecke Faxe 75 x 100 cm gepunktet. Bolzen für Gashebel passend für Stihl 026 AV MS260 cylindrical pin 5x24, LEUCHTREKLAME BURGERS I MARQUEE LIGHT I AMERICAN DINER I VINTAGE I RETRO #37, COLMORE Champagnerkühler Weinkühler Sektkühler Flaschenkühle Silber Krokodil, Fingerschutzprofil BU-16 L.1000mm Bands.silberf.ATHMER, Nähmaschinen erzatz motor mit Fußpedal 220V 120W weiss , rechts. URKUNDE FÜR PATENSCHAFT Geschenk für Kind Patentante Patenonkel Taufpate V3. 10 Types Schalter Motorschalter Für Band Tellerschleifer Bandschlei KJD DKLD, Kfz Nylon Schonhammer Ausbeulhammer rückschlagfrei Hammer Kunststoffhammer 45 mm.Schraubendreher-Set Satz 21-teilig CrV Stahl Torx Kreuz Schlitz Imbus Sechs, Barhocker Newport Stoff mit Lehne Edelstahl Tresenhocker Bar Stuhl Hocker. Vergasermembran ZAMA Carburetor diaphragm and gasket set für Stihl 020AV 020 AV. 6 Staubsaugerbeutel für Numatic NVH 180-1. RGB LED Wand Decken Leuchte Wohn Zimmer Beleuchtung dimmbar Fernbedienung Lampe, 2St./Set Wandsteckdose Kupplung 32A Mennekes Posten. 4 Stück Steckerschloss Box Abschließbare Schutzbox für Stromstecker Rot, Aktivkohlefilter ECO von n160 bis 1300 m3 Grow Filter Luftfilter. 10x 10mm LED Pre Wired Dioden Ultra Hell Transparent Glühbirne Leuchte Birne 12V,

Sägekette passend für Makita DCS520 38 cm 325" 64 TG 1,3 mm Halbmeißel chain

Sägekette passend für Makita DCS520 38 cm 325" 64 TG 1,3 mm Halbmeißel chain, Sägekette passend für Makita DCS520 38 cm 325" 64 TG 1,3 mm Halbmeißel chain