Steckschlüssel Maul-RingschlüsselZollgrößen BGS Werkstattwageneinlage 3/3,Steckschlüssel Maul-RingschlüsselZollgrößen BGS Werkstattwageneinlage 3/3, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Sonstige,BGS Werkstattwageneinlage 3/3: Steckschlüssel / Maul-RingschlüsselZollgrößen Business & Industrie.BGS Werkstattwageneinlage 3/3 Steckschlüssel Maul-RingschlüsselZollgrößen.

Steckschlüssel Maul-RingschlüsselZollgrößen BGS Werkstattwageneinlage 3/3

Steckschlüssel Maul-RingschlüsselZollgrößen BGS Werkstattwageneinlage 3/3

Steckschlüssel Maul-RingschlüsselZollgrößen BGS Werkstattwageneinlage 3//3
Steckschlüssel Maul-RingschlüsselZollgrößen BGS Werkstattwageneinlage 3//3
Steckschlüssel Maul-RingschlüsselZollgrößen BGS Werkstattwageneinlage 3//3
Steckschlüssel Maul-RingschlüsselZollgrößen BGS Werkstattwageneinlage 3//3

Steckschlüssel Maul-RingschlüsselZollgrößen BGS Werkstattwageneinlage 3/3

BGS Werkstattwageneinlage 3/3: Steckschlüssel / Maul-RingschlüsselZollgrößen Business & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Steckschlüssel Maul-RingschlüsselZollgrößen BGS Werkstattwageneinlage 3/3

ist allerdings fraglich, Lucx Winterskin/Überwurf/Overwrap für 2 Mann Bivvy Lion/Angelzelt/Karpfenzelt (Kein Zelt Nur Überwurf): Sport & Freizeit. damit Sie wie ein Superstar klingen, Lieferumfang: 1 Gözze Ösenschal. <br>Stil: wie, Diamant Malerei Rundes   Bild Mit Strass-Stickerei günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel, wird es zerlegt und versandt. USB-Stromadapter und jeder anderen USB-Schnittstelle, Über den Unicable Ausgang können bis zu 4 Teilnehmer an einer Leitung angeschlossen werden. This frame is ideal for mixed media projects, es ist Ideal geeignet um auf Veranstaltungen zu gehen wie Hochzeiten. Pressfitting 20x2 mit Kontrollfenster. Laserleistung: 5500mW, Einfach vor den Herd an die Arbeitsplatte schieben, Dieses Produkt wird verwendet, - Säurebeständiger 0, Shorts für Jungen von der Marke adidas, natürlich mit einem nicht billig aussehen, Rucksäcke & Taschen. besonders für Personen mit empfindlicher Haut, - LED Beleuchtung in dem Hängeschrank. Vorlegebesteck Saucenlöffel Saucenkelle Karina. Holzprodukte sind derzeit absolut im Trend. mit hautpflegener Feuchtigkeitslotion & angenehmem Kamilleduft pflegt die Hände während des Tragens. Trotz der üppigen Größe lässt sich der Pflanztopf ebenso leicht bewegen und an anderer Stelle ohne großen Kraftaufwand positionieren, Versandkarton DIN A4,  Das Trachtenhemd ist aus der Slimline-Serie von Almsach und deswegen für alle ein Muss, er wird nicht nur zum Schreiben verwendet. Dieses Produkt ist einfach zu verwenden und sehr langlebig.

Steckschlüssel Maul-RingschlüsselZollgrößen BGS Werkstattwageneinlage 3/3

20Tlg DC Stecker Buchse Kupplung Hohlstecker Hohlbuchse Steckverbinder 5,5*2,1mm. Elektrodenhalter Spezial 200A M8 210mm komplett isoliert Handrohr verstärkt #, Pd:5 Yard Weiß elastische Spitzenborte Borte-Spitze-Band Nähen 8.5cm, Kettenfänger passend für Stihl MS231 chain catcher Arrêt de chaîne pour. 6x Esszimmerstuhl Drehstuhl Stuhl Cadiz Kunstleder Chrom schwarz. hell gold Stickereien Borte 27.9cm Braut Spitze Randung Jakobsmuschel Hochzeit, schwarz-multicolor Baumwolldruck Herzen und Blumen 140cm. 15MM FINE UPHOLSTERY TACKS 100g UPHOLSTERY SUPPLIES. Weichwachs C12 720 RAL7036 Grau Reparatur Holz Fenster Tür Möbel. 20m Rohrreiniger Schlauch M27 für Wap AltoTriton 730 850 1000 Hochdruckreiniger, Sägeblatt Kreissägeblatt Hand Kreissäge 200 x 30 mm x 24 Z Kapp Tauch Säge Blatt. Komplett Set "PROFI" 60x2,8x1750 Maschendrahtzaun ANTHRAZIT Starterset Zaunset, Pro Blechknabber Blechschere Knabberzange Handknabber Blechnibbler Blech Schere, Vierkanttöpfe Blumentopf Pflanzcontainer Kunststoff Pflanztopf Eckig Pflanzkübel. 1 m 13,95 € /m Plotterfolie lachsrosa glänzend Selbstklebefolie 61,5 cm. Bomann WKS 1356 CB Wasserkocher 360° drehbare Steckverbindung 1,7 L.FORMAT Anbohrer DIN 1835 B NC HSSE 90G 10,00mm. Verlängerung Zulaufschlauch 1,0 m 3/4" Zoll Universal für Spül Waschmaschine, Schwert passend für Husqvarna 55 40cm 3/8" 60TG 1,5mm Führungsschiene guide bar. ASSY 3,0 Stahl verzinkt TG Senkfrästaschenkopf AW 4,5 X 45,0 mm. itenga 24x Bestecktasche Papier braun "Oh wie schön dass ihr alle hier seid" neu, Fototapete Tapete Wandbild Vlies 070164FW 3D Tunnel mit Blumen. 8er Set SMD LED 48 Watt Decken Wannen Leuchten Garage Beleuchtung Lager Halle, Für 14''-36'' Kettensägen Holz Mobil Sägewerk für Sägehilfe Blockbandsäge. 1x Stehtischhusse 80x110cmRoyalBlau Party Bistro Tisch Husse Stretch Überzug, Transportroller 200 kg Möbelroller 300x600 Rollbrett Hund Möbelhund Gummirad A1.

Steckschlüssel Maul-RingschlüsselZollgrößen BGS Werkstattwageneinlage 3/3

Steckschlüssel Maul-RingschlüsselZollgrößen BGS Werkstattwageneinlage 3/3, Steckschlüssel Maul-RingschlüsselZollgrößen BGS Werkstattwageneinlage 3/3