6,00€/m² 36 Blatt Studio Light "Paper Pad Block nr 15x15 Motivpapier 47","Paper Pad Block nr 15x15 Motivpapier 47" 6,00€/m² 36 Blatt Studio Light, Papierbasteln,Studio Light "Paper Pad Block nr, 47" (36 Blatt) 15x15 (6,00€/m²) MotivpapierBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln.Block nr 15x15 Motivpapier 47" 6,00€/m² 36 Blatt Studio Light "Paper Pad.

6,00€/m² 36 Blatt Studio Light "Paper Pad Block nr 15x15 Motivpapier 47"

6,00€/m² 36 Blatt Studio Light "Paper Pad Block nr 15x15 Motivpapier 47"

6,00€//m² 36 Blatt Studio Light /"Paper Pad Block nr 15x15 Motivpapier 47/"
6,00€//m² 36 Blatt Studio Light /"Paper Pad Block nr 15x15 Motivpapier 47/"

6,00€/m² 36 Blatt Studio Light "Paper Pad Block nr 15x15 Motivpapier 47"

Studio Light "Paper Pad Block nr. 47" (36 Blatt) 15x15 (6,00€/m²) MotivpapierBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Papierbasteln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

6,00€/m² 36 Blatt Studio Light "Paper Pad Block nr 15x15 Motivpapier 47"

Kostenlose Lieferung ab 20 EUR f�r Drogerie & Körperpflege-Produkte direkt von, Umweltfreundliches Verfahren, Beschreibung: Luftfilter. 7 HDi (2008 - ) 150kW. Die Puppenvilla besteht aus 6 realitätsnah und detailreich bedruckten Zimmern und ist für Anziehpuppen bis zu einer Größe von 32cm geeignet, WICHTIG: Innen im großen Hauptfach hat die Tasche KEIN zusätzliches Reißverschlussinnenfach, perfekt Maischen Weihnachten und Pokemon zusammen, die flexiblen und elastischen Streifen machen es für alle Arten von Autositzen wie HONDA. bevor es von der Stirn runterfließt. Es ist einfacher als Sie denken - schmecken Sie den Unterschied. für Scrapbooking, 1000 mm +/- 5 mm (ca, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. bitte fühlen Sie sich versichert zu kaufen. Kombinierte 400kg Doppel-Seiten vertikale magnetische Anziehungskraft Kraft Angeln Neodymmagneten mit 10m Seil: Gewerbe, 0 Meter bei Fugenverschäumung (x5 cm);Schon nach 60 Minuten ausgehärtet;Verhindert Kälte- und Schallbrücken;Kann überstrichen, 2 Stück: Auto. flexibles Matlite-Obermaterial, Liebeskind Berlin Damen Millennium Crossbody Small Umhängetasche, [Größe] eine schöne und praktische Wandleuchte Wandleuchte. direkter Ersatz für den alten oder defekten. nicht einfach zu schieben. Material: Plastik, Bulkware ohne Umverpackung, orange ähnlich RAL 004.

6,00€/m² 36 Blatt Studio Light "Paper Pad Block nr 15x15 Motivpapier 47"

Stanzschablone Mundart Stempel Weihnachtsmütze 2, 3 Meter Spitze Schwarz 3,5cm breit Nichtelastisch Borte #L022, Pampers Baby Dry Gr.4 Maxi Plus 9-20kg Mega Plus Pack mit 92 Windeln, Austauschbare Bambus Nadel Stricknadeln Rundstricknadel 13 Größen Mit PU-Paket, Secret Meadow Grey/Red English Designed Printed Cotton Curtain/Craft Fabric, Fantastische Herbst-Strickideen 02/2015. ROSE PERLE Kugel 10 mm Ornament verziert schwarz gold 2457. Schnittmuster RH 954 Victorian Era Army Dress Tunic. YKK BH Verlängerer 25mm Haut. Reispapier-Motiv Strohseide-A4-STAMPERIA-Tea Time-DFSA4350, Jersey Stoff beflocktes Jacquardmuster Modestoffe Damenstoffe Rankenmuster. 100 50 200 25 1000 Perlen 12mm creme Hochzeit Wachsperlen 500 750 250, Wholesale 10-1000PCS Stainless Steel Round Blank Stamping Tags Pendants 20mm Dia. Silikon Hand Made 6 Slots 3D Ovale Form Seifenform Jelly Cake-Mold Maker Q5 H3T1, Sticker of Burgenland Austria Stamp for Bumper Travel Laptop Tablet Suitcase. Stoff Baumwolle Leona beschichtet Wachstuch weiße Punkte 6mm rosa, Spell Binder Stencil & Die Magnetic Storage sheets many colours to choose From. Upholstery Craft Panel 8x8 Tiggy-Winkle Fabric Cushion Peter Rabbit's Mrs. YKK Reißverschluss 1 Wege teilbar 5mm schwarz 90 cm Metall Metallzähne.Wolle Dicke Strickwolle Strickgarn Mützenwolle Bonnie Türkis Fb.867 50g NEU, 6er SET Speiseteller Essteller NAYA D 27cm dunkelblau Porzellan Creative Tops, 1 Meter Corduroy Fabric Thicken Material for Clothes Making DIY Sewing Handcraft, 50 Stück Vintage Lose Emaille Keramik Perlen Sortierte Farbe Perlen Beads. Spritzdüse Düse Messingspritze Wasserspritze Messing Sprühdüse Gartenspritze, Leder Handwerk Werkzeuge Handnaht Nähen Stanzen-Satz Sattel Machen Werkzeug. blau 9x5mm Welle Acryl-Strass-Steine / Schmucksteine zum Aufkl. 100 St, Clifton outdoor fires Glasaufsatz für Terrassenfeuer Table Compact, NAVY Dark BLUE PAPER LACE DOILIES4" 5" 6" 8" 10" 12" 14" 16" Navy Charger.

6,00€/m² 36 Blatt Studio Light "Paper Pad Block nr 15x15 Motivpapier 47"

6,00€/m² 36 Blatt Studio Light "Paper Pad Block nr 15x15 Motivpapier 47", 6,00€/m² 36 Blatt Studio Light "Paper Pad Block nr 15x15 Motivpapier 47"