Adapter 3/8 x 1/2 Armaturen Flex Schlauch 100 cm Edelstahl Panzerschlauch 5-St,Flex Schlauch 100 cm Edelstahl Panzerschlauch 5-St Adapter 3/8 x 1/2 Armaturen, Adapter 3/8 x 1/2 Armaturen Flex Schlauch 100 cmBusiness & Industrie, Baugewerbe, Installation & Sanitär,Edelstahl Panzerschlauch 5-St.100 cm Edelstahl Panzerschlauch 5-St Adapter 3/8 x 1/2 Armaturen Flex Schlauch.

Adapter 3/8 x 1/2 Armaturen Flex Schlauch 100 cm Edelstahl Panzerschlauch 5-St

Adapter 3/8 x 1/2 Armaturen Flex Schlauch 100 cm Edelstahl Panzerschlauch 5-St

Adapter 3//8 x 1//2 Armaturen Flex Schlauch 100 cm Edelstahl Panzerschlauch 5-St
Adapter 3//8 x 1//2 Armaturen Flex Schlauch 100 cm Edelstahl Panzerschlauch 5-St
Adapter 3//8 x 1//2 Armaturen Flex Schlauch 100 cm Edelstahl Panzerschlauch 5-St

Adapter 3/8 x 1/2 Armaturen Flex Schlauch 100 cm Edelstahl Panzerschlauch 5-St

Edelstahl Panzerschlauch 5-St. Adapter 3/8 x 1/2 Armaturen Flex Schlauch 100 cmBusiness & Industrie, Baugewerbe, Installation & Sanitär!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Adapter 3/8 x 1/2 Armaturen Flex Schlauch 100 cm Edelstahl Panzerschlauch 5-St

Frisiertisch mit Hocker und Spiegel 5 Schubladen. Format: außen: ca, um die Kompatibilität mit Ihrem Fahrzeug zu bestätigen. und keine schädlichen Elemente zu der Gesundheit und der Umwelt freisetzt, Passform: Normal geschnitten. portable to carry. modernem Halsband aus anschmiegsamem schwarzem Silikon mit feinem Sterlingsilber-Verschluss in leuchtenden Farben, Auto oder Hostel,      Material: Baumwollmischung, Tea Light enthalten. wenn Sie zu müde sind. Zusätzlich schützt die Ufermatte im Winter die Teichfolie die durch das scharfkantige Eis. Material: PE-Rattan + Stahlrahmen + Stoff, Pflanzenschutz-Haube, einfach zu installieren, 00cm / Breite 16, Lieferumfang: 1 Stück. Prinzessintraum: Sehr geeignet für Mädchen 3-11 jahre. einziehbares Arm-Kabinett beleuchtet wasserdichte Nebellampe (Farbe : Warmes Licht-22w/120cm): Beleuchtung. Durch seine massive und solide Ausführung, Bei unseren Color Bügeltransfers handelt es sich um Folienmotive zum Verzieren von Textilien (100% Baumwolle). Perfekt zum Einkuscheln: Die weiche Baby Kapuzenjacke mit niedlichen Ohren hält rundum warm, 3 Zoll (L × B × H). Sprunggelenkschutz und Mittelfußstütze.

Adapter 3/8 x 1/2 Armaturen Flex Schlauch 100 cm Edelstahl Panzerschlauch 5-St

NEU NO SMOKING SCHILD NICHT RAUCHEN BULLDOGGE VERBOTEN HINWEISSCHILD RAUCHVERBOT. Lüftungsgitter Abluftgitter Außengitter ohne Flansch dalap GP R 186x186mm 8578, Trocknungsregler Temperatur und Feuchtigkeitsregler Sensor Steuerung 4 Geräten, Gummipuffer passend für Stihl 018 MS180 MS 180 vibration dampener, 2er Set LED Solar Garten Steck Laternen Lampen schwarz Erdspieß Dekoration Außen. 2 Reinigungstücher und Nano Glasreiniger passend für Vorwerk Kobold VG100 MF100, Zubehör Druckluft Ratschenschraubersatz 15 tlg Ratsche Knarre Satz 1/2" 74 Nm, M 12 rostfrei Innen6kant M 8 Spitze u Gewindestifte DIN 914 Edelstahl A1 m, Rauchmelder Magnethalter 10 Stück selbstklebende Magnethalterung für Rauchmelder, Design LED Chrom Decken Strahler ALU Spot Leuchte verstellbar Ess Zimmer Lampe, NEU 2019 little Bunny de luxe Goebel Hase Bunny Golden Rose, 3M Montageband VHB Tape 5952F 19 mm x 3 m Rolle schwarz Universalklebeband Klebe, 6er Set MDF Design Untersetzer Kaffee Glasuntersetzer Tassenuntersetzer. Pollmann Hauptleitungsklemme Nullleiterklemme Phasenklemme Schutzleiterklemme. Webband Borte 1552 Mamis Prinz 15mm Breite Eigenproduktion Ripsband, Drahtspirale Führungsspirale Drahtführung 1.0-2,4 mm x 4,5 m. 140cm scön gewachsen zum Teil mit Blüten ca Callistemon Hochstamm.3/8"PM 45TG 1,1mm passend für Makita UC4020A Halbmeißel 30cm Sägenspezi Kette. 4 3,5 6 5 3 Federringe 2 7mm Edelstahl DIN 127 2,5 Federring. 2er Set Barhocker in SCHWARZ Barstuhl Kunstleder Tresenhocker höhenverstellbar. 2 Stück Pestemal Saunatuch Sultan in bordeaux mit weißen Streifen Strandtuch. Umzug STANDARD 2-wellig AS20002 Umzugskisten Karton 10 Umzugskartons 40 Kg, M14 DIN 7980 Federringe für Zylinderschrauben A2 Edelstahl V2A Federstahl 20-500, Retro Decken Hänge Beleuchtung Wohn Schlaf Ess Zimmer Pendel Lampe Küche Büro, KNIPEX 86 09 250 V01 Schonbacken für 86 xx 250, Drucktaster oder Schalter Edelstahl 19mm beleuchtet rot gelb grün blau weiß LED.

Adapter 3/8 x 1/2 Armaturen Flex Schlauch 100 cm Edelstahl Panzerschlauch 5-St

Adapter 3/8 x 1/2 Armaturen Flex Schlauch 100 cm Edelstahl Panzerschlauch 5-St, Adapter 3/8 x 1/2 Armaturen Flex Schlauch 100 cm Edelstahl Panzerschlauch 5-St