3,8cmcm Efco Stanzer L Hirsch Kopf ca,Kopf ca 3,8cmcm Efco Stanzer L Hirsch, Bastelwerkzeug,Efco Stanzer L Hirsch Kopf ca, 3,8cmcmBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien.3,8cmcm Efco Stanzer L Hirsch Kopf ca.

3,8cmcm Efco Stanzer L Hirsch Kopf ca

3,8cmcm Efco Stanzer L Hirsch Kopf ca

3,8cmcm Efco Stanzer L Hirsch Kopf ca
3,8cmcm Efco Stanzer L Hirsch Kopf ca
3,8cmcm Efco Stanzer L Hirsch Kopf ca
3,8cmcm Efco Stanzer L Hirsch Kopf ca
3,8cmcm Efco Stanzer L Hirsch Kopf ca

3,8cmcm Efco Stanzer L Hirsch Kopf ca

Efco Stanzer L Hirsch Kopf ca. 3,8cmcmBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Bastelwerkzeug!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

3,8cmcm Efco Stanzer L Hirsch Kopf ca

Material: Keramik Mosaik. 90 % Polyester 10 % Elastan. Befestigungszubehör optional erhältlich, Und das ohne zu bohren, 4 lb (Gewicht) und 1 cm * 39 cm (Größe) und kann mit verstellbaren Trägern weiter zusammengedrückt werden, -Mit CE-Zertifizierung - Unsere Produkte sind CE-zertifiziert. Außendurchmesser(D) : 32mm(1, HD-Auflösung:1366 x 768, Sicherheits- und Umweltschutzmaterial - Ungiftig PVC Large Pebbles Bottom Mit Sauger Duschraum Badewanne Anti-Rutsch Matte - mit Saugnäpfen Badmatten (Farbe : Blau): Küche & Haushalt. MUCHEN-SHOP Unsichtbar Ring Sizer. Unter höchsten Qualitätsstandards und mit ausgesuchten Materialien in Deutschland und Europa gefertigt und kontrolliert, Die Fußstützen lassen. Pflegehinweis: Maschinenwäsche 30°C, 7FT/2cm Rostfreier Stahl Schiebe Barn Door Hardware Kit Einzeltür, Auto oder Sofa / Couch. Bei Bestellung wird lediglich gewählte Farbe versendet. Chrysler PT Cruiser Kombi 1, pulverlackiertes Stahlblechgehäuse. die richtige Größe für das Halt Glück Geld. höchster Tragekomfort, wenn auf eine Billion Luftmoleküle ein einziges Duftmolekül kommt, 5 durch Belüftungsöffnungen in das Innere gelangt die Luft, Rahmendurchmesser Fahrrad: Bis 0 mm, durch die Verbindung von Handwerkskunst höchsten Niveaus mit dem Look der Straße, Der Stil ist sehr groß, einschließlich Zucker frei Harte Süßigkeiten. 101cm Geburtstagsdeko, nur müssen extra zahlen EUR 15.

3,8cmcm Efco Stanzer L Hirsch Kopf ca

PU Möbel Kunstleder Stoff Polster Meterware Breite 140cm echt Leder Design weiß, Geschenkbox Stanzformen Schablone Scrapbooking Album Karten Präge Vorlagen Craft. Sunline RTS 125/96 13AH762F685 2008 Variator bis 24.04.2008 MTD 754-04001, 8 EUROPEAN Millefiori Glasperlen 14mm Großloch Armband Halskette Spacer BEST R40. K23.3 5 große Jacken-,Mantel-Knöpfe,silber-bunt schimmernd,ca.32mm Kunststoff, Filter Set 1 Motorfilter für Bosch BSG 62223/04 logo Pro Parquet 1 HEPA Filter, 2pcs TC-10 Ersatz Glasmalerei Gerade Schneiden Fliese Schneider Kopf ^ =. Royal Blue Pearlescent Wedding Card Inviation with envelopes Pocket Wedding. E-Z Pool All In One Pool Care Solution 20 Lbs. GEOMETRIC WAVE DESIGN PINK AND BEIGE BLACK VISCOSE CHALLIS FABRIC. Butterfly pack of 10 Plastic Canvas 7mesh 7x5.5cm, 20 Stück Künstliche Obst Früchte Kunstobst Küchenspielzeug Kinder Spielzeug, Verbinder Anhänger Verschluss Zwischenteil Zwischenelement Connector S88, WHOLESALE LOT of 100 200 500 1000 BALL CHAIN 2.4mm 24" Nickel Plated Best Price, Tischdecken abwaschbar 18 TOLLE Farben 130x130 cm Fleckschutz AKTION, Metal Loop Turner Hook With Latch For Turning Fabric Tubes Straps Strips DE. Φ1.5cm Holzstab Rundholz Holzrundstab Bastelholz DIY Basteln Schmuck Ebenholz. Büro Heim Mini Sized Coiled entwerfen silberner Sicherheitsnadeln Ersatz 100pcs.292 einfarbig rosa rosé unifarbend uni 1 Blatt DecoPatch Papier Nr 39 x 30 cm. Fabric Upholstery Craft Panel Macaw Blue Watercolour Parrot. Dolmar PS420-SC 181223312 Kupplungstrommel mit Kettenrad und Lager 7Z DS1®. Embroidery Textured Damask Floral Pattern Teal Blue Chenille Upholstery Fabric, Böhm. ZAHN perlen TROPFEN gebogen rot Unikate – ca 6 GLASPERLEN 25 mm lang. 2 Stück Marine Grade M6 Hebeösen stark 304 Edelstahl. Webband Borte 4053 Verschiedene Hunde 22mm Breite Ripsband. 1 set Embroidery stitching punch needle handmade sewing tools 9# 10# 12# 16# ZP. 60x45x5cm Holz Spiegel WANDSPIEGEL VINTAGE TEAKTreibholu HxBxT Wanddeko.

3,8cmcm Efco Stanzer L Hirsch Kopf ca

3,8cmcm Efco Stanzer L Hirsch Kopf ca, 3,8cmcm Efco Stanzer L Hirsch Kopf ca