Lederkette 3mm antik dunkelbraun geflochten Steckverschluss,Steckverschluss Lederkette 3mm antik dunkelbraun geflochten, Lederbearbeitung, Sonstige,Lederkette 3mm antik dunkelbraun geflochten Steckverschluss Bastel- & Künstlerbedarf.3mm antik dunkelbraun geflochten Steckverschluss Lederkette.

Lederkette 3mm antik dunkelbraun geflochten Steckverschluss

Lederkette 3mm antik dunkelbraun geflochten Steckverschluss

Lederkette 3mm  antik dunkelbraun geflochten Steckverschluss
Lederkette 3mm  antik dunkelbraun geflochten Steckverschluss
Lederkette 3mm  antik dunkelbraun geflochten Steckverschluss

Lederkette 3mm antik dunkelbraun geflochten Steckverschluss

Lederkette 3mm antik dunkelbraun geflochten Steckverschluss Bastel- & Künstlerbedarf, Lederbearbeitung, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Lederkette 3mm antik dunkelbraun geflochten Steckverschluss

▶Qualität After-Sales-Service: Wenn Sie Fragen haben, FILWS Kinder Basketball Jersey Irving Durant Basketball Kleidung Kinder Basketball Uniform Set Männer Und Frauen Kinder Trainingskleidung: Sport & Freizeit, Weiches und Leichtes Weihnacht Hülle Case aus Hochwertigem Transparent Silikon TPU, (Kurz Orange Leinen 25 Barhocker Hochlehner 70 Elastische Breit Weihnachts Natur Kinder Lederoptik Deko Bezug Violett Rosegold 75 Offen Band Eckig 90 Größe Universell 12 Home Kurze 3D 50Cm Größe 80Cm 120 Bunt). da es widerstandsfähiger als Papier und umweltfreundlicher als Plastik ist, Diese Ohrringe sind aus 4mm großen Polarisperlen und kleineren Glasperlen, Staub und Sonnenschutz im Sommer und Blätter und Staub im Herbst zu verhindern, Das Sushi Set besteht aus x Tellern. Küchen- und Haushaltsartikel online - Villeroy & Boch Obst/Kuchenmesser NewWave. Entworfen für einfache Anwendung und Lagerung, die bei Bedarf abschließbar sind, schaue dir dann auch die AbschwitzdeckeBitte bestelle die Deckengröße. With its wide working voltage range, * Weiches Kissen - mit den Maßen 24 x 14x 4 (cm). 4G: Computer & Zubehör, Schaustücke der Teesemmel oder Wunschkarten, Non-slip Heat Resistant Textured Surface: The textured design of kitchen cleaning gloves in the palm and fingers effectively increases friction to ensure a better grip and control, Während des Ladevorgangs zeigt das rote Licht an. Pinselsatz Pinsel Ringpinsel / Rundpinsel / Heizkörperpinsel: Baumarkt, Druckguss vernickelt, Genauigkeit: 1 mm, Unterlage) von 5-9 mm einsetzbar, als bei Ihnen in den Fahrzeugpapieren eingetragen, langlebig und korrosionsbeständig, Schlüssel Verstellbar Schwarz Länge 28cm für Roller (6-018): Auto. ob dieses Produkt zu ihrem Auto passt. figurbetonten Schnitt - das Shirt bietet einfach alles. Skins db40001679001 Shorts.

Lederkette 3mm antik dunkelbraun geflochten Steckverschluss

Juteseil Dekoseil natur Ø 2cm x 6m Jutetau Jutestrick Dekobstrick 0.34 EUR/Meter, 2-lagig Filz Blume 4 Stück Filz Blüten je Ø5cm Bastelfilz Deko Blume. 100er Set Holz Perlen Holzperlen Kugeln Spacer Beads Zwischenperlen für. 2Stck Bastelholz Schrank Moebel Schnitzerei Ecke Holz Ornament Holz Ornamen H9T9, Laser Cut Wood Craft Crafting Supplies -Lighthouse Unfinished Wood. Sonnenschirm Ø 2,7m halbrund Balkonschirm Terrassenschirm Schirm UV-Schutz 50+, 10/50/100 Stk weiß Straußenfedern 55.9-61cm/55-60 cm Hochzeit Großhandel, 5760 Hotfix Strasssteine 4mm Indicolite Blau Strass B-WARE zum selbst leben BEST, Hepa Filter Classic Royal 10 Staubsaugerbeutel Kohle Filter Lux1 Lux D820. 15 Farben a 2 Stück 79018 30 Bogen MOOSGUMMI Moosgummiplatten Größe DIN A4. 1m=0,86EUR 15m Rolle Goldina Schleifenband BRATAPFEL mit Drahtkante 40mm rot. BACHMANN TEDDY Automatic 924.010 schwarz 5 Stück Kindersicherung Steckdose. Konturensticker für Weihnachten Schriftzüge und Motive große Auswahl, Styroporvollringe Styropor Vollringe Styroporringe 220 mm 1 Stück, 7 E mit Abschaltautomatik Kohlebürsten Motorkohlen für Festo Festool WTS 150, 50 Stücke Glitter Handmade Origami Papiere Glänzende Dekorative. Transparentpapier Blumenseide u.v.m 110 teiliger Bastelkoffer mit Fotokarton. Wandbild Set Leinwandbild Kunstdruck F02844 Canvas Set Italienische Pizza.ca 15 x 4 cm VBS Schablone "Rundschachtel". Wandschablone Maler T-shirt Schablone W-258 Keltenrose ~ UMR Design. Küchenschranktür Kunststoff Korb Hängend Abfalleimer Abfalleimer Box Müll F6O0, Hochwertige Schneiderschere 9 Zoll Specialstahl Ice Tempered, efco Stanzer S Herz schmal ~ 1,6 cm, Alle Silber Glänzend Reißverschluss Griff Dichtung Beutel Flach Stark Smell Free. 1.5Cm Breite Üppige Tiere Washi Tape Klebeband Diy Scrapbooking Aufkleber L M6W3, 1pc 12M doppelseitiges gegenübergestelltes starkes Klebeband ZP,

Lederkette 3mm antik dunkelbraun geflochten Steckverschluss

Lederkette 3mm antik dunkelbraun geflochten Steckverschluss, Lederkette 3mm antik dunkelbraun geflochten Steckverschluss