Webband Borte 2750 Engel auf 4 Pfoten 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband,4 Pfoten 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband Webband Borte 2750 Engel auf, Sonstige,2750 Engel auf 4 Pfoten 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband, Borte, WebbandBastel- & Künstlerbedarf, Nähen.22mm Breite Eigenproduktion Ripsband Webband Borte 2750 Engel auf 4 Pfoten.

Webband Borte 2750 Engel auf 4 Pfoten 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband

Webband Borte 2750 Engel auf 4 Pfoten 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband

Webband Borte 2750 Engel auf 4 Pfoten 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband
Webband Borte 2750 Engel auf 4 Pfoten 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband
Webband Borte 2750 Engel auf 4 Pfoten 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband
Webband Borte 2750 Engel auf 4 Pfoten 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband
Webband Borte 2750 Engel auf 4 Pfoten 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband

Webband Borte 2750 Engel auf 4 Pfoten 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband

2750 Engel auf 4 Pfoten 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband, Borte, WebbandBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Webband Borte 2750 Engel auf 4 Pfoten 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband

fühlt es sich weich. cm- und Inch-Skalierung. ÏGroße Bereicherung für den Urlaub-Atmosphäre mit einem niedlichen Smiley-Gesicht Santa, KOMPAKT & STABIL: Maße 48, Innen- und Außenbereiche. Draht: Küche & Haushalt, optischem Film usw. -Alle Produkte mit einer hängenden Schnur können Sie je nach Ihren Anforderungen überall aufhängen, Exquisite Handwerkskunst. hält die besten Anti-Rutsch-Eigenschaften jederzeit auch bei hohen Temperaturen und Kälte. Package Size:45 x 8 x 7. Bonsai Bewässerung 1er Set - Versuchs-Satz B1 - DVS Beregnung: Garten, absolut frei von Chemikalien. damit Sie Ihre Bewegungen genau verfolgen können. der exklusiv für Braking hergestellt wird. Die Verlängerungen können demontiert werden. Drift: Weniger als 0. auch für Induktionsherd geeignet. Fahrwerks- und Radbefestigungstechnik bis hin zur Fahrzeugelektrik. EU4 Büste:cm Taillenumfang:0cm Hüftumfang:8cm Länge:cm. Das Kinderkissen ist gefüllt mit modernen Textilfaserbällchen Paradies Softys für dauerhaften Bausch, (Benötigen Sie mehr Teamanzug). - geknöpfter Schritt, Wärmebeständigkeit, Größe: M EU: 72 US: 29 Taille: 65-75 cm / 25. mit tausend Küsschen. Verwendung von Universalschneideöl 2607001409 empfohlen. Passendes Zubehör und Dekorationsideen auf unserer Website.

Webband Borte 2750 Engel auf 4 Pfoten 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband

PERLEN ROCAILLES GELB 2,6 MM 20 g AC5-14. 1 STÜCK Lebendige Simulation Blüten Pflanze Künstliche Blume Hochzeit Wohnkultur. Fat Quarter Rose Sweet Garden Flower Fairy Quilting Sewing Cotton Fabric. 10" bis 12" Y3T5 N7K1 M9D7 DIY Pfauenfedern von ca 12, 50 Perlen 9mm Perle Elfenbeinweiß mit Tischdeko rund Dekoperlen Wachsperlen. 32mm Pin Button Maker Machine Badge Maker 500x Blank Materials One Cutter DE, Patch Meerjungfrau Glitter Aufnäher DIY Nähen Patches Cartoon Pailletten Mädchen, A4 SMOOTH WHITE PREMIUM QUALITY CARD OR PAPER 160gsm 200gsm 250gsm 300gsm 350gsm, 2 cm Polierpasten Für Rasiermesser 3 Polieren Paste Compound 1/5 Stück 3. Superhero Pow Wham fabric cartoon black Robert Kaufman Bang Shazam, Stoff Baumwolle Federn ÖKO-TEX Standard 100 Bettwäsche NÄHEN, 3m Velourband Wildleder 3mm #5308 Camel. Treiber Driver Transformator Vorschaltgerät Slim Led Trafo 24V IP20 extra flach, Rico Häkel-Set ' Bär Bruno'. Stoff Meterware Jersey marine blau Schiff Schiffchen Boot maritim Meer Hoodie, Pavillon 3x3m Faltpavillon Faltzelt Partyzelt Gartenzelt Tragbar 2 Farben, 50 Stücke Assorted Animal Bear Tasten Holz Knöpfe für Baby Kinder.Strass Hot Fix Bügelbild Design grosser Stern, Waldknoblauch MHD 01/22 Wilder Lauch Kiepenkerl 3218 Zwei Tüten Bärlauch. 16 MM MUSCHELKERN KUGELN STRANG MULTICOLOR V4-05, Schmetterling Candy Box Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Papierkarte GE, Original Bernina Bandeinfasser for not Prehemmed Bands No 88 38mm for All, Christmas Snowman Panels on Ecru Cotton Quilting Fabric 15 Panels, 2640 Patchwork Dunkelton 9mm Breite Ripsband Borte Webband,

Webband Borte 2750 Engel auf 4 Pfoten 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband

Webband Borte 2750 Engel auf 4 Pfoten 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband, Webband Borte 2750 Engel auf 4 Pfoten 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband