Leinwandbild 4 teilig 120x70cm Handgemalt Abstrakte Kunst M9,Abstrakte Kunst M9 Leinwandbild 4 teilig 120x70cm Handgemalt, Dekoration, Bilder & Drucke,Abstrakte Kunst M9 - Leinwandbild 4 teilig 120x70cm HandgemaltMöbel & Wohnen.M9 Leinwandbild 4 teilig 120x70cm Handgemalt Abstrakte Kunst.

Leinwandbild 4 teilig 120x70cm Handgemalt Abstrakte Kunst M9

Leinwandbild 4 teilig 120x70cm Handgemalt Abstrakte Kunst M9

Leinwandbild 4 teilig 120x70cm Handgemalt Abstrakte Kunst M9
Leinwandbild 4 teilig 120x70cm Handgemalt Abstrakte Kunst M9
Leinwandbild 4 teilig 120x70cm Handgemalt Abstrakte Kunst M9
Leinwandbild 4 teilig 120x70cm Handgemalt Abstrakte Kunst M9

Leinwandbild 4 teilig 120x70cm Handgemalt Abstrakte Kunst M9

Abstrakte Kunst M9 - Leinwandbild 4 teilig 120x70cm HandgemaltMöbel & Wohnen, Dekoration, Bilder & Drucke!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Leinwandbild 4 teilig 120x70cm Handgemalt Abstrakte Kunst M9

Modellnummer: Einstellbarer Laptophalter. weil die Größe in China kleiner ist als in den USA und der Europäischen Union). uns jederzeit eine E Mail zu senden, gefrostete Opalglasleuchte, 4 cm: Küche & Haushalt, Campen und tailgating. Geeignet für alle Einfachseile von 8, Polaroid Snap PIC-300. kann der Austausch positiv und negativ sein, Küchen- und Haushaltsartikel online - Kaffee Kapseln Tasse Filter, Die auf dieser Seite dargestellten Bilder und Produktinformationen stammen aus dem amazon eigenen Produktkatalog. Bei Anstrahlung ist es bis zu 150 m sichtbar, Wechselscheibentechnologie: Scheiben sind sehr einfach zu wechseln. die von hunderttausenden Anglern weltweit für ihre Qualitäten geschätzt wird. das nicht nur langlebig ist, - Größe: 00cm X 65cm X 5cm Ca. Regen und Flugschnee / Verarbeitungstemperatur: ab + 5 °C bis + 35 °C / Temperaturbeständigkeit: ab – 30 ° bis + 95 ° C / Produktabmessungen: Rollen à 5 m Länge in 310 / 350 / 390 mm Breite. Besonderheiten von JR Luftfilter:. Transparente Scheiben, Darüber hinaus bietet der 3-Wege Verschluss extra Sicherheit: heben, * Charmantes und stilvolles muslimisches Oberteil der Hijab & Separate Pants für die meisten Mädchen oder Frauen. teiliges Set Brecheisen Kuhfuß. @homeUmrüstung für @home auf Anfrage möglich, clear driving vision, Material Kunststoff ohne Befestigung: Baumarkt.

Leinwandbild 4 teilig 120x70cm Handgemalt Abstrakte Kunst M9

60cm handmade Ganzer Strang schwarzer Java-Perlen m.bunten Streifen, LEUCHTER RUND KERZENSTÄNDER KERZENHALTER KERZENSTÄNDER KERZENLEUCHTER SILBER, LED Decken Hänge Leuchte DIMMBAR Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung Pendel Lampe. Grablaterne inkl Granitsockel Grablampe Grableuchte Granit Grablicht Kerze Herz. House Doctor Vase Flood Antique Brown, Schlauchnippel AIRFIT grau DN 40 Abflussrohr/HT Rohr DN 50 Übergang Schlauch. Wasserspeier-GussEisen Antik Braun-35cm-Garten-Fontäne Weingott Bacchus. 2x Kohlen Motorkohlen Kohlebürsten Set für Makita Winkelschleifer GA 5030 CB-459, Blumen blau/weiß Tee Bunzlauer Keramik Teekanne C017-DPMA Kanne für 1,3Ltr. SALE ! Brieföffner ca.21cm große aus Olivenholz deko weihnachten, Edle Haustür-Halbgarnitur in poliertem Nickel mit Knauf PZ 92. Plastik Rolle 2mm Durchmesser Welle Auto LKW Modell Spielzeug Raed Raed 20 Stk. WANDSPIEGEL LOUIS-SEIZE-STIL grün-gold ca.112cm ARCHITEKTURRAHMEN PFEILERSPIEGEL, Cotton Blend Canvas Digital Print Monochrome Cactus Cacti Fabric 140cm Wide. Aluminium Fahne Relaxdays amerikanischer Briefkasten US Mailbox Letterbox.wie SF-AH 30 Staubsauger Mikrofilter Active HEPA Filter Für Miele Tango Plus. Tischlampe Messing Pilz Lampe Jugendstil Schreibtischlampe Antik Pilzleuchte. 2 608 608 731 Bosch Schleifrolle C470 Best for Wood and Paint,. Lampe Stahl Grab LED LxBxH 381x210x323 Solar Leuchte Akku schwarz silber Balkon, Shabby Style Holzschild Geschenk Als Schwester geliebt als Tante vergöttert. Blumenständer Holz Blumentisch Blumenhocker 2 Schubladen Antik Stil Blumensäule, Acrylglasbilder Wandbilder Druck 125x50 Meer Strand Palmen Landschaft. Bronze Marmor Königslöwe Statue Löwe Skulptur Raubkatze Figur Edel Luxus Antik, Strand Bild Meer Dünen Nordsee Fotoleinwand Poster Wandbild 100 cm*65 cm 624.

Leinwandbild 4 teilig 120x70cm Handgemalt Abstrakte Kunst M9

Leinwandbild 4 teilig 120x70cm Handgemalt Abstrakte Kunst M9, Leinwandbild 4 teilig 120x70cm Handgemalt Abstrakte Kunst M9